Огляд миючого робота пилососу Hobot Legee 7

Доброї доби всім читачам. Сьогодні Ми розглядатимемо робот-пилосос від компанії Hobot. Дана модель отримала назву Hobot 7, порівняно з попередньою 688-ою моделлю даного робота з'явилися нові можливості. А зараз Ми перевіримо і протестуємо чи заслужено Legee 7 є найкращим роботом-пилососом 2021 року. Читайте далі в огляді від Robotics...

Рекомендуємо також переглянути огляд моделі Hobot Legee D7 (2022) та Огляд Hobot Legee D8 (2023). 

Дивіться повний каталог роботів Hobot

Hobot Legee 7 у коробці

Зміст:

 1. Комплектація

 2. Зовнішній вигляд

 3. Технічні характеристики

 4. Функціональні можливості

 5. Навігація

 6. Потужність всмоктування

 7. Сухе прибирання на ламінаті

 8. Одночасне сухе та вологе прибирання

 9. Проїзд перешкод

 10. Проїзд темних покриттів

 11. Рівень шуму

 12. Підсумки

 13. Відео огляд

 

Комплектація Hobot Legee 7

Робот упакований у яскраву, фірмову коробку. Крім самого робота-пилососа у коробці також є:

 • Зарядна база з адаптером живлення
 • Запасний комплект серветок
 • Пляшечка для заповнення бака водою
 • Дві запасні бічні щітки
 • Запасний HEPA-фільтр
 • Комплект запасних форсунок
 • Інструкція з експлуатації

Також у коробці Ми бачимо спеціальну пластикову підкладку, яка кладеться під базу для того, щоб ваша підлога не намокла після повернення робота на зарядну базу. Комплектація в принципі хороша, єдине чого не вистачає - це пульта дистанційного керування, але при сильному бажанні його завжди можна докупити окремо, і до цього робота підходить пульт від 688 моделі, про яку ми писали в цьому огляді

Hobot Legee 7 комплектація

 

Зовнішній вигляд Hobot Legee 7

Отже, робот краплевидної форми, виконаний у чорно-синьому яскравому кольорі, дуже гарний колір, що підійде для будь-якого інтер'єру квартири.

Попереду встановлений механічний бампер м'якого торкання, зверху Ми бачимо встановлений лідер для навігації та панель керування з такими кнопками як старт/пауза, примусове повернення робота на базу для підзарядки. Виробник додав також функції як потужний режим та режим полірування Підлоги. Висота даного робота складає 99 мм..

Hobot Legee 7 зовнішній вигляд

Якщо ми відкриємо верхню кришку, там побачимо розташовані баки для води та сміття. Бак для води має об'єм 340 мл., а пилозбірник вміщує 500 мл., для сухого сміття. У робота є подвійна система фільтрації, що дуже хорошим показником. Система фільтрації полягає на базі сітчастого та HEPA-фільтрів, які до речі можна промивати водою.

Hobot Legee 7 під верхньою кришкою

Знизу у робота пилососа Legee 7 є одна бічна щітка і 4 датчики захисту від падіння, також є 4 форсунки для змочування підлоги, в той час як у попередніх і звичайних версіях інших роботів пилососів форсунок всього лише дві. Від кількості форсунок залежить те, наскільки рівномірно розподілятиметься вода на поверхню підлоги. Також є два рухомі миючі блоки, які набагато краще витирають підлогу, ніж нерухомі. Робот пилосос пересувається за допомогою прогумованих гусениць, що допомагає йому не прослизати під час збирання та промивати всі ділянки.

Hobot Legee 7 вигляд знизу

 

Технічні характеристики Hobot Legee 7

 • Акумулятор Li-Ion 4500 мА*год.
 • Потужність всмоктування 2700 Па.
 • Площа збирання до 240 кв.м.
 • Час автономної роботи до 140 хв.
 • Пилозбірник 500 мл.
 • Бак для води 340мл.
 • Розміри 340*330*99 мм.

 

Функціональні можливості Hobot Legee 7

Управління роботом-пилососом Hobot Legee 7 здійснюється через спеціальний мобільний додаток, призначений саме для цієї моделі, в ньому є повний функціонал налаштувань. Є щоденник прибирання, в якому Ви можете переглянути всі дані про прибирання, а також побудовану картку. Цей робот розмовляє Вашою мовою, яку Ви можете вибрати в налаштуваннях голосу. У налаштуваннях Ви можете вибирати прибирання за графіком, вибрати потрібні дні тижня та час запуску, називати кімнати.

Також є розділ під назвою «догляд та керування», в якому Ви можете відстежувати стан робота та його розхідників, включати та вимикати голосові оповіщення.

Hobot Legee 7 управління

Legee 7 здатний запам'ятовувати та зберігати у пам'яті до п'яти карт приміщень, озвучувати власні команди, може працювати в одному з 8 режимів. Є можливості вибудовувати віртуальні стіни та виділяти заборонені зони, в які робот не заїжджатиме, об'єднання кількох кімнат в одну та поділ кімнати на окремі зони.

Hobot Legee 7 карта прибирання

На головній робочій панелі відображається карта приміщення та такі кнопки:

 • Кнопка, що відповідає за примусове повернення робота на базу.
 • Кнопка, що відповідає за встановлення циклу збирання
 • Запуск робота
 • Режим роботи з картками
 • Ручне керування

Legee 7 здатний продовжувати збирання з того місця, де закінчив, після дозарядки.

Величезний плюс у функціоналі даного робота-пилососа - це те, що в ньому передбачена інтелектуальна подача води залежно від температури підлоги, чим тепліше, тим інтенсивніше.

 

Навігація Hobot Legee 7

Тестування, як і зазвичай, за нашою традицією Ми почнемо з навігації. Навігація робота-пилососа Legee 7 на базі Лідара (LDS). Такі перешкоди як: стілець, тумбочку і сушарку для білизни - робот пройшов успішно, відмінно обмів все сміття навколо ніжок стільця і не заплутався в складній конструкції сушарки для білизни, не помилився і не застряг, цей показник є дуже хорошим.

Hobot Legee 7 навігація

Важливою перевагою є те, що робот Legee 7 вимивається і вичищає все впритул до бази для підзарядки, зазвичай роботи-пилососи об'їжджають базу для підзарядки за кілька сантиметрів, а цей робот вимиває абсолютно все. При збиранні Наш робот-пилосос зрушив злегка базу для підзарядки, але у робота є килимок з клейкою основою, який запобігає руху бази з місця. На максимальних налаштуваннях швидкість робота досить висока, показники:

 • На прибирання 11 кВ.м роботу-пилососу Legee 7 знадобилося лише 10 хвилин.
 • Наш робот-пилосос будує досить чітко, виділяючи всі необхідні зони, спочатку проходить всю площу по периметру, а далі змійкою.

До навігації жодних питань немає, навігація чудова!

 

Потужність всмоктування Hobot Legee 7

Про потужність всмоктування можемо сказати лише те, що робота Legee 7 досить висока потужність всмоктування, але не найкраща серед інших роботів-пилососом. Робот може висмоктувати сміття із щілин глибиною 2 мм, решта йому не під силу, для прибирання будинку в принципі добре підходить, враховуючи той факт, що Legee 7 миючий робот-пилосос, а не робот пилосос для сухих прибирань.

Hobot Legee 7 сила всмоктування

 

Сухе прибирання на ламінаті Hobot Legee 7

З твердими покриттями підлоги HOBOT Legee 7 справляється ВІДМІННО! Все сміття у вигляді: вовни, волосся, кави, розсипаної крупи, робот зібрав, особливо тішить те, що робот виметає і всмоктує сміття навіть із кутів завдяки своїй краплеподібній конструкції.

Hobot Legee 7 сухе прибирання

 

Одночасне сухе та вологе прибирання Hobot Legee 7

Отже! Робот-пилосос Legee 7 здатний проводити одночасно два види прибирань, з обома він справляється добре. Робот чудово прибрав всі види плям (Сліди від черевиків, кава лимонад, фарби, малюнки олівцем), заваливши завдання тільки коли бруду було дуже багато.

Hobot Legee 7 миття підлоги

Але, коли ми тестували даний робот, з висновків було те, що краще звичайно ж запускати спочатку на звичайне сухе прибирання, для того, щоб не намочити сміття, і щоб воно не залишалося на серветці, інакше робот мочитиме частину сміття, витирати його серветками і розвозити по всій площі прибирання. Тому сміття у вигляді піску і.т.п все-таки краще пилососити спочатку без миття.

 

Проїзд перешкод Hobot Legee 7

Робот здатний проїжджати поріжки висотою всього 5 мм, як і зазначено виробникам, міжкімнатні поріжки висотою більше 5-6 мм., Робот не в змозі проїхати.

 

Проїзд темних покриттів Hobot Legee 7

Як ми вже знаємо більшість роботів-пилососів боїться темних покриттів, розпізнає їх як перепад висоти і часом навіть іде в помилку. Але величезним плюсом є те, що Legee 7 не боїться чорних покриттів і відмінно справляється з ними.

 

Рівень шуму Hobot Legee 7

Рівень шуму робота Legee 7 у різних режимах:
На мінімальних налаштуваннях рівень шуму становить 59 дБ;
На максимальних налаштуваннях рівень шуму сягає 73 дБ.

Переваги та недоліки Hobot Legee 7

Плюси робота-пилососа Legee 7:

 1. Гарна навігація.
 2. Збереження кількох карток у пам'яті.
 3. Робота з роботом через мобільний додаток.
 4. Потужний акумулятор.
 5. Якісне відтирання забруднень.
 6. Можливість одночасно сухого та вологого прибирання.
 7. Якісне прибирання у кутах.
 8. Висока якість збирання.
 9. Голосові оповіщення.

Недоліки робота-пилососа Legee 7:

 1. Слабка прохідність перешкод.
 2. Робот розвозитиме бруд, якщо на серветці його багато.

 

Відео, огляд Hobot 7

 

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для прибирання