Робот для миття підлоги від компанії iRobot, модель Braava Jet m6.

Як відомо, час не купити за гроші, він є найважливішим людським ресурсом. Компанія iRobot працює над економією Вашого часу та розробляє різні електронні побутові помічники, включаючи роботи пилососи, миючі роботи, роботи газонокосарки. Сьогоднішній огляд ми присвятимо автоматичному роботу-полотеру Braava Jet M6, який створений для роботи в тандемі з роботом Roomba для сухого прибирання. У цьому випадку Ви отримаєте сухе і вологе прибирання з максимальною ефективністю. Прилад має найсучаснішу систему орієнтування в просторі (навігацію), він з легкістю орієнтується в приміщенні завдяки системі датчиків та камері, що проеціює. Він здатний малювати карту прибирання, запам'ятовувати планування кімнат у квартирі, що дозволяє налаштовувати графік та зони прибирання так, як Вам потрібно. Робот має набір всіх необхідних датчиків та сенсорів для безпечної роботи та пересування. Наведений нижче огляд про iRobot Jet m6 допоможе Вам вивчити характеристики та функціональні можливості робота-напівчора, а також дізнатися про його плюси та мінуси.

Дивіться повний актуальний каталог роботів iRobot

Процес миття кхелю

Відео, огляд iRobot Braava Jet M6

Комплектація

Комплект поставки iRobot Braava m6 включає:

Комплектація iRobot Braava Jet M6

 1. Робот мийник підлоги.
 2. Зарядна база Home Base.
 3. Мережевий адаптер.
 4. Засіб для миття твердих покриттів.
 5. Насадка "мікрофібра" для миття (2 шт.).
 6. Насадка "мікрофібра" для сухого прибирання (1 шт.).
 7. Багаторазова насадка "мікрофібра" для миття підлоги (1 шт.).
 8. Багаторазова Насадка "мікрофібра" для сухого прибирання (1 шт.).
 9. Інструкція + гарантійний талон.
 10. Чистячі насадки (ганчірки) для вологого прибирання поверхні виготовлені з мікрофібри (волокна, що вбирають). Вони зможуть очистити навіть застарілі плями бруду, включаючи жирні плями в кухонній зоні. Дія насадок для сухого прибирання заснована на використанні сили електростатичного поля для захоплення пилу, сміток, волосся та вовни свійських тварин.

Миючий робот самостійно розпізнає типи серветок і відповідно сам підбирає технологію очищення підлог.

Дизайн роботу

Робот-наметник має квадратну форму і невеликі габарити: 270x252x90 мм. Вага пристрою складає 2,2 кілограми. Завдяки квадратній формі апарат може ефективно очищати поверхні підлоги вздовж стін та у кутах кімнати. Розгляньте ближче конструктивну особливість та дизайн iRobot Braava Jet M6 у фотоогляді:

Прибирання в кутах iRobot Braava Jet M6Заряджання iRobot Braava Jet M6Дизайн корпусу iRobot Braava Jet M6Вид знизу iRobot Braava Jet M6

Технічні характеристики

Таблиця огляду технічних характеристик робота-напівтера iRobot Braava Jet M6:

тип прибирання

Миття підлоги

Батарея

Li-ion акумулятор

Час роботи

90 хвилин

Час зарядки

180 хвилин

Спосіб підзарядки

Автоматично на док-станції, вручну від мережі

Площа прибирання

до 60 м2 (На одній насадці, що чистить, і 1 баку води)

габаритні розміри

270x252x90 мм

Вага

2,2 кг

Можливості функціоналу

Найголовніше, що потрібно розповісти — це про оновлену навігацію робота. Айробот Брава навчили побудові карти прибирання, також як це реалізовано в роботі пилососі iRobot Roomba i7/i7+ або iRobot Roomba s9/s9+. Крім цього, робота-поломойку навчили працювати в тандемі із зазначеними моделями для сухого прибирання.

Побудова карти приміщення iRobot Braava Jet M6

Як це працює?

Спочатку автоматичний пилосос Roomba здійснює сухе очищення по всій площі. Після закінчення прибирання та відповідного сигналу, до миття приступає полотер. За підсумком виходить, що спочатку робот-пилосос (якщо такий є) робить сухе очищення, збираючи все сміття з підлоги, а потім миючий робот-швабра завершуючи весь цикл, протирає підлоги ганчірочкою. Такий підхід до реалізації прибирання від компанії iRobot, на сьогоднішній день унікальний і ефективніший, ніж просто гібридний робот, що поєднує відразу сухе та вологе прибирання одночасно. Мінімальна участь людини у процесі збирання – це кінцева мета виробника. У результаті користувачеві залишиться виконати два налаштування установки потрібної програми і відзначити зону прибирання, а решту роботи виконають гаджети.

Сумісна робота iRobot Braava Jet M6 з роботом пилососом

Технологія прибирання iRobot Braava Jet M6 розроблена таким чином, що подача води відбувається не крапельним шляхом на насадку (ганчірку), що чистить, а прямим розпорошенням на підлогу.

Тому «винуватець» нашого огляду має право називатися «Роботом-шваброю», а не полотером.

Для підготовки робота до прибирання власник iRobot Braava Jet M6 повинен виконати три простих кроки:

 1. Встановити ганчірочку для сухого чи вологого очищення підлоги;
 2. Наповнити резервуар апарату водою (бажано використовувати з додаванням оригінального миючого засобу);
 3. Активувати прибирання кнопкою Clean.

Бренд Айробот завжди славився своїми нововведеннями та був на крок попереду конкурентів. Тому роботи саме цього виробника отримують додаткові способи управління та налаштування. У моделі Braava Jet вперше реалізовано управління за допомогою смартфона. Для цього достатньо завантажити та встановити мобільний додаток «IROBOT» та підключитися до домашньої мережі Wi-Fi. Смарт-управління дає Вам можливість відстежити стан збирання, перевірити готовність робота до збирання та встановити послідовність миття.

Додаток для управління iRobot Braava Jet M6

Додатково, для повної автоматизації можна налаштувати графік прибирання по днях тижня та часу.

Процес підключення iRobot Braava до смартфону дуже простий. Виконавши перший запуск, зробіть активацію функції "Виявлення", а потім "Пошук пристрою" у смартфоні, після чого робот стане готовим до роботи.

Ще одна важлива функція робота-полотера від iRobot – це наявність сумісності голосових помічників Google Assistant та Alexa для керування голосом.

Переваги і недоліки

Плюси:
Компактність.
Розпорошення миючої рідини через форсунку.
Працює у парі з роботом-пилососом.
Наявність навігації та побудова картки прибирання.
Управління зі смартфона через додаток та голосові помічники.
Може працювати на великій площі

Мінуси:
Висока ціна
Миюча насадка не має вібрації.

Де придбати Braava Jet M6?

Придбати офіційний робот для миття підлоги із захистом та гарантією від виробника iRobot, Ви можете в нашому спеціалізованому магазині Робототехніки в Україні - ROBOTICS.

А для більш детальної консультації звертайтесь до наших офіційних шоурумів робототехніки за адресами в контактах.

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для прибирання