Огляд робота для збирання Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI (DBX11-11)

Один з новітніх роботів-пилососів від Ecovacs коштує дорого, але має унікальну функцію, за допомогою якої робот пилосос може працювати домашнім сторожем.

Роботи-пилососи – це друзі, які економлять час. Вони можуть прибирати підлогу та килими, поки Ви займаєтеся іншими справами в будинку. Deebot Ozmo T8 Aivi є одним із останніх на 2020 рік із серії автоматичних прибиральників від Ecovacs. Крім того, що він є чемпіоном з прибирання, він має одну суттєву приховану особливість, яка дійсно робить його популярним: камера в передньому бампері, за допомогою якої Ви можете спостерігати за Вашим будинком через мобільний додаток зі смартфона.

Дивіться повний актуальний каталог роботів Ecovacs

 1. Що це за робот пилосос?
 2. Нова система навігації
 3. Додаток для смартфона
 4. Як працює камера
 5. Час роботи та вологе прибирання
 6. Фільтрування
 7. Робота із системами розумного будинку
 8. Де купити?
 9. Підсумок

Що таке ECOVACS Deebot Ozmo T8 AIVI?

Deebot Ozmo T8 AIVI - робот пилосос, який за розміром та формою не відрізняється від своїх конкурентів. Він круглий та чорний, з металевим оздобленням зверху. Пилосос заряджається через док-станцію, яка підключається до звичайної розетки. Робот підключається до домашньої мережі Wi-Fi і управляється через фірмову програму для смартфона "Ecovacs Home". У коробці Ви знайдете робот, зарядний пристрій, чотири бічні щітки, насадку з мікрофібри (многоразову) для миття підлоги, набір одноразових ганчірочок (10 шт), два Hepa фільтри, контейнер для води OZMO PRO з віброшваброю. Додатково є можливість купити та підключити базу для автоматичного очищення.

Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI на килимі

Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI працює як з килимовим покриттям, так і з твердими (плитка, паркет, ламінат тощо).

Розпочати роботу з Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI досить легко. Вам потрібно буде встановити зарядну станцію та зарядити робота. Вам не потрібно наповнювати резервуар для води, якщо Ви не плануєте робити вологе прибирання. Якщо це ваш перший робот компанії Ecovacs, Вам необхідно завантажити фірмовий додаток на смартфон і підключити пилосос до нього. Є кілька ключових функцій, унікальних для T8 AIVI і для їх роботи Вам потрібно завантажити програму.

Далі необхідно відправити робота на прибирання вперше, щоб він побудував карту прибирання Вашого будинку.

Розумна навігація і система штучного інтелекту

T8 AIVI відмінно справляється з прибиранням, як і інші пилососи Ecovacs. Але що дійсно виділяється, так це те, що робот пересувається краще. Набагато менше випадків, коли робот стикається з іншими предметами або заплутується в проводах. Це почасти тому, що T8 AIVI використовує щось, зване TrueMapping, функцію, яка використовує лазери для читання кімнати і відображення її на карту.

Робот також здатний розпізнавати перешкоди, що зустрічаються на його шляху, будь то кабель живлення або стілець і акуратно переміщатися навколо нього. Ця система штучного інтелекту постійно навчаюсь і доповнюваності, так що робот буде умнеть прямо у Вас на очах. Чесно кажучи знаючи, що у T8 AIVI менше шансів застрягти і бачачи це в дії, Ви будете почувати себе більш комфортно, дозволяючи роботу забиратися самостійно.

Камера Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Використання мобільного додатку Ecovacs

Як і у випадку з більшістю роботів-пилососів, Вам не обов'язково використовувати додаток для управління пристроєм. Зазвичай на кожному роботі прибиральника є кнопка нагорі, яка може включати і вимикати пилосос.

Але Вам не вистачить деяких приємних функцій, які є тільки в додатку Ecovacs і ви отримаєте весь функціонал для управління роботом. Ви також можете використовувати додаток, щоб змінити потужність всмоктування на пилососі, подивитися рівень подачі води, включити функцію AIVI Smart Recognition і навіть налаштувати графік прибирання.

Однак одна з кращих функцій - це підключення до відеокамери, встановленої на T8 AIVI. Ця камера розташована спереду робота і вона не виділяється, але передає хороший відеопотік.

У розділі «пульт» додатка Ви також можете управляти роботом, використовуючи свій смартфон в якості пульта дистанційного керування і переміщати розумний пилосос вперед, назад або з боку в бік.

На замітку: Вам потрібно буде підписати угоду про конфіденційність (це робот, що відправляє відеопотік Вашого будинку в хмару), і Вам потрібно буде створити окремий пароль, щоб отримати доступ до цієї функції у Вашому власному додатку.

Відео потік

Отже, давайте зосередимося на прямій трансляції відео, тому що чесно кажучи це одна з кращих особливостей T8 AIVI і великий бонус. Не можна використовувати камеру для перегляду під час роботи робота пилососа. Камера дозволяє дивитися навколо на свій житловий простір. Ця камера націлена дуже низько і не нахиляється вгору. Ви можете повернути її з боку в бік, але це можна зробити тільки одночасно з поворотом самого робота.

Іншими словами Ви не зможете отримати такий широкий огляд, як з камерою спостереження на стіні.

З іншого боку, у Вас є камера безпеки, яка таємно захована в роботі-пилососі, який можна відправити в різні області вашого будинку, як дозорного, щоб перевірити чи немає там проблем. Крім перегляду відео в реальному часі, Ви можете робити фото та розмовляти через динамік робота. Але Ви не зможете вести двосторонній розмова як по телефону. Іншими словами, Ви можете говорити за допомогою робота, але хтось не може розмовляти з Вами через нього.

Відео з камери Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Час роботи і мийка підлоги

Пилосос має літій-іонний акумулятор ємністю 5200 мАг, що означає, що він може продовжувати прибирання на площі понад 100 кв.метрів. Ecovacs каже, що він може працюватимуть три години без підзарядки.

Функція миття підлог теж досить хороша. Резервуар вміщує 240 мл води і пилосос може працювати протягом 100 хвилин при використанні T8 AIVI як натирача. Пилосос може працювати як в якості гібридного пристрою або просто в якості швабри.

Швабра має режим вібрації, допомагаючи чистить ганчірці відтирати свіжі плями. Ви повинні розуміти, що ганчірку на яку пилосос збирає бруд необхідно промивати і чим частіше ви будете це робити, тим чистіше у Вас будуть підлоги. Якщо у Вас сильна бруд і плями, то даний робот не вимиє підлогу і потрібна модель більш професійна, а саме миючий робот пилосос, наприклад HOBOT Legee 688. Але для щоденного прибирання і протирання пилу робот цілком підходить.

Нижня частина корпусу Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Фільтрація

Одна з особливостей, що рекламуються Ecovacs - це здатність T8 AIVI видаляти бактерії за допомогою миття підлог і прибирання пилососом. Компанія заявляє, що багато хто з її пилососів також можуть це робити, в тому числі Deebot Ozmo 930, 950 і Slim 11.

Deebot дійсно надає документацію про те, що T8 AIVI здатний видаляти близько 99 відсотків бактерій (не вірус) при митті підлог і пилососі в повну силу. Фільтр на пилососі також може вловлювати частинки розміром до шести мікрон.

Під кришкою Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Підключення до системи Розумний будинок

Теоретично Ви можете підключити Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI як до Amazon Alexa, так і до Google Assistant через додатки Alexa і Google Home. Проте, ми помітили, що Ecovacs не виділяє цю функцію на своєму веб-сайті для моделі T8 AIVI. Крім того, ми не змогли зв'язати T8 AIVI з додатком Alexa, хоча в минулому нам вдавалося зв'язати інші пилососи Ecovacs.

Що стосується Google Assistant, ми помітили, що Ecovacs Deebot більше не відображаються в списку "Працює з Google" на головній сторінці Google. Насправді ми змогли підключити T8 AIVI до Google Assistant і запустити робот-пилосос, але це тому, що ми використовували старе з'єднання, все ще знаходиться в додатку Google Home, для попереднього Deebot, який ми тестували.

Коротше кажучи не варто розраховувати на можливість використання даного пилососа з Alexa або Google Assistant.

Скріншот додатку Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Офіційний Дилер в Києві та Одесі. Ціна

Придбати Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI з Офіційною гарантією та захистом виробника, Ви можете у нашому провідному в Україні спеціалізованому магазині робототехніки "ROBOTICS". Запрошуємо Вас відвідати офіційний магазин (Шоурум) за адресами у контактах.

 

Резюме

Якщо у Вас є гроші, ми вважаємо, що Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI варто купувати. Пилосос працює дуже добре, його можна запрограмувати для щоденного очищення, він може обійти перешкоди на своєму шляху і навіть уникнути зажевиванія кабелів. Функція миття підлог теж в порядку, як і на більшості роботів від Ековакс. Не варто купувати робота в якості основного пристрою для миття підлог, але функція вологого протирання відмінно підходить на додаток до функцій сухого прибирання.

Додавання камери безпеки, до якої Ви можете підключитися зі свого смартфона - дійсно приємна функція. Можливість дивитися відео в реальному часі, робити фотографії і навіть говорити голосом через динамік пилососа - є відмінним доповненням. Ви не можете зберігати відео, але вам також не потрібно платити додаткову щомісячну плату за хмарне сховище.

Плюси:

 • Потужний пилосос і пристойна швабра
 • відмінний дизайн
 • Має камеру безпеки, яку можна використовувати для перегляду відео в реальному часі зі свого смартфона.

Мінуси:

 • Ціна
 • Може не підключитися до Alexa і Google Assistant
 • Ви не можете знати, коли камера включена

кнопка смотреть товар

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для прибирання