Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Роботи Пилососи Dreame

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Dreame Technology


botton

 

Dreame Technology - це інноваційна компанія і ще один популярний суббренд Китайського гіганта Xiaomi, заснована в 2015 році. Бачення компанії полягає у прагненні «підвищити якість життя користувачів у всьому світі». Виробник розробляє високотехнологічні побутові прилади для збирання на основі технологій астродинаміки. Наприкінці 2017 року, будучи провідною силою та лідером у сфері розумних побутових приладів для прибирання, компанія Dreame приєдналася до екологічного ланцюжка Xiaomi.

Роботи пилососи Dreame Bot - це зразок інновацій у сфері побутової робототехніки. Символом бренду стали потужні роботи-пилососи. Датою початку випуску робот пилососа став 2017 рік — Dreame f9, 2020 року — Dreame d9 і 2021 року — Dreame Bot l10 pro, а для найвибагливіших клієнтів Dreame w10 з базою промивання ганчірки.

Всі роботи Dreame bot підходять для збору вовни домашніх тварин. Dreame чудово збирає шерсть і підійде як робот пилосос для килимів. Багато моделей мають систему самоочищення нижньої щітки. Якщо Вам необхідний робот пилосос з вологим прибиранням, то Дрім бот - це те, що потрібно!

На сьогоднішній день роботи пилососи Xiaomi DreameBot нараховують хороший модельний ряд. Тут Ви легко зможете купити Xiaomi Dreame, з необхідними характеристиками. Якщо Ви заплуталися і Вам потрібна допомога, наші менеджери завжди готові надати об'ємну консультацію.

 

+38 (097) 707 47 44

Viber    Telegram

 

Роботи для сухого та вологого прибирання Xiaomi Dreame

Dreame Bot L10s Pro Ultra Heat (2024 модельний рік)

Пилосос робот отримав ефективний модуль вологого прибирання: прибираючи вздовж стін робот висуває миючий диск до самого плінтуса. Диски, що обертаються, відмінно відтирають від підлоги навіть присохлі плями. До тогож база повного самообслуговування в даній моделі пере диски гарячою водою, тож робот здатен ефективно мити навіть липкі та жирні забруднення. Штучний інтелект, здатний розпізнавати та обходити сюрпризи від домашніх тварин, та ще 55 типів різноманітних перешкод. Завдяки наявності камери робота можна використовувати як відео-няню, або просто керувати ним від першої особи. Крім цього модель оснащена насправді просунутими алгоритмами прибирання. У процесі та після прибирання L10s Pro Ultra Heat самостійно заправляє бак водою, скидає сміття, а також пере та сушить на базі свої миючі насадки. Прання насадок здійснюється гарячою водою із додаванням миючої рідини, а вода всередині бази стерилізується іонами срібла, запобігаючи розмноженню будь-яких бактерій. Також модель демонструє чудову потужність всмоктування - 7000 Pa. За побудову точних карт відповідає фронтальна камера, LiDAR нового покоління та 3D датчики на бампері. Додаток порадує Вас повним спектром функцій. Більш детальний опис за посиланням:

Dreame Bot L10s Pro Ultra Heat

Xiaomi DreameBot L10s Pro Ultra Heat

 

Dreame Bot L20 Ultra (2023 модельний рік)

Dreame L20 Ultra відрізняється штучним інтелектом, що здатен виявляти та обходити сюрпризи від домашніх улюбленців навіть у повній темряві. База самообслуговування відповідає за повний цикл самоочищення робота. У процесі та після прибирання робот самостійно заправляє бак водою, скидає сміття, а також пере та сушить на базі свої миючі насадки. L20 Ultra оснащений турбо-дисками для вологого прибирання: швидко обертаючись вони, відмінно відтирають від підлоги навіть присохлі плями. Прибираючи вздовж стін робот посуває диск до самого плінтуса. Також робот вміє залишати миючі диски на базі, щоб просто пропилососити. В момент заїзду на килим - пилосос піднімає насадки і збільшує потужність всмоктування, а з'їжджаючи на тверду підлогу - знову притискає їх до підлоги, подає воду, продовжуючи пилососити з мийкою. Також модель демонструє величезну силу всмокутування. Для такого потужного пристрою потрібна підібрана дуже ємна батарея (теж рекордної ємності – 6400 mAh). За побудову точних карт відповідає фронтальна камера, LiDAR нового покоління та 3D датчики на бампері. Додаток порадує Вас повним спектром функцій: покімнатне зонування з гнучким налаштуванням кожної кімнати, віртуальні обмежувачі, запам'ятовування кількох поверхів, підтримка голосових асистентів і так далі.

Xiaomi Dreame Bot L20 Ultra White

Xiaomi Dreame Bot L20 Ultra White

Xiaomi Dreame Bot L20 Ultra Black

 

Dreame Bot F9 PRO (2023 модельний рік)

Dreame F9 Pro відрізняється від звичайного F9 тим що відмінно орієнтується у просторі, точні карти дозволяють налаштувати потужність та вологість для кожної ділянки будинку, та захистити зони, куди заїжджати не потрібно. Здатний здійснювати сухе та вологе прибирання одночасно, і має дуже місткий контейнер для сміття. Комбінована турбо-щітка, і потужності всмоктування дозволяють пилососити килими лише з невеликим ворсом. Ця модель може будувати окремі карти для різних поверхів, і орієнтована на прибирання середньостатистичної квартири чи будинку.

Xiaomi Dreame Bot F9 PRO (RLF22GA)Xiaomi Dreame Bot F9 PRO (RLF22GA)

Xiaomi Dreame Bot F9 PRO (RLF22GA)

 

Dreame Bot D9 Plus (2023 модельний рік)

Dreame Bot D9 Plus відрізняється тим що це доволі бюджетний робот, але при цьому оснащений станцією для автономного очищення пилозбірника. Здатний здійснювати сухе і вологе прибирання одночасно, правда звичайним методом, а не турбо-дисками. Відмінно орієнтується у просторі. Точні карти дозволяють налаштувати потужність та вологість для кожної ділянки будинку, та захистити зони, куди заїжджати не потрібно. Ця модель орієнтована на прибирання середньостатистичної квартири без килимів з довгим ворсом, або навіть будинку, тому що може будувати окремі карти для різних поверхів.

Xiaomi Dreame Bot D9 Plus (RLD11GD)Xiaomi Dreame Bot D9 Plus (RLD11GD)

Xiaomi Dreame Bot D9 Plus (RLD11GD)

 

Dreame L10 Prime (2023 модельний рік)

Dreame L10 Prime відрізняються наявністю штучного інтелекту з розпізнаванням як великих, так і дрібних предметів. Висока потужність 4000 Па. дозволяє використовувати його як робот пилосос для килимів. База має систему самоочищення ганчірок. Може піднімати миючі насадки на килимових покриттях, а спускаючись з килима знову притискати їх до підлоги.

Dreame L10 Ultra (RLS6LADC-6)

 

Dreame L10 Ultra (2023 модельний рік)

Dreame L10 Ultra відрізняється наявністю штучного інтелекту з розпізнаванням як великих, так і дрібних предметів. Висока потужність 5300 Па. дозволяє використовувати його як робот пилосос для килимів. База має систему самоочищення, а також промивання та сушіння ганчірок. Може піднімати миючі насадки на килимових покриттях, а спускаючись з килима знову притискати їх до підлоги.

Dreame L10 Ultra (RLS6LADC-6)

 

Dreame D10s Plus (2023 модельний рік)

Dreame Bot D10s Plus комплектується базою із системою самоочищення, об'ємом 4 літри, що позбавить вас необхідності витрусити контейнер вручну. Камера з ІІ дозволить вам підключатися до неї, а роботу розпізнавати предмети на підлозі. Потужність всмоктування 5000 Па та силіконова турбо-щітка, яка запобігає намотування волосся, забезпечують відмінну якість прибирання.

Dreame D10s Plus (RLS6AD)

 

Dreame D10s Pro (2023 модельний рік)

Dreame Bot D10s Pro оснащений камерою зі штучним інтелектом, для розпізнавання предметів, до якої можна підключатися для управління від першої особи. Це потужний робот-пилосос, з унікальною силіконовою турбо-щіткою, що запобігає намотування волосся, а також підвищеною потужністю всмоктування 5000 Па, що забезпечує високу ефективність збирання. Пилозбірник об'ємом 570 мл зменшує частоту витрушування сміття.

Dreame D10s Pro (RLS6A)

 

Dreame D10s (2023 модельний рік)

Роботи D10s серії виділяються чудовою якістю сухого збирання, завдяки підвищеній потужністю всмоктування 5000 Па, Ще одним нововведенням стало використання силіконової турбо-щітки, яка запобігає намотування волосся. Пилозбірник даної моделі отримав рекордний обсяг 570 мл. Завдяки цьому користувачеві необхідно набагато рідше витрушувати з нього сміття.

Dreame D10s (RLS3L)

 

Dreame Bot D9 MAX (2023 модельний рік)

Потужний, але доступний пилосос робот, що видає 4000 Па, потужність всмоктування. На відміну від бюджетних моделей Дрім Д9 Макс комплектується навігацією на базі Лідар (LDS). Топова батарея 5200 мАч здатна підтримувати його роботу на площі понад 100 м.кв. Робот Xiaomi Dreame D9 з вологим прибиранням теж справляється добре. Електронне регулювання води дозволяє контролювати загострення.

Dreame Bot D9 MAX Black (RLS5-BL1)

 

Dreame D10 Plus (2023 модельний рік)

Недорогий робот пилосос із системою самоочищення. Модель дуже схожа на Dreame Z10 Pro, тільки без модуля DToF, зате це робот пилосос за низькою ціною. Хороша потужність 4000 Па., підходить для очищення килимових покриттів із високим ворсом. Навігація вже всім звична з модулем LDS, а просто Лідар.

Dreame D10 Plus

 

Dreame l10s Pro (2023 модельний рік)

Більш бюджетний аналог L10s&Ultra, зі звичайною базою для зарядки. Замість повного штучного інтелекту у робота стоїть система DToF – розпізнавання великих предметів на підлозі. Але навіть вона робить пересування робота значно акуратнішим. Для миття робот використовує ті ж ротаційні диски, з можливістю підняття їх при заїзді на килим.

Dreame L10s Pro

 

Dreame l10s Ultra (2022 модельний рік)

Одна із топових моделей у виробника Dreame. Роботи L10s Ultra відрізняються наявністю штучного інтелекту з розпізнаванням як великих, так і дрібних предметів. Функція відеосторож дозволить Вам дивитися через камеру робота та розмовляти через динамік. Висока потужність 5300 Па. дозволяє його використовувати як робот пилосос для килимів. База має систему самоочищення, промивання та сушіння ганчір'я та доливання води в робота. Дрим л10с ультра може піднімати потужні насадки на килимових покриттях, а спускаючись з килима знову притискати їх до підлоги.

Dreame L10s Ultra

 

Dreame W10 Pro (2023 модельний рік)

Більш просунутий аналог робота пилососа Dreame W10 з камерою штучного інтелекту та функцією відеосторож. Система інтелекту допомагає роботу бачити перед собою предмети та оминати їх з максимальною обережністю. До функції миття підлог додалася сушіння ганчірок після закінчення збирання, причому гарячим повітрям. Це не дасть утворюватися цвілі та грибку.

Dreame W10 Pro

 

Dreame W10 (2021 модельний рік)

Робот пилосос миючий, з ефективним способом миття двома дисками. Миття роботом проводиться за допомогою двох мікрофібрових насадок, які із заданою періодичністю автоматично промиваються на базі самообслуговування. Сам робот Дрім в10 має квадратну форму передньої частини корпусу, широку турбощітку та потужність всмоктування 4000 Па.. За навігацію відповідає модуль Лідар, з точним скануванням приміщення.

Dreame Bot W10

 

Dreame Z10 Pro (2020 модельний рік)

Аналог попередньої моделі із базою самоочищення. База самообслуговування Xiaomi Z10 Pro здатна протягом 60 днів чистити робота і продувати його Hepa фільтр. Враховуючи, що робот пилосос має нижню щітку, яка сама може очищатися, його автономність роботи стає повною.

Dreame Z10 Pro

 

Dreame l10 Pro (2020 модельний рік)

Порівнюючи роботи пилососи Dreame можна виділити модель ідеального прибирача з миючою функцією. Пилосос таблетка Xiaomi l10 Pro має відмінні дані для якісного прибирання, особливо вовни свійських тварин. Потужність всмоктування регулюється і має пікову потужність 4000 Па.. Функція миття пилососа теж має регулювання вологості миючої насадки. Нижня турбощітка самоочищується під час роботи. Навігація на базі LDS доповнюється модулем DToF – розпізнавання предметів на підлозі. Відповідно робот дуже акуратний у роботі. Модель пропонується у двох кольорах:

Dreame Bot L10 Pro

 

Dreame D9 Pro (2019 модельний рік)

Ще один потужний робот пилосос для килимів або будь-яких покриттів з функцією миття. Робот з миючою функцією може регулювати силу подачі води прямо з телефону. Навігація Лідар та ряд датчиків безпеки допомагають бездоганно орієнтуватися на роботу в просторі. Потужність всмоктування Dreame D9 Pro досягає 4000 Па.. Збиральний блок з комбінованою турбощіткою має захист від намотування волосся.

Xiaomi Dreame D9 Pro (RLS5-BL0)

 

Dreame D9 (2019 модельний рік)

Недорогий, але потужний робот пилосос, з хорошим мотором здатним видавати 3000 Па., потужності всмоктування. Серед бюджетних моделей Дрім Д9 комплектується повноцінною навігацією на базі Лідар (LDS). Топова батарея 5200 mAh здатна підтримувати його роботу на площі понад 100 м.кв. Робот Xiaomi Dreame D9 з вологим прибиранням справляється теж добре. Електронне регулювання подачі води дозволяє контролювати ступінь вологості мікрофібри.

Xiaomi Dreame D9 (RLS5-WH0)

 

Dreame F9 (2017 модельний рік)

Стартом для масового продажу став круглий пилосос Сяомі дрім ф9. На момент виходу характеристики Dreame з топовою батарейкою на 5200 mAh і хорошим двигуном всмоктування 2500 Па., зробили його популярним. Навігація побудована на популярній базі гіроскопа з оптичним датчиком. Навіть із найпростішим модулем навігації, автоматичний пилосос вміє малювати карту прибирання та ставити віртуальні стіни. Xiaomi Dreame F9 може виконувати сухе та вологе прибирання, з можливістю регулювання подачі води. Потужність всмоктування регулюється 4 рівня.

Xiaomi Dreame F9 (RVS5-WH0)

 

Для забезпечення правильної експлуатації робота пилососу Dreame вчасно змінюйте необхідні Аксесуари

 • Робот Пилосос Xiaomi Dreame L10s Ultra (RLS6LADC)
  Подарунок
  Сертифікат на післягарантійне обслуговування робота зі знижкою 50%
  −3%
  Відео
  4
  4
  29 999 грн
  28 999 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот Пилосос Xiaomi Dreame Bot X40 Ultra White (RLX63CE-Wh)
  Подарунок
  Сертифікат на післягарантійне обслуговування робота зі знижкою 50%
  Новинка
  −4%
  Відео
  3
  3
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот Пилосос Xiaomi Dreame L10s Pro (RLS6L)
  Подарунок
  Сертифікат на післягарантійне обслуговування робота зі знижкою 50%
  −26%
  Відео
  18 999 грн
  13 999 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот Пилосос Xiaomi Dreame D10 Plus (RLS3D)
  Подарунок
  Сертифікат на післягарантійне обслуговування робота зі знижкою 50%
  Відео
  3
  3
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот Пилосос Xiaomi DreameBot L10 Prime (RLL11GC)
  Подарунок
  Сертифікат на післягарантійне обслуговування робота зі знижкою 50%
  −4%
  Відео
  3
  3
  25 999 грн
  24 999 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Dreame f9
  Подарунок
  Сертифікат на післягарантійне обслуговування робота зі знижкою 50%
  −11%
  3
  3
  8 999 грн
  7 999 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот Пилосос Xiaomi Dreame D10s Plus (RLS6AD)
  Подарунок
  Сертифікат на післягарантійне обслуговування робота зі знижкою 50%
  −9%
  Відео
  4
  4
  21 999 грн
  19 999 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот Пилосос Xiaomi Dreame D10s (RLS3L)
  Подарунок
  Сертифікат на післягарантійне обслуговування робота зі знижкою 50%
  −15%
  Відео
  3
  3
  12 999 грн
  10 999 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот Пилосос Xiaomi Dreame Bot D9 Plus (RLD11GD)
  Подарунок
  Сертифікат на післягарантійне обслуговування робота зі знижкою 50%
  −10%
  4
  4
  14 999 грн
  13 499 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору
,