Порівняльний огляд двох роботів пилососів Xiaomi від суббренду Mi Robot.

Роботи mi robot vacuum mop p (STYJ02YM) і xiaomi mi robot vacuum mop 1c (SKV4093GL) - одні з найпопулярніших роботизованих прибиральників від Xiaomi на початок 2020 року. На нашому сайті або YouTube каналі Ви могли бачити огляди на безліч інших роботів-пилососів, але багато читачів запитували про відмінності між Mi robot Mop 1C і Mi Robot Mop P, тому ми вирішили докладне розповісти Вам про порівняння цих двох пристроїв. Читайте далі...

Повний каталог роботів пилососів Xiaomi

Mi Robot Mop P проти Mijia Mop 1C

Загальні особливості xiaomi mop p та xiaomi mop 1c:

  • Слідують тому самому цілеспрямованому шаблону навігації, який допомагає роботу не пропустити жодного куточка при прибиранні порівняно з роботами, які пересуваються хаотично.
  • Фільтр HEPA підходящий для алергіків або тих хто просто чутливий до пилу.
  • Приблизно однаковий час виконання та відновлення прибирання, якщо робот не завершив роботу під час першого запуску.
  • Що стосується інтелектуальних функцій, то і xiaomi vacuum mop 1c і xiaomi vacuum mop p дозволяють через додаток встановлювати віртуальні кордони і здійснювати зональне прибирання.
  • Збереження картки після прибирання, що сприяє більш швидкому та ефективному прибиранню в майбутньому.
  • Якісна функція миття підлог. Вони добре виконують свою роботу, vacuum mop p робить це трохи ретельніше, але обидва вони кращі, ніж аналоги з тієї ж цінової категорії.

Що стосується прибирання, mi robot vacuum mop 1c краще справляється з прибиранням килимів, в той час як Mop P краще працює з вологим прибиранням. Він також ефективніший завдяки лідару і має безліч інтелектуальних функцій, також він може повноцінно використовуватися для прибирання на декількох поверхах.

Порівняльна таблиця

Найменування моделі

Xiaomi Mi Robot Vacuum STYJ02YM

Xiaomi Mijia Mi Robot Vacuum Mop 1C

Час роботи на 1 заряді

70 хв.

50 хв.

Потужність всмоктування

2100 Па

2500 Па

Малює карту прибирання

Так

Так

Тип навігаційного модуля

Гіроскоп + LDS (Лідар)

Гіроскоп

Зоноване прибирання

Так

Так

Об'єм бака для сміття

550 мл

600 мл

Вологе прибирання

Так

Так

Контроль рівня подачі води

Так

Так

Об'єм резервуару для води

200 мл

200 мл

Тип фільтра

HEPA (Моющийся)

HEPA (Моющийся)

Підтримка Alexa/Google Home

Ні

Так

Ємність акумулятора

3200 мАг

2400 мАг

Заборонені зони / віртуальні межі

Так

Так

Розпізнавання кімнат

Так

Так

Налаштування прибирання у конкретній кімнаті

Так

Так

Підтримка кількох карт

Так

Ні

Кількість датчиків

12

15

Рівень шуму

55 дБ

72 дБ

Подолання перешкод

20 мм

20 мм

Висота робота

9,4 см

8,15 см

Площа прибирання

80 м2

60 м2

Підзарядка та відновлення прибирання

Так

Так

додаток

Так

Так

дата виходу

Серпень 2019 г.

Жовтень 2019 г.

Основні відмінності роботів пилососів:

Дизайн роботів пилососів

xiaomi robot vacuum mop 1c тонше через відсутність лідара нагорі. Він може дістатися деяких місць під меблями, недоступних для роботів з лидаром.

Mi Robot Mop P проти Mijia Mop 1C (висота корпусу)

Mi vacuum mop p поставляється із двома контейнерами. Один бак комбінований для води та сухого сміття, а другий лише для сухого сміття. Бак для рідини має ємність 200 мл. Якщо ви не збираєтеся мити підлогу, то рекомендується використовувати другий бак. У разі витоку води при наповненні контейнера 2-в-1 може призвести до пошкодження робота, тому набирати воду необхідно вийнявши бак з робота і перед встановленням добре витерти його зовні від залишків рідини.

У xiaomi mi robot vacuum mop c1 немає проблем із витоком води, тому що місце для встановлення бака знаходиться знизу в задній частині робота і вода не може потрапити зверху на корпус. Однак, рекомендується знімати резервуар для води після того, як вологе прибирання закінчено, незалежно від того, який у Вас робот-пилосос.

Картографування

Найбільш істотною відмінністю між роботами буде датчик модуля навігації. Mop P керується лідером (LDS) - датчик, що знаходиться нагорі, який сканує оточення і будує точну карту прибирання.

Xiaomi 1c mop використовує оптичний датчик (ToF) і гіроскоп для побудови карти будинку. Вона менш точна.

Mi Robot Mop P проти Mijia Mop 1C тип навігації

Якщо xiaomi robot vacuum mop p створює карту на основі сканування кімнати і "бачить" область перед тим, як відправитися на прибирання, Mop 1C будує карту в міру прибирання, це означає, що він рухається вперед "наосліп", оскільки у нього немає повної карти вдома поки що він не завершить прибирання. Він стикається з перешкодами і таким чином створює приблизну карту кімнати, що очищається, яка не може похвалитися точністю.

Після першого очищення (або кількох циклів очищення у разі 1С) при створенні карти обидва роботи знають, як проводити очищення і працюють більш ефективно. На фото нижче - зліва Ви можете побачити карту Xiaomi Mi Robot Mop P, а праворуч карту MiJia 1C.

Mi Robot Mop P проти Mijia Mop 1C карта прибирання

Навігація

Через те, що mi robot mop p керується лідером, він точніший у русі і практично не зачіпає меблі. Після того, як Mop P створить карту, він ділить її на окремі кімнати, щоб робот міг прибирати конкретні кімнати по порядку. Програма дозволяє об'єднати або розділити деякі області, якщо Вас не влаштовує результат. Грунтуючись на цій карті, Ви можете налаштувати, як і в якому порядку робот прибиратиме кімнати у Вашому домі.

Раніше mi mop 1c не мав функцію прибирання окремої кімнати, але з подальшими оновленнями програмного забезпечення ця функція стала доступною.

Підсумок:

  • Завдяки Лідар, xiaomi mi robot mop p створює точну карту. Це допомагає краще орієнтуватися з великою кількістю меблів.
  • Mop 1c краще використовувати в будинках з невеликою площею прибирання та мінімумом меблів.

Вологе прибирання

Xiaomi Vacuum Mop P має спеціальний Y-подібний план руху для миття підлоги. Це нагадує рух вперед і назад, коли ми миємо підлогу шваброю. Відповідно це краще видаляє плями, оскільки швабра двічі проходить по тому самому місцю, але при цьому витрачає більше часу на один прохід. Робот пилосос Xiaomi 1C рухається примітивно по прямій. Роблячи просто вологе протирання підлоги.

Під час тестування було помічено, що 1С витрачає менше води, ніж більшість роботів. Навіть після запуску в максимальному режимі подачі рідини Ви помітите, що в ньому все ще достатньо води, щоб покрити ту саму площу вдруге.

Підсумок:

Якщо Ви хочете, щоб робот якісно видаляв плями, краще придбати Mop P, але майте на увазі, що він витрачає в два рази більше часу на тому самому просторі.

А для щоденного вологого прибирання, то непоганим вибором стане MiJia 1C.

Потужність всмоктування

Mop 1c володіє більш потужним всмоктуванням. При тестуванні xiaomi mi robot vacuum mop mijia 1c помітно краще показав себе в очищенні килимів. Він краще підходить для килимів з коротким і середнім ворсом, у тому числі для очищення від вовни свійських тварин.

Підсумок:

Якщо у Вас є килими, то ефективнішою для їх очищення буде модель xiaomi mi mop 1c.

Mi Robot Mop P проти Mijia Mop 1C низ пилососу

Додаток

Як уже згадувалося раніше, Mop P створює точну карту, яка найкраще підходить для великих будинків, зі складним плануванням. Mijia mi robot vacuum mop 1c - чудове рішення для простого планування з невеликою кількістю меблів.

Mop P можна відправити забирати певну кімнату або кілька, а також можна запланувати прибирання окремих зон вашого будинку.

Обидва роботи мають однакові режими очищення та подачі води.

Тим не менш, Mop P дозволяє встановлювати необмежену кількість заборонених зон і має функцію зонального прибирання. З Mop 1c Ви можете створити лише одну заборонену зону і одну для прибирання.

Xiaomi MiJia 1C більш простий. У нього не так багато розумних функцій, але це хороший робот-прибиральник для тих, хто не збирається часто використовувати додаток або не має багато областей, яких роботу весь час доведеться уникати.

Заключне слово:

Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum Mop P - гарна покупка, якщо вам потрібен надійний помічник із лідером. У нього є деякі недоліки, такі як слабкіше очищення килимів, особливо із середнім ворсом. Якщо у Вас немає килимів і Ви хочете, щоб робот в основному мив тверді підлоги, Mop P буде відмінним вибором для покупки.

Xiaomi Mi 1C - найкращий у своєму ціновому діапазоні. Він краще справляється з килимами. Має пристойний рівень якості прибирання та деякі додаткові функції, яких немає у жодного робота-пилососа за таку ціну. Якщо у Вас чисте планування та мінімум меблів, MiJia 1C – ідеальний робот-пилосос у Вашому випадку.

Дивіться завжди актуальний каталог роботів пилососів