Roborock Q7 Max

Доброї доби Всім читачам! Сьогодні Ми поговоримо про новий робот-пилосос від Xiaomi лінійки Roborock, і назву дана модель має Roborock Q7 Max.

Roborock Q7 Max

Повний каталог роботів пилососів Roborock

Виробники заявили про вихід нового робота-пилососа, який за характеристиками сильно відрізняється від попередніх моделей лінійки, точніше поєднує в собі всі найкорисніші функції, але при цьому має нову, вдосконалену док-станцію, яка здатна сама очищати ганчірку. Робот-пилосос буде продаватися з найфункціональнішою базою, яка миє ганчірку та очищає пилозбірник. Зі станцією для самоочищення. І навіть із звичайнісінькою базою для підзарядки.

Roborock S7 MaxV Ultra, Roborock S7 MaxV Plus, Roborock S7 MaxV

Незважаючи на те, що виробники заявили про вихід нової моделі, але, на жаль, доступна вона буде зовсім не скоро, виробники вирішили зробити величезний маркетинговий крок - анонсувати вихід нового робота-пилососа, але інформації про нього практично ніякої не дати, тому ми Вам розповімо про те що нам вдалося знайти. Ми поговоримо про сам пилосос.

Робот-пилосос Roborock Q7 Max - це вдосконалена версія Roborock S7 Max, він прийде на зміну такої потужної моделі і за заявами виробників буде набагато кращим, ніж Roborock S7 Max. Буде збільшена потужність всмоктування, що дасть значно краще всмоктувати пил і проводити сухе прибирання.
Цей робот-пилосос оснащений вібраційним модулем вологого прибирання, який ще й піднімає швабру, заїжджаючи на килими. У попередніх роботах ми бачили ці функції, але це перша модель, де вони реалізовані разом. Але найголовнішим нововведенням мабуть буде система авоополіскування ганчірки на станції, яка також поповнює запас води в резервуарі робота.

Модуль вологого прибирання Roborock S7 Max

Робот здатний функціонувати з додатком, крім основних функцій програми, можна також налаштувати кількість проходів у кожній кімнаті, налаштувати час прибирання для кожної кімнати, яке саме прибирання проводити і в якій кімнаті для вологих прибирань налаштувати інтенсивність тертя для сильних забруднень. Можна вибудовувати віртуальні стіни і виділяти заборонені зони, якраз для двох видів прибирання вже на Ваш розсуд. Пилосос сам підвищує потужність всмоктування при заїзді на килимові покриття та відповідно зменшує потужність всмоктування при з'їзді з них.

Однією з найбільш очікуваних функцій є відображення 3D-моделі вашого будинку замість звичайної карти. Вам будуть доступні три режими відображення: 3D-модель, Об'ємний режим Matrix, та 2D-картка.

Три види відображення карти в додатку Roborock

Відомо ще й те, що буде присутня станція самоочищення, для того, щоб Вам користувачам було набагато легше, пилозбірник пилососа здатний сам спорожнюватися заїжджаючи на станцію для самоочищення, в ній встановлений мішок, який вимагає зміни раз на 3-4 прибирання, це полегшить Вам роботу з пилососом, адже Вам не доведеться очищати пилозбірник постійно вручну.

На даний момент це все, що Нам відомо про такий робот-пилосос як Roborock Q7 Max, чекатимемо його появи у продажу та тестуватимемо.

Дивіться завжди актуальний каталог роботів для прибирання!