Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот-пилосос iRobot Roomba Combo j7 (C715840)

Roomba Combo j7 готовий до будь-яких складнощів, оскільки це перша гібридна модель від Айробот з вологим прибиранням та штучним інтелектом для розпізнавання об'єктів у зоні видимості. До речі, вперше компанія розробила модуль вологого прибирання з підйомним механізмом швабри, для роботи на килимах. Розумна система навігації малює карту прибирання, розпізнає дроти, взуття та сюрпризи від домашніх тварин. Робото пилосос гнучко налаштовується під приміщення та підтримує безліч функцій у додатку, включаючи голосове керування. Нижній прибиральний блок не намотує волосся, а двигун має потужне всмоктування для очищення будь-яких поверхонь підлоги у Вашому будинку.

Основні переваги Roomba Combo J7: Вологе прибирання з підйомною шваброю; Розпізнавання об'єктів на підлозі (Штучний інтелект); Голосове управління через Google Home та Alexa; Синхронізація з мийником підлоги (Braava Jet M6); Розумні підказки; Акумулятор (2210 mAh); Потужне всмоктування (4000 Па); Сміттєвий бак (410 мл); Бак для води (210мл); Захист від намотування волосся; Розширене керування та гнучкі налаштування у додатку iRobot Home.

Вологе прибирання з активною шваброю

Айробот забезпечили свого пилососа робота модулем вологого прибирання, з відкидним механізмом. Цю технологію для підняття швабри над корпусом пилососу поки що використовує лише iRobot. Моделі інших брендів підтягують миючу насадку під днище робота і тому проміжок не перевищує 7 мм., чого часто не вистачає для роботи на килимах з високим ворсом. Бак для води має регулювання подачі за допомогою вбудованої помпи та об'єм 210 мл..

Вологе прибирання з активною шваброю Roomba Combo j7

Розпізнавання об'єктів на підлозі

Румба Комбо за допомогою передньої камери бачить і розпізнає предмети прибирання на підлозі, що зустрічаються по ходу, і намагається уникати їх, вибираючи більш оптимальні маршрути руху. Система постійно оновлюється та покращує свою роботу з розпізнавання предметів. Робот намагатиметься уникати заїзду у дроти, іграшки та відходи вихованців, які раніше несли загрозу поломки робота, або як мінімум завдавали маси клопоту. Це один із перших роботів від Айробот з цією функцією, і деякі дистриб'ютори навіть обіцяють поміняти робот на новий, якщо він заїде в собачий сюрприз.

Розпізнавання об'єктів на підлозі Roomba Combo j7

Автономна зарядка

Roomba Combo j7 постачається з базою для зарядки, яка сама заряджає робота щоразу, коли той заїжджає на неї після збирання. Якщо під час очищення роботу не вистачило енергії для її завершення, то робот запам'ятовує місце, де розрядився і продовжить прибирання після невеликого поповнення заряду. Просто виставте графік прибирань і насолоджуйтесь чистотою.

Зручне керування зі смартфона

Завдяки об'єднанню "Голосового управління" та "Локального прибирання" робот неймовірно приємний в експлуатації. Тепер фрази "Румба прибери під кухонним столом" достатньо для того, щоб позбутися крихт після сніданку. Румба Джей 7 будує точну карту прибирання, заносячи туди всі кімнати та об'єкти на підлозі. Налаштування цієї карти та графіка прибирань може бути дуже гнучким та індивідуальним, саме під Вас, Ваш будинок, та Ваші потреби.
*Для використання голосового керування необхідна додаткова колонка-помічник і синхронізація з Google Home або Alexa.

Зручне керування зі смартфона Roomba Combo j7

Висока якість прибирання та автономність роботи

Відмінна потужність всмоктування та плаваючий прибиральний блок із двома щітками дозволяє якісно зібрати будь-яке сміття, з будь-яких поверхонь. Конструкція нижніх щіток запобігає намотування волосся та вовни, а значить практично взагалі не вимагає ніякого догляду. Також робот здатний синхронізуватися з мийником підлоги Braava, та проводити прибирання у тандемі. Ці два прилади, працюючи в парі, ще більше підвищать якість миття підлоги.

Розумні системи робота

Робот неймовірно винахідливий, він вивчає карту, ступінь забруднень підлоги, а також і Ваші звички, наявність вовни, пора року і тому складає рекомендації для прибирання. Наприклад - частіше збирати шерсть у період линяння тварини. Якщо пилососу не вистачило заряду для прибирання всієї площі, то завдяки технології "Smart Recharge and Resume" він зарядиться на стільки, скільки потрібно, щоб доприбирати, але не більше. Достаток подібних функцій у сукупності роблять пристрій дуже тямущим помічником.

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги, Підйом швабри на килимах
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Камера з штучним інтелектом, Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Оптичний датчик (SLAM, vSLAM ...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 4000
Об'єм пилосбірника (л) 0.410
Об'єм баку для води 0.210
Ємність акумулятора (мАг) 2210
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

60-100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Подвійна
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що не миється
Габарити Робот: 350х350х92 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Так
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник iRobot
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
База для заряджання
Кабель живлення
Інструкція
Гарантійний термін, міс. 24
Тип гарантії Офіційна Гарантія

Пилосос Робот iRobot Roomba Combo j7 (C715840)

В наявності
Артикул: 1232
35 099 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
  • ⚠️ ТУТ ОФІЦІЙНИЙ "iROBOT"
  • Гарантія 2 роки!
До кінця акції
0
дні
00
години
00
хв
00
сек
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору