Доброї доби всім читачам! Сьогодні Ми поговоримо про нову модель робота-пилососа, яка нас зацікавила, а саме Roborock G10. У серпні 2021 року компанія Xiaomi анонсувала вихід нового супер-пилососа під назвою Roborock G10. На жаль, зараз цей робот-пилосос є на ринку продажу лише в Китаї, з якою швидкістю він дійде до Нас вже покаже час. Тепер більш детально про цей робот-пилосос.

Roborock G10 в інтерʼєрі

Повний каталог роботів пилососів Roborock

Roborock G10 в принципі має такі ж характеристики як у моделі Roborock S7, і він швидше є його вдосконаленою версією. Ми знаємо лише те, що у Roborock G10 є фронтальна система датчиків, яка дозволяє розпізнавати предмети на підлозі набагато краще. Робот здатний самоочищатися на базі, і споліскувати серветку під час прибирання, для того щоб ваші підлоги залишалися чистими завжди і при цьому без Ваших зусиль.

Дизайн Roborock G10

Докладніше, Roborock G10 спочатку проходить всю площу по периметру, а далі починає своє прибирання як і інші роботи-пилососи. Під час прибирання Roborock може припинити свою роботу для того, щоб автоматично відправитися на базу для самоочищення, там він очиститься і сполосне вашу серветку, щоб бруд не розвозився по підлоговому покриттю.

База Roborock G10

На вигляд робота-пилососа Roborock G10 Ми бачимо, що у нього навігація - лідар, значить навігація повинна бути хороша, враховуючи той факт, що з'явилися фронтальні датчики. На верхній панелі знаходяться три основні/базові кнопки. Зовні робот має такий самий дизайн, як і всі роботи-пилососи Roborock.

Дизайн корпусу Roborock G10

Під верхньою кришкою як і у всіх роботів-пилососів розташований пилозбірник і резервуар для води, з невеликими обсягами.

Контейнер для сміття Roborock G10

Знизу робота Roborock G10 Ми бачимо одну трипроменеву бічну щітку. Центральну щітку і рухливу насадку з серветкою, що самоочищається.

Модулі сухого та вологого прибирання Roborock G10

Робот здатний функціонувати з додатком, крім основних функцій програми, можна також налаштувати кількість проходів у кожній кімнаті, налаштувати час прибирання для кожної кімнати, яке саме прибирання проводити і в якій кімнаті для вологих прибирань налаштувати інтенсивність тертя для сильних забруднень.

Скріншоти додатку Roborock G10

Можна вибудовувати віртуальні стіни і виділяти заборонені зони, якраз для двох видів прибирання вже на Ваш розсуд. Наприклад, щоб робот-пилосос не намочив і не зіпсував Ваші килимові покриття під час вологого прибирання. Під час сухого прибирання Ви можете налаштувати автоматичне підвищення потужності всмоктування при заїзді на килимові покриття для підлоги і відповідно зменшувати потужність всмоктування при з'їзді з килимових покриттів.

Загалом прибиранням робота-пилососа Roborock G10 можна похвалитися, прибирає даний робот практично на найвищому рівні як у сухому режимі, так і в режимі вологого прибирання. На сьогодні це мабуть усе, що Нам вдалося дізнатися про цей робот пилосос, чекатимемо нових новин.

Дивіться завжди актуальний каталог роботів для прибирання!