Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Роботи Мийники Вікон Xiaomi HUTT

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Роботи для миття вікон Xiaomi HUTT

Робот-вікномийник - це незамінний пристрій в умовах малої доступності до вертикальних поверхонь для очищення вручну. У ситуаціях де раніше людям доводилося наражати себе на ризик падіння, або вдаватися до послуг альпіністів, тепер можна один раз купити робот для миття скла, і насолоджуватися видом через чисті вікна. На відміну від більшості виробників, компанія HUTT спеціалізується саме на виробництві розумних пристроїв для очищення вертикальних поверхонь, вкладаючи великі ресурси в дослідження та розробку. Проголошена мета компанії - створити ідеальний робот для миття вікон, і все більш досконалий модельний ряд пристроїв підтверджує ці слова.

Конкурентні переваги роботів Hutt

Як і популярний у всьому світі виробник Xiaomi HUTT у створенні продуктів керується тими самими принципами, одним із перших впроваджує інновації, одночасно забезпечуючи своїй продукції конкурентний цінник. Компанія не просто встигає за трендами в індустрії, але в багатьох аспектах є одним із двигунів інновацій, періодично патентуючи власні розробки останнього покоління.

Конкурентні переваги роботів Hutt

Щодо вартості пристроїв, то незважаючи на свою відмінну якість, такі моделі як HUTT W55, HUTT DDC55, і HUTT DDC5 взагалі порушили усталений ціновий поріг роботів-вікномийників, тому що на момент їх випуску всі аналогічні моделі інших брендів коштували як мінімум на третину, а то й удвічі дорожче. Ринок змушений був реагувати, і з їх виходом роботи для миття вікон стали набагато доступнішими по всьому світу. Ну і звичайно ж зручний кейс для зберігання пристрою, і всіх його комплектуючих, в якому поставляються роботи бренду теж є свого роду інновацією Hutt, яка радикально впливає на користувальницький досвід, незважаючи на видиму незначність.

Принцип роботи робота-вікномийника Hutt

Незалежно від того, яку конкретно модель робота для миття вікон Hutt ви використовуватимете, алгоритм роботи у них дуже схожий. У якій частині вікна ви не встановили робот, після запуску він попрямує у верхній лівий кут, і звідти почне рух горизонтальними лініями, з кожним проходом опускаючись нижче і нижче, попутно очищаючи поверхню від забруднень. При цьому деякі роботи здатні рухатися змійкою і по вертикалі, читайте в описі кожної моделі.

Принцип роботи робота-вікномийника Hutt

В іншому моделі значно відрізняються один від одного ще більше. Одні зможуть відмити безрамні вікна, скла, або стіни, а інші здатні очищати тільки поверхню обмежену рамою. Одні самостійно наносять засіб на поверхню, інші на це нездатні. І, звичайно ж, наявність додаткових функцій також впливатимуть і на вартість пристрою.

Захист від падінь та страхування

Робот-вікномийник Hutt відмінно тримається на вертикальних поверхнях завдяки великій силі всмоктування, що створює вакуум за допомогою двигуна. Причому робот завжди робить тягу з великим запасом, забезпечуючи щільну фіксацію навіть на плитці, де через шви втрачається частина потенціалу. Живлення робота під час прибирання завжди походить від мережі, але про всяк випадок у пристрої передбачено аварійний акумулятор, який дозволить роботу не падати принаймні 20 хвилин, навіть у разі відсутності електрики.

Захист від падінь та страховка робота-вікномийника Hutt

Надзвичайним запобіжним заходом є наявність у кожної моделі страхувального троса, який обов'язково закріплювати всередині приміщення принаймні під час прибирання зовнішніх поверхонь фасаду. Це вбереже робот від падіння з великої висоти навіть якщо ви ненароком упустите його під час фіксації. 

Робота на безрамних вікнах та інших поверхнях

Деякі моделі роботів, такі як HUTT W8 та HUTT W66 обладнані спеціальними сенсорами, розташованими по кутах мийника вікон. Ці датчики дозволяють пристрою точно визначати край поверхні, завдяки чому ці роботи здатні очищати безрамні вікна, скла, стіни та укоси. Якщо це саме ваш випадок, і вам необхідно буде очищати поверхні, що не мають жодних рамок, або окантовані лише тонкою гумовою накладкою, варто звернути свою увагу на цей параметр при виборі робота.

Робота на безрамних вікнах робота-вікномийника Hutt

Автоматичне нанесення миючої рідини

Дорогі моделі також оснащені і системою розпилення миючої рідини, для забезпечення постійного і рівномірного змочування насадки. З одного боку, це забезпечує безперебійну роботу навіть на величезних вікнах і вітринах, а з іншого звільняє вас від необхідності наносити засіб на насадки вручну. Дана функція доступна багатьом пристроям обох конфігурацій, як круглому HUTT C6, так і квадратному HUTT W66, але флагманські моделі, такі як HUTT W8 здатні напилювати миючу рідину з обох сторін, завдяки чому не потребує розвороту, і спокій себе на шляху як під час руху в один, так і в інший бік.

Автоматичне нанесення миючої рідини робота-вікномийника Hutt

Різниця між круглими та квадратними роботами для вікон

Всі подібні роботи діляться на два типи: Гусеничні (квадратні) і циркулярні (овальні). Роботи вікномийники Hutt у цьому сенсі не є винятком. Квадратні роботи переміщаються поверхнею за допомогою гусеничного приводу, а овальні крокують за допомогою почергового обертання самих миючих насадок. Їх спосіб переміщення по поверхні визначає і багато інших їх відмінностей:

Переваги квадратних роботів

Однією з відмінностей є те, що квадратні роботи для вікон залишають менші неочищені зони в кутах вікон, проте варто згадати навіть вони не можуть відмивати в самих кутах, оскільки в цих частинах пристроїв розташовані датчики. Що стосується очищення вздовж країв, то тут у квадратних все ідеально, а після збирання круглими роботами можуть залишатися невеликі, ледь помітні дуги. Останньою перевагою квадратних вікномийників є їхнє ідеальне переміщення по горизонталі навіть на дуже довгих горизонтальних вітринах, у той час як круглі роботи в таких умовах можуть трохи сповзати вниз у міру пересування і залишати невелику смужку вздовж верхньої рами широких вікон.

Переваги круглих роботів

Але роботи вікномийники з круглими насадками мають і власні переваги. Одним з них є те, що вони здатні очищати вікна нестандартних форм, такі як арки та люки, а також очищати дуже маленькі за площею поверхні, не маючи проблем з розворотами. Завдяки децентралізованому всмоктуванню, яке проводиться під обома колами робота, вони набагато краще прибирають плитку, спокійно переступаючи навіть широкі і глибокі шви. рази, навіть якщо йдеться про дуже забруднені вікна після зими. Однак варто пам'ятати, що коли йдеться про сильно забруднені вікна, найбільш ефективним буде очищення в два етапи: спочатку робот зніме весь наліт сухими ганчірками, після чого необхідно змінити насадки на чисті, і запустити фінальну мийку із застосуванням миючого засобу.

 

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот для мийки вікон Xiaomi HUTT W8 (White)
  −14%
  4
  4
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот для мийки вікон Xiaomi HUTT C6 (White)
  −16%
  4
  4
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот для мийки вікон Xiaomi HUTT C65 White
  −16%
  4
  4
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот для мийки вікон Xiaomi Mijia HUTT W66 (White)
  Знятий з Виробництва!
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Робот для мийки вікон Xiaomi HUTT W55 (White)
  Знятий з Виробництва!
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору
,