Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Роботи Пилососи Roborock

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

roborock-logo

botton

 

Roborock - один з перших і найпоширеніший суббренд Китайського гіганта Xiaomi. Робот пилосос Roborock - це зразок інновацій у сфері побутової робототехніки. Символом бренду стали роботи-пилососи Roborock S-серії. Датою початку випуску робот пилососа став 2017 - Roborock S5 Max і 2020 - Roborock S7, а для найвибагливіших клієнтів Roborock s7 з базою самоочищення. Секрет успіху яких полягає у небувалій швидкості впровадження технологій, що втілюються у кожному новому роботі пилососі. Виробник поєднує все найкраще та відсікає зайве, завжди гарантуючи конкурентний цінник. Задерши планку так високо, виробник Xiaomi заклав ідеологію під усі подальші продукти лінійки роботів прибиральників. І кожен новий робот пилосос Сяомі Роборок знову і знову займає найвищий щабель у галузі робототехніки для дому на момент виходу.

Усі роботи Роборок призначені для домашніх тварин. Roborock чудово збирає шерсть і підійде як робот пилосос для килимів. Якщо Вам потрібен робот пилосос з вологим прибиранням, то Roborock це те, що потрібно!

На сьогоднішній день роботи пилососи roborock нараховують гарний модельний ряд. Тут Ви легко зможете купити roborock, з необхідними характеристиками. Якщо Ви заплуталися і Вам необхідна допомога, наші менеджери завжди готові дати об'ємну консультацію.

 

+38 (097) 707 47 44

Viber    Telegram

 

Роботи для сухого та вологого прибирання Roborock

 

Roborock Q Revo MaxV (2024)

Xiaomi Roborock Q Revo MaxV можна керувати від першої особи, підключившись до його камери, а також віддавати голосові команди навіть без підключення до інтернету, завдяки функції "Привіт Роккі". Робот здійснює вологе прибирання турбо-дисками швидкого обертання, що дозволяють відмити складні забруднення, та здатен посувати диск впритул до плінтусу, щоб ретельно вимивати підлогу вздовж стін і меблів. Потужність 7000 Па, та турбо-щітка з системою ліфт, що не намотує волосся, дозволяють очищати навіть килими. Фронтальний датчик помічає такі небезпеки, як шкарпетки, або сюрпризи від домашніх тварин, і робот завжди обходить їх. Повне самообслуговування на базі включає очищення пилозбірника, наповнення водного бака, і ретельне прання насадок гарячою водою. А після прибирання станція очищає себе, і висушує всі вологі елементи робота потоком гарячого повітря.

Roborock Q Revo MaxV  

 • Roborock Q Revo MaxV White

 

Roborock Q Revo Pro (2024)

Xiaomi Roborock Q Revo Pro здійснює вологе прибирання турбо-дисками швидкого обертання, що дозволяють відмити складні забруднення, та здатен посувати диск впритул до плінтусу, щоб ретельно вимивати підлогу вздовж стін і меблів. Потужність 7000 Па, та турбо-щітка з системою ліфт, що не намотує волосся, дозволяють очищати навіть килими. Фронтальний датчик помічає такі небезпеки, як шкарпетки, або сюрпризи від домашніх тварин, і робот завжди обходить їх. Повне самообслуговування на базі включає очищення пилозбірника, наповнення водного бака, і ретельне прання насадок гарячою водою. А після прибирання станція очищає себе, і висушує всі вологі елементи робота потоком гарячого повітря.

Roborock Q Revo Pro White + Roborock Q Revo Pro Black  

 • Roborock Q Revo Pro White
 • Roborock Q Revo Pro Black

 

Roborock S8 MaxV Ultra (2024)

S8 МаксВ Ульра можна керувати від першої особи, підключившись до його камери, а також віддавати голосові команди навіть без підключення до інтернету, завдяки функції "Привіт Роккі". Робот оснащений бічною щіткою з висувним механізмом, що допомагає йому ретельно вичищати кути кімнат, а вібруючий модуль вологого прибирання оснастили додатковим боковим диском, щоб ретельно вимивати підлогу вздовж стін і меблів. Потужність 10000 Па, та подвійна турбо-щітка DuoRoller з системою ліфт, творять справжні чудеса очищення навіть килимів та щілин. Фронтальний датчик помічає такі небезпеки, як шкарпетки, або сюрпризи від домашніх тварин, і робот завжди обходить їх. Повне самообслуговування на базі включає очищення пилозбірника, наповнення водного бака, і ретельне прання насадок гарячою водою, з вкрапленням миючої рідини. А після прибирання станція очищає себе, і висушує всі вологі елементи робота потоком гарячого повітря. Модель з приставкою Refill & Drainage поставляється з базою для автономного підключення до водопроводу і каналізації, яка більш компактна, та не потребує заміни води з боку власника. 

Roborock S8 Max Ultra + Roborock S8 Max Ultra with Refill & Drainage System  

 • Roborock S8 MaxV Ultra
 • Roborock S8 MaxV Ultra with Refill & Drainage System

 

Roborock S8 Max Ultra (2024)

S8 Макс Ульра оснащений бічною щіткою з висувним механізмом, що допомагає йому ретельно вичищати кути кімнат, а вібруючий модуль вологого прибирання оснастили додатковим боковим диском, щоб ретельно вимивати підлогу вздовж стін і меблів. Потужність 8000 Па, та подвійна турбо-щітка DuoRoller з системою ліфт, творять справжні чудеса очищення навіть килимів та щілин. Фронтальний датчик помічає такі небезпеки, як шкарпетки, або сюрпризи від домашніх тварин, і робот завжди обходить їх. Повне самообслуговування на базі включає очищення пилозбірника, наповнення водного бака, і ретельне прання насадок гарячою водою, з вкрапленням миючої рідини. А після прибирання станція очищає себе, і висушує всі вологі елементи робота потоком гарячого повітря. Модель з приставкою Refill & Drainage поставляється з базою для автономного підключення до водопроводу і каналізації, яка більш компактна, та не потребує заміни води з боку власника.

Roborock S8 Max Ultra + Roborock S8 Max Ultra with Refill & Drainage System  

 • Roborock S8 Max Ultra
 • Roborock S8 Max Ultra with Refill & Drainage System

 

RoboRock Q Revo (2023)

Xiaomi Roborock Q Revo (модель 2023 року) комплектується мультифункціональною базою для самообслуговування. Пилосос-робот оснащений турбо-модулем для вологого прибирання, миючі диски якого можуть підніматися на килимах. Roborock Revo має потужність всмоктування 5500 Па і силіконову турбощітку, яка ефективно очищає килими та практично не  наплутує на себе волосся та шерсть.

RoboRock Q Revo White RoboRock Q Revo Black RoboRock Q Revo

 • RoboRock Q Revo White
 • RoboRock Q Revo Black

 

RoboRock Q8 Max (2023)

На відміну від свого молодшого суперника Q5 Pro, Roborock Q8 Max оснащений фронтальним сканером, який дозволяє розпізнавати невеликі предмети на підлозі нижче рівня лідару та уникати їх. Крім того, ця модель може регулювати рівень вологості насадки під час миття підлоги. Roborock Q8 Max отримав потужність всмоктування 5500 Па та подвійну силіконову турбощітку All-Ruber Brushes, яка ефективно чистить килими і не намотує волосся та шерсть. 

RoboRock Q8 Max BlackRoboRock Q8 Max Black

 • RoboRock Q8 Max White
 • RoboRock Q8 Max Black

 

Roborock Q5 Pro (2023)

На відміну від звичайного Q5, Roborock Q5 Pro отримав вдвічі вищу потужність всмоктування - 5500 Па, модулем вологого прибирання і подвійну силіконову турбощітку All-Ruber Brushes, яка ефективно очищає килими, не намотуючи волосся та шерсть. Проте це ще не все, Plus оснащений станцією для самостійного скидання сміття з контейнера. Контейнер для сміття рекордного об'єму - 770 мл - дозволяє роботу прибирати великі площі без необхідності частого очищення пилозбірника. 

RoboRock Q5 ProRoboRock Q5 Pro Plus RoboRock Q5 Pro

 • RoboRock Q5 Pro
 • RoboRock Q5 Pro Plus

 

Roborock S7 Max (2023)

Робот-пилосос Roborock S7 Ultra Max (модель 2022 року) забезпечує повний цикл самообслуговування. Під час та після прибирання S7 Max Ultra автоматично вивантажує сміття в базу, очищує ганчірку і підтримує повним резервуар для води, користуючись нею. Розумний датчик на бампері дозволяє розпізнавати об'єкти, які знаходяться нижче рівня лідара. S7 Max Ultra отримав технологічний модуль вологого прибирання: швабра не лише вібрує, але і щільно прилягає до підлоги. При заїзді на килим, S7 Max Ultra піднімає швабру, збільшуючи потужність всмоктування, а при переході на тверду підлогу – знову притискає її до підлоги і починає використовувати воду, продовжуючи очищення з використанням щітки.

Roborock S7 Max Ultra White Roborock S7 Max Ultra Black Roborock S7 Max Ultra White

 • Roborock S7 Max Ultra White
 • Roborock S7 Max Ultra Black

 

Roborock S8 (2023)

Xiaomi Roborock S8 купити пропонуємо з трьома видами бази. Перша база Роборок С8 для автоматичної зарядки. Друга S8+ для самоочищення робота. Третя база самообслуговування може заряджати, чистити сміттєзбірник, промивати ганчірку та наповнювати робота водою. Крім того, база сушить ганчірку гарячим повітрям. На пилосос робот Roborock S8 встановлений прибиральний блок з подвійними щітками DuoRoller Riser Brush. Для ефективного вологого прибирання встановлено подвійний механізм вібрації VibroRice 2.0. Нижня щітка, як і миючий блок, має ліфт і може підніматися або опускатися в залежності від ситуації. Потужність робота пилососа 6000 Па.. Всі роботи мають систему штучного інтелекту і найсучасніший Лідар - PreciSense Lidar.

Roborock S8

 • Roborock S8 White
 • Roborock S8 Black
 • Roborock S8 Plus  White
 • Roborock S8 Plus  Black
 • Roborock S8 Pro Ultra White
 • Roborock S8 Pro Ultra  Black

 

Roborock Q7 Max (2022)

Ще один різновид Roborock Q-серії, з потужнішим двигуном всмоктування. Потужність всмоктування підняли до 4700 Па.. Миючий робот пилосос Roborock забезпечили притискною конструкцією швабри та електронним регулюванням подачі води. Два види бази вже стандартно та два кольори на Ваш вибір.

Roborock Q7 Max

 • Roborock Q7 Max White
 • Roborock Q7 Max Black
 • Roborock Q7 Max Plus White
 • Roborock Q7 Max Plus Black

 

Roborock Q7 (2022)

Подальший розвиток серії пилососів Роборок Ку7 пропонує безліч моделей для виконання різноманітних завдань. Пилосос з вологим прибиранням Q7 є продовженням колись популярної моделі Roborock s50. У робота підняли потужність до 2700 Па., водяний бак залишився з механічним регулюванням. Зате новий тип навігаційного модуля PreciSense Lidar (Лідар) здатний малювати 3D карту прибирання. За традицією робот пропонується із двома варіантами зарядних баз. Поставляється як колись у білому та чорному кольорі.

Roborock Q7

 • Roborock Q7 White
 • Roborock Q7 Black
 • Roborock Q7 Plus White
 • Roborock Q7 Plus Black

 

Roborock Q5 (2022)

Q-Серія роботів пилососів почалася з круглого пилососа тільки для сухого прибирання, але з можливістю покупки у двох варіантах (зі звичайною базою та базою самоочищення). Потужність всмоктування відповідає середньому параметру на момент виходу в 2700 Па.

RoboRock Q5

 • RoboRock Q5
 • RoboRock Q5 Plus

 

Roborock S7 MaxV (2021)

Популярність робота пилососу Роборок дозволила продовжити лінійку і 2021-го року. На світ з'явилися моделі з потужністю 5100 Па., розумними мізками із системою штучного інтелекту та трьома варіантами бази самообслуговування. Перша база здатна лише заряджати робота, друга база із системою самоочищення та третя з повним обслуговуванням. База Ultra - це зарядка робота, самоочищення сміття, автоматичне промивання ганчірки (мікрофібри) та наповнення робота водою. Всі інші модулі перекочували з попередньої сімки.

Roborock S7 MaxV

 • Roborock S7 MaxV (S7M52-00)
 • Roborock S7 MaxV Plus (База самоочищення)
 • Roborock S7 MaxV Ultra (База повного самообслуговування)

 

Roborock S7 (2020)

Сьома серія Roborock отримала безліч змін у миючому блоці та конструкції збирального блоку. Мийка перейшла на новий рівень і отримала систему вібрації та систему ліфта всього миючого механізму. Тепер робот піднімає насадку, що миє, при заїзді на килим і автоматично опускає при з'їзді. Працює цей механізм на ворсі трохи більше 5 мм., інакше він обходитиме килим по периметру. Нова турбощітка, з метою уникнути намотування волосся та забивання вовною, виконана у формі барабана з силіконового складу. Потужність залишилася колишньою в 2500 Па.. Сьома модель Roborock пропонується у двох кольорах і з різними базами. Перший із звичайною базою для зарядки, другий – Роборок із базою самоочищення.

Roborock S7

 • Roborock S7 White (S702-00)
 • Roborock S7 Black (S752-00)
 • Roborock S7 Plus Black (База самоочищення)
 • Roborock S7 Plus White (База самоочищення)

 

Roborock S6 MaxV (2019)

Зважаючи на попередні помилки і знову взявши за основу все ще популярну модель S5 Max, був випущений найрозумніший робот пилосос S6 MaxV. Він отримав систему, здатну розпізнавати предмети на підлозі, ініціалізувати їх та допомагати роботі прокладати більш оптимальні маршрути. Додатково з'явилася можливість спостерігати через камеру робота в передньому бампері за тим, що відбувається у Вас у квартирі. Ну і потужність робота пилососа була збільшена до 2500 Па.. Модель пропонується в одному кольорі:

Roborock S6 MaxV

 • Roborock S6 MaxV (S6V52-00)

 

Бюджетні роботи пилососи

Не дорогий робот пилосос Roborock пропонує моделі початкового рівня. В основному вони призначені для роботи на невеликій площі. Вони прості в управлінні та налаштуванні і відмінно підходять як робот для людей похилого віку. Більшість наших клієнтів розглядають їх як робот як подарунок.

RoboRock S4, E4, E5

 • RoboRock S4
 • RoboRock E4
 • RoboRock E5 Black
 • RoboRock E5 White

 

Roborock S6 (2018)

Наступна спроба створити найкращий робот пилосос Xiaomi увінчалася невдачею. З виходом одразу двох моделей roborock S6-ої серії, ажіотаж на попередній флагман ще не спав. Характеристики Roborock s6 практично рівнозначні з попереднім роборок 5 Макс, а миючий блок залишився з механічним регулюванням. У цьому й полягала помилка нової моделі, тому що ринок вже пропонував аналоги з електронним управлінням подачі води. Модель пропонується у двох кольорах:

Roborock S6

 • Roborock S6 White (S602-00)
 • Roborock S6 Black (S652-00)
 • Roborock S6 Pure White (S6P02-00)
 • Roborock S6 Pure Black (S6P52-02)

 

Roborock S5 Max (2018)

Наступна модель трохи покращила свої характеристики в силі всмоктування до 2000 Па., і отримала миючий блок з електронним регулюванням подачі води. Завдяки цим двом нововведенням модель стала найкращим роботом пилососом практично серед усіх роботів від Xiaomi на той момент. Модель пропонується у двох кольорах:

Roborock S5 Max

 • Roborock S5 Max White (S5E02-00)
 • Roborock S5 Max Black (S5E52-00)

 

Roborock S5 (2017)

Стартом для масових продажів став пилосос круглий саморухомий Сяомі роборок с50. Він мав на момент виходу відмінні характеристики з топовою батареєю на 5200 mAh, хорошим на час випуску двигуном всмоктування 1800 Па. Навігація побудована вже на популярній базі лазерного гіроскопа LDS (Лідар). Робот отримав сухе та вологе прибирання, але правда без можливості регулювання подачі води. Зате регулювання рівня потужності всмоктування доступне 4 рівня. Модель пропонується у двох кольорах:

Roborock S5

 • Roborock S50 White (S502-00)
 • Roborock S55 Black (S552-00)

 

Для забезпечення правильної експлуатації робота пилососу Roborock вчасно змінюйте необхідні Аксесуари

 • Робот-Пилосос Xiaomi Roborock S8 MaxV Ultra Black (S8MVU52-00)
  Відео
  3
  3
  Кращий вибір!

  Кращий вибір!

  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот-Пилосос Xiaomi Roborock S8 MaxV Ultra White
  Відео
  3
  3
  Кращий вибір!

  Кращий вибір!

  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот-Пилосос Xiaomi Roborock S8 White (S802-00)
  Подарунок
  Сертифікат на післягарантійне обслуговування робота зі знижкою 50%
  −12%
  Відео
  3
  3
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот-Пилосос Xiaomi Roborock S8 Black (S852-00)
  Подарунок
  Сертифікат на післягарантійне обслуговування робота зі знижкою 50%
  −12%
  Відео
  3
  3
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот Пилосос Xiaomi Roborock S7 MaxV (S7M52-00)
  Подарунок
  Сертифікат на післягарантійне обслуговування робота зі знижкою 50%
  −10%
  Відео
  3
  3
  29 999 грн
  26 999 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот Пилосос Xiaomi Roborock Q5 Pro (Q5PR52-00)
  Подарунок
  Сертифікат на післягарантійне обслуговування робота зі знижкою 50%
  −12%
  Відео
  3
  3
  16 999 грн
  14 999 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • 23 999 грн
  20 999 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору
,