Варіанти оплати

Готівковий розрахунок:

Оплата готівкою в одному з наших магазинів в Києві чи Одесі. Також оплата проводиться під час доставки кур'єром до порогу Вашого будинку.

Накладений платіж:

Комісію за зворотню доставку коштів оплачує клієнт, незалежно від суми замовлення. У разі якщо доставка проводиться через "Нову пошту", оплата здійснюється оператору кур'єрської служби при отриманні, після перевірки вмісту посилки.

Безготівковий розрахунок:

Виставлення безнального рахунку без ПДВ від ФОПа. Оплачувати можна будь-які товари без додаткової комісії.

Ви маєте можливість здійснити оплату товару переказом на банківську картку, або оплатити замовлення карткою Visa / Mastercard. При підтвердженні замовлення оператор надасть всі необхідні дані для переказу. Доставка товару при безготівковому розрахунку здійснюється при 100% передоплаті. Також Ви маєте можливість оплатити вартість доставки товару.

Оплата частинами:

Практично будь-який товар на нашому сайті, можна купити через сервіс "Оплата частинами". Перевага цього способу у відсутності будь-яких переплат (як явних, так і прихованих).

 Для оформлення замовлення необхідно мати кредитний ліміт на карті ПриватБанку в межах суми замовлення. Щоб дізнатися про доступну суму кредитного ліміту необхідно надіслати смс за номером 10060 з текстом chast. При оформленні замовлення з доставкою відразу відбудеться перенаправлення на сайт Privat24, де протягом 30 хвилин треба сплатити перший внесок, а при самовивезенні з магазину – сплатити замовлення потрібно на касі магазину.

 Для оформлення необхідно мати картку від Monobank з доступним кредитним лімітом у межах суми замовлення. Після оформлення заявки необхідно підтвердити покупку у мобільному додатку Monobank, де спишеться перший платіж.

Мінімальна сума розстрочки: 1 грн / Максимальна сума розстрочки: 400 000 грн./ Реальна річна процентна ставка: 0,000001% / Доступний строк, платежів: 3 - 25 / Порядок погашення: щомісячні платежі рівними частинами / Перший платіж: у момент оформлення покупки

Інформація про можливі наслідки користування кредитом або невиконання обов'язків за договором:

У разі отримання кредиту:

 • Клієнт, який взяв кредит, повертає суму відповідно до умов договору та закону.
 • У клієнта, який взяв кредит, можуть виникати витрати у вигляді відсотків і комісій.
 • Розмір кредитного ліміту може змінюватися.

У разі пізнього погашення заборгованості або інших порушень договору:

 • До клієнта, який взяв кредит, може бути застосована неустойка.
 • Ми маємо можливість вимагати дострокове погашення платежів і відшкодування збитків, завданих нам порушенням зобов’язань договору.
 • Ми маємо право звернутись до колекторських компаній у разі непогашення клієнтом заборгованості.
 • Умовою отримання кредиту не може бути придбання будь-яких пов’язаних з нами товарів чи послуг. Бо заборонено.

Ми не маємо права самостійно вносити зміни до укладених з клієнтами договорів, крім випадків, вказаних у договорі та законі. Також, клієнт може відмовитися від отримання електронних рекламних матеріалів – листів, повідомлень тощо.

 

Варіанти доставки

По Україні

При замовленні на суму більше 5000 гривень ми виконаємо безкоштовну доставку по Україні будь-якою кур'єрською службою. У разі виконання безкоштовної доставки слід розуміти, що ми оплатимо вартість відправки товару від нас до Вас в повному обсязі. Оплата грошових переказів не проводиться, тобто комісію за накладений платіж оплачує клієнт, незалежно від суми замовлення. З метою економії Ви можете скористатися передоплатою.

По Києву і Одесі

Доставка по Києву і Одесі здійснюється кур'єром безкоштовно при покупці на суму 5000 гривень і більше. Доставка здійснюється протягом 1 дня в разі, якщо замовлення було зроблено до 14:00. Вартість доставки при замовленні менше 5000 грн по Києву і Одесі становить 200 гривень.

Самовивозом

Будь-який товар Ви можете забрати самовивізом у найближчому відділенні "НОВА ПОШТА".

Запрошуємо Вас відвідати наш магазин робототехніки (Шоурум), у Києві чи Одесі. Час відвідування та адресу магазину уточнюйте у менеджера.

Зв'язок із менеджером Robotics +38 (097) 707-47-44

Умови та строки доставки

Терміни доставки:

Термін доставки по Україні варіюється від 1 до 4 днів (в залежності від віддаленості місця призначення від обласного центру і обраного перевізника).

Термін зберігання:

Термін зберігання посилки без додаткового підтвердження - 5 днів. По закінченню п'ятиденного терміну посилка автоматично повертається до відправника.

Терміни відправки:

Відправка замовлень проводиться день в день при підтвердженні замовлення до 15.00, а якщо пізніше, то на наступний день після оформлення замовлення. Відправка по неділях і національним вихідним дням не проводиться.

Умови відправки:

При оформленні замовлення з доставкою через "Нову пошту" Ви повинні вказати наступні дані:

 1. Адреса найбільш зручного для вас складу "Нової Пошти";
 2. Прізвище та ім'я одержувача;
 3. Номер телефону.

Повернення товару

 1. Будь-який, придбаний у нас товар може бути повернений або обміняний відповідно до чинного законодавства України.
 2. Якщо Вам з якихось причин не сподобається вміст посилки - відразу телефонуйте, оператор прийме будь-які скарги і претензії. Ми завжди обмінюємо товар за бажанням клієнта.
 3. У разі, якщо з якихось причин товар клієнтові не підходить, то його можна повернути з повною компенсацією вартості замовлення (безготівковим переказом).
 4. У разі якщо повернення товару здійснюється через "не підійшов колір" і в магазині є в наявності відповідний, то за бажанням клієнта може бути виконаний обмін товару.

Інформація для іноземних покупців:

Ми здійснюємо доставку за межі України. Умови доставки - 100% передоплата.

З питань доставки: Viber, WhatsApp, Telegram +380969217345