Роботи пилососи Xiaomi. Новинки 2022

Доброї доби Усім читачам! Сьогодні Ми будемо розглядати нові моделі роботів-пилососів 2022 року, розповімо про їхні можливості та відмінності.

Viomi Alpha 2 Pro

Той самий Робот-пилосос, який багато хто називає найуніверсальнішим і найкращим роботом-пилососом 2022 року. Що ж у ньому такого? Цей робот-пилосос оснащений лідаром і камерою штучного інтелекту у вигляді датчиків, яких аж три. Вони охоплюють 180 градусів і дозволяють роботу-пилососу Viomi Alpha 2 Pro розпізнавати предмети на підлозі, перешкоди і орієнтуватися в просторі просто на найвищому рівні.

Дуже легко орієнтується в просторі навіть з перешкодами, що рухаються, але крім цього здатний добре орієнтуватися в повній темряві завдяки своїм лазерним датчикам встановленим на корпусі. Має дуже хорошу потужність всмоктування, аж 4000 Па, ємність акумулятора 5200 мА * год, висоту 9.5 сантиметрів, вагу 3.7 кілограм, круглої форми, колірна гама золотисто-чорна. Хотілося б сказати про зарядну базу даного робота-пилососа та попередньої його моделі Viomi Alpha 2 Plus. Якщо в попередній моделі зарядна база виглядала більш плескатою, то Viomi Alpha 2 Pro отримав базу у формі циліндра. Також є вдосконалена станція самоочищення, яка вичищає сміття з пилозбірника протягом 15 секунд.

Що ж, нам дуже цікаво протестувати даний робот-помічник і переконатися у всьому, що заявив Нам виробник, незабаром з'явиться на ранку продажів, це все, що Нам довелося поки дізнатися про цей робот-пилосос.


Roborock S7 MaxV

Особливість даної моделі на думку багатьох користувачів та заяв виробника полягає саме у станції для самоочищення. Ця станція має змогу не тільки самоочищатися, а й полоскати серветки. У ній встановлено два резервуари: перший – для чистої води, другий – для брудної. Виробники заявили, що Roborock S7 MaxV робитиме вологе прибирання на площі до 300 кв.м без втручання користувача, хотілося б протестувати це і зробити висновки.

Також робот-пилосос Roborock S7 MaxV здатний набагато краще, ніж попередні моделі Roborock розпізнавати предмети на підлозі та об'їжджати їх, при цьому відображати їх на карті відповідними значками. А завдяки вдосконаленій камері, Ви легко можете спостерігати за будинком і вашими домашніми улюбленцями і навіть передавати голосові повідомлення, через активну камеру.

Робот-пилосос Roborock S7 MaxV здійснює прибирання завдяки центральній силіконовій щітці, бічній щіточці та вібруючій швабрі. Даний робот-пилосос може одночасно прибирати та мити підлогу, завдяки своїй рухомій платформі, яка здатна підніматися при заїзді на килимові покриття, що дозволяє залишати килими та підлоги чистими не пошкоджуючи килимові покриття. Підвищилася потужність всмоктування до 5100 Па, що швидше за все дозволить збирати краще та більше сміття. Із функціональних можливостей виробники заявили, що у мобільному додатку буде можливість створити саме 3D карту приміщення. Ще в інтернеті Нам вдалося розшукати таку інформацію, що продаватися цей робот-пилосос буде в трьох примірниках:

• Roborock S7 MaxV Ultra – з базою для вивантаження сміття та полоскання серветки.

• Roborock S7 MaxV Plus – зі станцією тільки для вивантаження сміття з пилозбірника.

• Roborock S7 MaxV – зі звичайною зарядною базою.

На даний момент це вся інформація щодо даного роботу-пилососа, чекатимемо на появу на ринку продажу України.

Roidmi EVA

Компанія Roidmi представила нам новий робот-пилосос, який здатний не просто змочувати водою поверхню, а мити її. Також виробники заявили, що в даному роботі-пилососі вмонтовано безліч можливостей в порівнянні з попередніми моделями. Головна особливість Roidmi EVA – це самоочищення. Самоочищення пилозбірника, автоматична зміна води в резервуарах, автоматичне очищення швабри та щіток.

У базовій станції є 3 відділення, які допомагають роботу-пилососу Roidmi EVA дотримуватися трьох можливостей.

  1. Перше відділення має резервуар для чистої води на 3 літри, що переливається у Ваш робот-пилосос по мірі необхідності;
  2. Друге відділення має контейнер для брудної води, що з'являється після чищення щіток та серветок для миття підлоги;
  3. Третє окреме має спеціальний мішок для збору сміття з пилозбірника самого робота-пилососа, причому міняти цей контейнер можна лише раз на місяць.

Якщо ж під час прибирання Ваш домашній помічник зрозуміє, що йому потрібно очистити щітки або швабри, то він припинить прибирання і поїде на станцію очищати інвентар, а далі продовжить своє прибирання з того місця, на якому прибирання було припинено. Стежити за наповненням пилозбірника, брудною та чистою водою можна спокійно з мобільного додатка. Якщо говорити про потужність всмоктування, то у Roidmi EVA середні показники, потужність всмоктування 3200 Па завдяки такій потужності всмоктування - прибирання буде досить хорошим, але не відмінним. А ось навігація робота за заявами виробників має бути чудовою. Завдяки штучному інтелекту та системі LDS на 360° Ваш робот-пилосос буде не тільки вибудовувати точну карту приміщення, але й орієнтуватися у просторі набагато вільніше та визначати перешкоди точніше навіть у темряві. Roidmi EVA здатний працювати в трьох режимах: комбіноване прибирання, сухе прибирання та вологе прибирання. Під час комбінованого прибирання автоматично відключається подача води при заїзді на килимові покриття, відповідно включається при з'їзді з килимових покриттів на тверді покриття для підлоги. Відтирати краще плями і бруд з Ваших покриттів підлоги допомагає тиск на щітки.
На ринку продажів в Україні станом на лютий 2022 Roidmi EVA немає.

VIOMI V5 PRO

Лазерна система навігації, яка дозволяє роботу краще орієнтуватися в просторі, розпізнавати предмети, що лежать на підлозі, навіть з далеку. Бічні датчики допомагають розпізнавати стіни поблизу та не врізатися в них. Viomi V5 Pro здатний будувати карту в режимі реального часу, простір сканується на 360 градусів та створює карту вже після першого включення.

Даним роботом-пилососом можна керувати за допомогою мобільного додатка, вибудовувати віртуальні стіни, налаштовувати графік прибирання для кожної кімнати окремо, давати назву кімнатам, вибирати кількість проходів для кожної кімнати. Потужність всмоктування 4000 Па, завдяки такій високій потужності всмоктування прибирання має проводитися на найвищому рівні, ємність акумулятор 5200 мАг, що дозволяє автономно працювати та прибирати площу понад 100 кв.м без підзарядки на базі, резервуар для води об'ємом 320 мл.

З зовнішніх особливостей можемо розповісти те, що виконаний у чорному кольорі з бронзовими вставками, має краплеподібну форму, зверху розташований лазерний датчик, під ним бачимо механічні кнопки: увімкнути/вимкнути робот-пилосос.

Dreame Bot W10

Сам робот-пилосос Dreame Bot W10 виконаний у білому кольорі і має краплеподібну форму. Має збоку датчики розпізнавання стін, посередині спереду датчики розпізнавання перешкод. На панелі керування бачимо три механічні кнопки керування: старт/пауза, примусове повернення на базу, та локальний режим. Знизу встановлена одна п'ятипроменева бічна щітка, одна центральна, подовжена щітка турбо.

Ємність акумулятора 6400 мАч, що дозволяє роботу-пилососу Dreame Bot W10 працювати якомога довше, потужність всмоктування 4000 Па, об'єм пилозбірника 450 мл, об'єми баків для води, що чистять, 4 літри кожен.
Dreame Bot W10 підтримує віртуальні стіни, заборонені зони та окремі зони для режиму вологого прибирання. Також ви можете редагувати межі кімнат та давати назву цим кімнатам.

Є станція для полоскання серветок, це допоможе Вам в прибиранні, адже більше не доведеться полоскати серветки або міняти їх самостійно.

Розповімо про те, наскільки ж ефективна станція самоочищення серветок. Серветки чистить досить добре, до цього питання немає. Час на очищення серветок йде 2 хвилини, сушіння також присутнє, через ніч серветки залишаються повністю сухими і чистими.

Мабуть це все, що нам вдалося дізнатися про всі розглянуті вище роботи-пилососи, сподіваємося дана стаття була пізнавальна для Вас, далі очікуємо появи даних перерахованих вище моделей на ранку продажів в Україні та будемо їх тестувати.