Ecovacs Deebot T9 AIVI: Що відомо? Які переваги? Чи є на ринку продаж?

Новинка на ранку роботів Deebot від компанії Ecovacs для повсякденного сухого та вологого прибирання. Тепер робот здатний не тільки ефективно очищати гладкі та килимові покриття для підлоги, але і здійснювати очищення повітря. Так-так, цей пилосос тепер вступає і в ролі освіжувача повітря завдяки вбудованій ароматизації Air Freshener. Система допоможе позбавитися неприємних, затхлих запахів, запахів свійських тварин. Тим самим у вашому будинку буде дуже приємно, освіжаюче та смачно пахнути. Аромати на вибір: лаванда, дуб, блакитна кампанула, бергамот. Одна капсула може забезпечити розпилення до 60 днів. До речі, функцію очищення повітря можна налаштувати як усієї зони прибирання, так і окремих ділянок.

Дивіться повний актуальний каталог роботів Ecovacs

Ароматизація повітря Ecovacs Deebot T9 AIVI

Огляд характеристик Ecovacs Deebot T9 AIVI

Ecovacs Deebot T9 AIVI оснащений системою точної навігації TrueMapping 2.0 зі здатністю адаптації до різних умов прибирання, точним виявленням 3D-об'єктів та функцією побудови тривимірної карти приміщення. Під час збирання даний робот-пилосос відмінно справляється з розпізнаванням будь-яких об'єктів на підлозі, а також здатний зупиняти та змінювати маршрут так, щоб не стикатися з перешкодами.

Сканування простору Ecovacs Deebot T9 AIVI

При Поганому або темному освітленні навігаційна система TrueMapping 2.0 разом з аерокосмічною технологією dToF дозволяє роботу відновлювати в пам'яті план приміщення та прибирати так само, як і при хорошому освітленні. Вперше ця технологія була застосована виробником на моделі Ecovacs Deebot T8, показавши себе з найкращого боку, тому до виходу наступної моделі виробники вирішили вдосконалити функції та налаштування. Так і вийшов покращений Ecovacs Deebot T9 AIVI.

Обхід перешкод Ecovacs Deebot T9 AIVI

Даний робот-пилосос виконаний з високоміцного пластику, має потужність всмоктування до 3000 Па. Це допомагає йому відмінно справлятися з чищенням не тільки гладких покриттів для підлоги, але і килимових покриттів. На килимах робот автоматично збільшує потужність всмоктування до максимального значення. 

До речі, подивившись закордонні відео-огляди цієї НОВИНКИ ми побачили, що Ecovacs Deebot T9 AIVI оснастили такими ж валиками-скребками, що й у останніх моделей iRobot.

Двощітковий прибиральний блок та штучний інтелект Ecovacs Deebot T9 AIVI

Завдяки використанню останнього покоління системи очищення Blue Whale, пилосос може видаляти пил, що застряг, у щілинах і тріщинах. Робот може долати перешкоди заввишки до 2 сантиметрів. Встановлено літій-іонний акумулятор ємністю 5200 мА*год, що забезпечує до 180 хвилин автономної роботи. Якщо під час збирання пилососу потрібно підзарядитись, він автоматично поїде на док-станцію для підзарядки, а потім повернеться на те місце, де він припинив прибирання і продовжить прибирати з того самого місця. Тришарова система фільтрації дозволяє підтримувати чистоту в приміщенні, ця система затримує до 99% найдрібніших частинок, випускаючи повітря чистим.

Подвійна основна щітка Ecovacs Deebot T9 AIVI

Як і практично всі нові роботи-пилососи Ековакс цей робот поєднаний зі станцією автоматичного самоочищення, вам не доведеться після кожного прибирання самостійно спустошувати пилозбірник, адже сміття буде поміщатися в спеціальний мішок для сміття у базі на 2,5 літра.

Процес самоочищення на базі Ecovacs Deebot T9 AIVI

Поговоримо про вологе прибирання

Вологе прибирання пилососом Ecovacs Deebot T9 передбачене вібраційною системою з миючим механізмом, він здатний здійснювати 480 вібрацій за хвилину. Пластина для миття щільно прилягає до забрудненого покриття, що допомагає добре відтирати навіть сухі плями. Рівень шуму знижено до 60 дБ, що є відмінним показником для такої потужності всмоктування та ефективності очищення.

Модуль вологого прибирання Ecovacs Deebot T9 AIVI

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для прибирання