Оглядова стаття про робот пилосос Xiaomi Roborock Q Revo

У сьогоднішньому огляді йтиметься про роботу пилососа від суббренду Roborock. Дата виходу роботи, за словами виробника, плануються на середину 2023 року. Поставлятиметься він у двох кольорах, у стандартному білому та чорному кольорі. Роборок - один з провідних виробників сімейства Xiaomi, з гарною репутацією та цілим рядом ефективних моделей роботів для збирання. Сьогоднішній екземпляр робота прибиральника зібрав у собі мабуть найпередовіші технології, що застосовуються в роботах для прибирання на сьогоднішній день. Робопилосос отримав один з найпотужніших двигунів, який здатний розвивати потужність до 5500 Па., чого з лишком вистачить для якісного очищення будь-яких підлогових покриттів.

Пилосос робот Roborock Q Revo живить акумуляторна батарея, що вже стала еталоном, зібрана на Li-ion елементах, з ємністю 5200 mAh.. Одного заряду такої батареї вистачає на прибирання площі понад 100 кв. метрів, звичайно все залежить від потужності, яку Ви оберете в налаштуваннях. Як і раніше регулюється вона в чотирьох рівнях за допомогою мобільного додатка вручну або автоматично враховуючи роботом тип покриття для підлоги, на якому проводиться прибирання. Повне керування та налаштування робота відбуваються за допомогою програми Mi Home або фірмового Roborock, використання якого передбачає попереднє підключення до Вашої домашньої мережі Wi-Fi.

Робото пилосос поставляється в упаковці, де і показані всі його основні переваги, включаючи ротаційний спосіб миття, з двома круглими дисками та навігацією, з модулем навігації LDS і Системою розпізнавання предметів. Докладніше читайте в огляді від Robotics...

Дивіться повний каталог роботів пилососів Xiaomi

Roborock Q Revo

П'ять основних переваг Roborock Revo

 1. Робот комплектується мультифункціональною зарядною станцією.
 2. Нарешті і у Roborock з'явилася модель із ротаційними миючими дисками.
 3. Нижній прибиральний блок з силіконовим барабаном і потужністю всмоктування 5500 Па.
 4. Навігація із системою сканування "LDS" та розпізнавання предметів на підлозі.
 5. Легке керування та налаштування зі смартфона. Додаток відстежує Ваші уподобання в прибиранні і робить своєчасні підказки.

П'ять основних переваг Roborock Q Revo

Мультифункціональна станція

Сьогодні практично всі виробники пропонують моделі роботів із подібною станцією, яка повністю робить роботу робопилососа автономною. Нижче описані переваги станції, якою комплектується Роборок рево:

 1. База самообслуговування виконує повний цикл очищення робота. Під час вологого прибирання вона промиває миючі диски з мікрофіброю, а після закінчення сушить їх гарячим повітрям із температурою 45 градусів. Це значно продовжить їхнє життя і не дасть утворитися цвілі. Для чистої води та збору брудної в базу встановлені два баки, кожний об'ємом 5 літрів. Доливати чисту воду потрібно в міру необхідності, а ось зливати брудну потрібно в міру можливості. Чим частіше ви зливатимете бруд, тим менше там розвиватиметься грибок і сторонні запахи.
 2. Після кожного прибирання база чистить бак для сміття, відправляючи зібране сміття в окремий мішок з об'ємом 2.7 літра і паралельно продуючи Hepa фільтр. За стандартних умов одного мішка вистачає приблизно на 30 повноцінних прибирань, після чого він повинен бути замінений.
 3. При необхідності база наповнює бак у роботі водою, тим самим збільшуючи ефективність миття.
 4. Зарядка робота, особливо в моменти, коли робот не закінчив повний цикл збирання, може бути прискорено на 30%. Це зроблено для скорочення загального часу збирання, особливо великої площі.

Мультифункціональна станція Roborock Q Revo

Розумне прибирання на всіх поверхнях

Для збору сухого сміття, вовни, волосся, в нижній збиральний блок встановлена гумова щітка барабанного типу. Вона суттєво зменшує ймовірність намотування на себе волосся та забивання вовною, а відповідно і практично не потребує догляду за собою. Робот сам збільшує потужність при заїзді на килими або при попаданні на ділянку із сильними забрудненнями.

Миючі диски мають систему ліфта і притискаються до корпусу, щоб уникнути контакту з килимовими покриттями. Висота підйому у них становить 7 мм., чого вистачає для більшості килимових доріжок та килимків. Для роботи на килимах з ворсом вище 7 мм., особливо м'яких, миючі диски все ж таки доведеться знімати вручну.

Тому робимо висновок, що робот здатний працювати в приміщеннях з комбінованими покриттями, самостійно визначаючи тип поверхні та адаптуючи свої модулі для прибирання для ефективного очищення.

Розумне прибирання на всіх поверхнях Roborock Q Revo

Відмінна потужність всмоктування

Двигун здатний нагнітати потужність до 5500 Па., що на сьогоднішній день є максимумом у більшості сучасних робот пилососів. З її допомогою не проблема очищення будь-яких килимових покриттів і плиткових швів. Регулюється вона з мобільного додатку, і ми рекомендуємо не використовувати постійно пилосос на повну потужність. Для твердих покриттів цілком достатньо другого рівня, а для килимових третього, тим більше, що є функція автоматичного збільшення потужності на повну при заїзді на килим.

Відмінна потужність всмоктування Roborock Q Revo

Штучний інтелект

Вже нікого не здивувати наявністю розумних систем, у тому числі розпізнавання предметів на підлозі. Цей робот теж має сучасну систему штучного інтелекту. Що завдяки фронтальній камері допоможе роботу визначати предмети: що трапляються на шляху, і виходячи з цього корегувати маршрути для безпечного переміщення.

Штучний інтелект Roborock Q Revo

Зручний мобільний додаток

Для управління Вам знадобиться сучасний смартфон, домашня мережа Wi-Fi та сам пилосос. Підключення до смартфону досить зрозуміле та швидке. При виконанні всіх вимог зазвичай не перевищує пари хвилин. Які ж переваги має цей вид управління:

 1. Перше це, звичайно ж, карта прибирання. Після першого запуску робот відсканує приміщення та створить їх у додатку.
 2. У Вас з'явиться можливість налаштування графіка збирання.
 3. Ви зможете надсилати робота для очищення окремої зони або створити заборону для відвідування роботом якихось зон.
 4. За бажання відображення карти може бути як у 2D, так і у 3D форматі.
 5. Якщо Ви маєте кілька окремих приміщень або поверхів у будинку, то не проблема. Робот запам'ятовує кілька планів збирання.
 6. Підтримка голосового керування полегшить керування, але для цього у вас має бути відповідна колонка, наприклад, від Google Home.

Зручний мобільний додаток Roborock Q Revo

Сподіваємося, що наша стаття допоможе багатьом визначитися з вибором робота пилососа, а для грамотного підбору необхідної моделі автоматичного прибирача саме під Ваші умови звертайтесь до Robotics.

У нас представлений найширший каталог роботів пилососів.