Робот для миття вікон останнього покоління - вібруючий HOBOT S6 PRO

Як зазвичай, компанія Hobot Technology не могла випустити нову модель свого вікномийника не здійнявши галасу. І це не дивно, тайванський гігант міцно зайняв лідерську позицію в ніші роботозованих вікномийщиків, тому що з самого початку був провідником інновацій у приладах даного типу, в той час як всі інші лише намагалися наздогнати. Цей раз не став виключенням, тому що цьогорічний флагман під назвою S6 Pro, що вперше був презентований у лютому 2024 став першим у своєму роді роботом для миття вікон що обладнаний рухомими вібро-платформами. Це далеко не єдина його перевага, але почнемо ми як завжди з найцікавішого!

 

botton

 

HOBOT S6 PRO

 

Як влаштований вібро-модуль Hobot S6 Pro?

Почати варто з того, що S6 Pro це перша модель робота-вікномийника, що обладнана подібним рухомим модулем. За словами виробника дана функція значно покращує якість відтирання забруднень будь-якого ступеня складності з вікон, та інших поверхонь, тож інші пристрої просто не здатні конкурувати з S6 Pro на більш-менш прийнятному рівні.

Як влаштований вібро-модуль Hobot S6 Pro

Отже, як це працює?  Чистяча поверхня робота розділена на дві платформи, обидві з яких рухомі, але в кожен момент часу вони завжди рухаються в протилежні боки. Це зроблено для того щоб, рухи туди-назад не заважали руху пристрою. І це дуже логічно, якщо врахувати потужну силу всмоктування, що забезпечує набагато міцніше притискання до поверхні, ніж наприклад у робота-пилососа.

Діапазон руху та швидкість вібрації HOBOT S6 PRO

Діапазон руху кожної з двох насадок складає 4 міліметри, а швидкість вібрації 600 рухів на хвилину, тобто цілих 10 тертів на секунду. Якщо б обидві серветки рухалися синхронно, або модуль взагалі був цільним, то робот би рухався ривками в кращому випадку, а в гіршому - взагалі не рухався. Та в даній конфігурації платформи компенсують одна одну, дозволяючи роботу безперешкодно їхати по запланованому маршруту. 

Двостороннє обприскування

Друга по значущості функція S6 Pro не нова, та від того не менш важлива. Як мінімум тому, що вже давно довела свою ефективність на практиці, бо була головною перевагою попереднього флагману Hobot 2S. Даний пристрій так само обладнаний відразу двома розпилювачами рідини, для забезпечення постійного та рівномірного змочування насадок.

Автоматичниі розпилювачі миючої рідини HOBOT S6 PRO

Ультразвукові форсунки розташовані з обох боків пристрою, завдяки чому наносять миючий засіб на поверхню, під час руху у будь-якому напрямку, без необхідності розвороту. До того ж два баки містять більший обʼєм миючого засобу, що дозволяє роботу відмити велику кількість вікон без необхідності підливати рідину. В даній моделі розпилюючі модулі можна зняти для чищення або заміни форсунок, у разі якщо вони засмітяться. Дві додаткові форсунки йдуть у комплекті із роботом, але при необхідності можна недорого докупити скільки потрібно.

Розумні сенсори для безрамних вікон

Ще однією чудовою рисою нового Хобот С6 Про є здатність коректно працювати на безрамних вікнах. Неймовірно малий відсоток пристроїв даного типу здатні це робити, тож якщо це ваш випадок, то слід поглянути в сторону даної новинки. Його точні сенсори, що розташовані по кутах, помічають кінець вікна ще до того як робот віїде за його межі силовою всмоктуючою частиною. Тож він вчасно скоригує маршрут, і не впаде з поверхні, ба більше, навіть не втратить тягу.

Розумні сенсори для безрамних вікон HOBOT S6 PRO

Крім того, дані сенсори розташовані не в самісіньких кутах, що з одного боку дозволяє якісно протерти вікна до самого краю, а з іншого дозволяє вимивати кути звичайних вікон із рамою. Нагадаємо, що більшість існуючих роботів не вимивають кути, і це стосується не лише круглих, але і прямокутних моделей. 

Миття рифлених текстур

Крім іншого даний робот оснащений чудовою амортизацією обох платформ, і товстими насадками, завдяки чому лишається щільно присмоктаним навіть прибираючи різні текстуровані, та не повністю рівні поверхні. Тож його можна без вагань використовувати не лише на вікнах та дзеркалах, а і на плитці, кахелі, рифлених віконцях і перегородках, стінах та відкосах.

Миття рифлених текстур HOBOT S6 PRO

Коротше кажучи, хоч Hobot S6 Pro і позиціонується в першу чергу як мийщик вікон, купуючи його, ви отримуєте можливість автоматизувати прибирання більшості вертикальних поверхонь вашого дому, магазину чи офісу, а не лише вітрин та вікон.

Автономність і віддалене керування

Для початку слід зазначити, що алгоритм роботи пристрою цілком автономний, і не потребує від вас нічого, окрім встановити робота на вікно, і через декілька хвилин зняти його з того самого місця. Тож для цього зовсім не обовʼязково встановлювати додаток, а вистачить і однієї кнопки на корпусі, навіть якщо ви мєте зовнішню сторону вікна. Приблизна швидкість очищення складає дві з половиною хвилини на кожен квадратний метр поверхні.

Алгоритм роботи, та швидкість руху Hobot S6 Pro

До ж для чого потрібен застосунок на смартфоні? Встановивши його ви зможете почати прибирання, та вибрати режим миття дистанційно, при бажанні можна навіть керувати пристроєм в ручну, але головне - ви зможете отримувати повідомлення про закінчення роботи. Це дуже зручно, тому що не вимагає від вас ні присутності, ні навіть необхідності перевіряти, чи закінчив Хобот мити чергове вікно. Ви завжди будете в курсі про завершення миття, або необхідність зняти мийника для заміни насадки.

Управління роботом Hobot S6 Pro через смартфон

Крім цих функцій, в додатку є докладні інструкції. Також він служить для оновлення програмного забезпечення пристрою, і за бажанням - налаштування голосових озвучок. Якщо вам це не цікаво, то більшість функцій дублюється на зручному пульті дистанційного керування, що йде у комплекті з роботом. Але, як ми вже казали, запустити роботу можна взагалі одним натисканням кнопки на корпусі.

 

Підсумок

Чи варто купувати Hobot S6 Pro? Відповідь на це питання дуже проста: якщо вам дозволяє гаманець - то так, безумовно. Зважаючи на те, що даний пристрій це флагман найпрестижнішого виробника роботів вікномийників в світі, ціна у нього відповідна. Тим не менш, вона не захмарна. А найголовніше що і набір функцій у даної моделі також відповідний. Нагадаємо що це найефективныша, та єдина в своєму роді модель що відтирає бруд із вікон, а не просто їздить по ним, до того ж одна з небагатьох що миє безрамні вікна, та перегородки, і навіть промиває кути. Одним словом, HOBOT S6 PRO - це найкраща модель на ринку на сьогоднішній день.