Ecovacs Deebot X1 OMNI. Його здібності та переваги

Всі ви напевно вже чули про те, що вже скоро ми зможемо побачити у продажу НОВИЙ, потужний, покращений робот-пилосос від Світового бренду, одного з найкращих виробників побутової роботехніки Ecovacs.

Ecovacs Deebot X1 OMNI вважається найбільш автономним роботом-пилососом на момент анонсу кінця 2021 року. Вся справа в тому, що даний робот пилосос оснащений новітньою станцією, на якій він може не тільки заряджатися і самоочищатися, а й плюс до всього здатний промивати серветки для вологого прибирання та наповнювати бак для води в роботі. Виробник також вирішив додати нашому роботу-пилососу під назвою Ecovacs Deebot X1 OMNI безліч різних функцій і фішок, про які ми розповімо далі...

Дивіться повний актуальний каталог роботів Ecovacs

Відео, Огляд, Розпакування та порівняння Deebot X1 Omni

Оглядова стаття Deebot X1 Omni

База самоочищення Ecovacs Deebot X1 OMNI

Цей робот-пилосос як і всі його попередники має нижню турбощітку і дві бічні щіточки. Але важливою відмінністю цієї моделі є нова система миття підлоги - OZMO Turbo 2.0.. Вона дуже ефективна завдяки тому, що знизу встановлені дві намивання, що обертаються, з ротаційним приводом. Вони добре притискаються до поверхні і мають найефективнішу дію.

Вологе прибирання Ecovacs Deebot X1 OMNI

Тепер розглянемо докладніше станцію. Останнім часом різні бренди впроваджували у наших роботів різні функції самоочищення. Таке рішення було дуже хорошим і корисним, тож його взяли на озброєння практично всі виробники.

Як працює база Ecovacs Deebot X1 OMNI

Промивання серветок робота-пилососа дозволяє підтримувати серветки чистими під час прибирання на великих площах і завдяки цьому бруд не розмазуватиметься по підлозі. Таке рішення було настільки вірним, що створювалися окремі моделі роботів-пилососів зі станцією для самоочищення. Наприклад: Ecovacs Deebot OZMO T9+ та на перевагу йому - окремі моделі зі станцією для полоскання серветок, наприклад Xiaomi Dreame W10.

Мийка дисків на базі Ecovacs Deebot X1 OMNI

І тут виробники Ecovacs вирішили об'єднати ці дві опції в одну, що є дуже зручно і логічно. У станції Ecovacs Deebot X1 OMNI є відсік для вивантаження сухого сміття, і два резервуари для води (один для чистої, другий для забрудненої). При заїзді на базу наш пилосос автоматично спустошується, а серветка в цей час промивається і навіть сушиться. На даний момент такі станції на ранку продажів спостерігаються тільки у суббренду Roborock з його останнім ноу-хау Roborock s7 MaxV Ultra.

Структура бази самоочищення Ecovacs Deebot X1 OMNI

Крім цього у даної моделі Deebot X1 OMNI є фірмовий голосовий помічник Yiko, завдяки цьому помічнику ми можемо промовляти завдання роботу голосом. Ще даний робот-пилосос оснащений системою штучного інтелекту, здатний розпізнавати дрібні та великі предмети на підлозі та будувати 3D-карту приміщення прибирання завдяки датчику AIVI 3D, який знаходиться на передньому бампері. Також прибиральник оснащений лідером для навігації та потужним двигуном здатним нагнітати потужність до 5000 Па.

Додаток Ecovacs Deebot X1 OMNI

На наш погляд Ecovacs Deebot X1 OMNI можна назвати ідеальним роботом пилососом, адже досконалішого за нього на споживчому ринку пристроїв поки що немає. Його висока вартість повністю виправдовує себе і на просторах інтернету можна зустріти даний робот-пилосос за ціною від 1100 доларів.

Промо Ecovacs Deebot X1 OMNI

Наш магазин готовий запропонувати Вам повний асортимент роботи від компанії Ecovacs, з офіційною гарантією від виробника. Звертайтесь до наших менеджерів за детальною консультацією та правильним вибором робота пилососу саме під Ваші потреби. Всім вдалих покупок!