Якщо Ви збираєтеся придбати роботизований пилосос, Ви, ймовірно, хочете, щоб він був практично ідеальним. Roborock S6 MaxV може не тільки пилососити, а також виробляти вологе прибирання, і він чудово справляється з обома завданнями. Ця модель володіє найпотужнішою силою вакуумного всмоктування серед роботів вироблених компанією Xiaomi, вона досягає 2500 Па.. Прибиральник S6 MaxV обладнаний процесором Qualcomm APQ8053, в якому реалізовано функцію виявлення перешкод на основі штучного інтелекту, розроблену для того, щоб допомогти MaxV уникнути на своєму шляху звичайних побутових речей, які доставляють проблеми іншим роботам під час роботи.

Повний каталог роботів пилососів Roborock

 

Фронтальна камера Roborock S6 MaxV

Повний Відео-огляд, Тест драйв, Розпакування Xiaomi Roborock S6 MaxV

Особливості та характеристики

S6 MaxV висотою 9.6 см., і діаметром 35 см. є одним із досить габаритних роботів з функцією миття підлог, які ми тестували.
Вгорі посередині знаходиться кнопка «Очищення/Харчування», серед кнопок «На базу» і «Локальне прибирання». Він має виступаючий над корпусом навігаційний датчик LiDAR – одну з найточніших навігаційних систем покоління сучасних роботів. Внизу у нього розташована основна щітка, бічні щітки для збирання кутів і плінтусів, кілька датчиків перепаду висоти, для запобігання падінню зі сходів та інших пагорбів.

Вигляд знизу Roborock S6 MaxV

Roborock S6 MaxV може похвалитися просунутою системою запобігання зіткнень з перешкодами, що отримала назву ReactiveAI, призначеної для запобігання застряганню на дрібних речах, які є найпоширенішою проблемою для роботів пилососів. Він використовує дві камери та обробку зображень за допомогою штучного інтелекту на пристрої, щоб визначати перешкоди, оцінювати їх розмір та місцезнаходження, а потім автоматично переміщатися виходячи з цієї інформації. Камери працюють разом для отримання детальних зображень з максимальною швидкістю 30 кадрів за секунду. Потім система використовує надточну нейронну мережу, навчену на тисячах реальних зображень для обробки зображень, знятих камерами робота.

Вигляд ззаду Roborock S6 MaxV

За словами виробників з «Роборок», система може розпізнавати та обходити звичайні домашні небезпеки розміром всього 5 см. завширшки та 2.5-3 см. у висоту, включаючи такі речі, як шнури живлення та тапочки. Він може навіть автоматично ідентифікувати та уникнути відходів домашніх тварин замість того, щоб перевертати та поширювати їх усюди, як ми бачили на прикладі деяких менш розумних моделей. За словами «Роборок», заради вашої конфіденційності зображення зняті та оброблені роботом «віддаляються в одну мить». Зображення ніколи не дублюються, не зберігаються і не надсилаються в хмару. Обробка відбувається на самому пристрої.

Крім того, S6 MaxV пропонує безліч інших функцій, яких можна очікувати від просунутого робота пилососа останньої моделі, включаючи розумне застосування та голосове управління, планування та прибирання в різних ділянках. У додатку Roborock (доступно для Android та iOS) Ви можете зберегти до чотирьох карт, якщо у Вас вдома більше одного поверху, і створювати віртуальні стіни для заборони переміщення, щоб робот уникав певних областей. Також є розділ «Історія очищення», де відображаються деталі кожного прибирання, включаючи карту шляху робота. У Вас є п'ять режимів очищення: збалансований (який Ви, ймовірно, використовуватимете більшу частину часу), м'який, тихий, турбо та максимальний.

Карта прибирання (скріншот) Roborock S6 MaxV

S6 MaxV має батарею ємністю 5200 мАг, яка забезпечує до трьох годин безперервного чищення у тихому режимі без підключеної системи вологого прибирання. При тестуванні він пилососив протягом 116 хвилин у збалансованому режимі, після чого розрядився до 19-ти процентної батареї та повернувся до зарядної станції. Я спробував запустити його знову, щоб побачити, як довго він зможе продовжувати прибирання, але робот подав сигнал про низький заряд батареї, і що він відновить очищення, після повної підзарядки.

Детальні характеристики:

 • Марка: Roborock
 • Модель: S6 MaxV
 • Розміри: 350 х 350 х 96 мм
 • Вага: 3,7 кг
 • Колір чорний
 • Навігація: (LDS) Лідар + SLAM
 • Місткість пилозбірника: 470мл
 • Місткість бака для води: 300 мл
 • Потужність всмоктування: 2500 Па
 • Місткість акумулятора: 5200 мАг
 • Час заряджання: 180 хвилин
 • Час роботи на 1 зарядці: до 180 хвилин

Налаштування та керування

S6 MaxV не постачається з пультом, але Ви можете керувати ним за допомогою програми Roborock або за допомогою голосу через Amazon Alexa. Представники Roborock стверджують, що компанія працює над тим, щоб сертифікувати прилад і для роботи з Google Assistant. об'єктів спереду, а також використовувати двосторонню стрічку для закріплення на місці. Щоб налаштувати робота, Вам необхідно завантажити та встановити програму Roborock, після чого створити обліковий запис. Звідти Ви вмикаєте робота і утримуєте кнопки «Локальне прибирання» та «На базу», доки не з'явиться напис «Скидання Wi-Fi», і індикатор Wi-Fi не почне блимати. Потім відкрийте програму Roborock, торкніться піктограми плюса у правому верхньому кутку, виберіть S6 MaxV зі списку та дотримуйтесь інструкцій з встановлення, щоб підключити його до Wi-Fi.

Налаштування його для роботи з Alexa досить просте. Ви просто активуєте функцію Roborock Plus у програмі Alexa та входите, використовуючи свої облікові дані Roborock. Звідти Алекса розпочне пошук нових пристроїв. Якщо Alexa не знаходить його, переконайтеся, що телефон підключений до тієї ж мережі Wi-Fi, що і робот, і спробуйте знову. Як тільки Ви підключите його до Alexa, Ви зможете використовувати свій голос, щоб запускати та зупиняти прибирання.

Скріншоти з додатку Roborock S6 MaxV

Коли MaxV прибирає, він створює карту Вашого будинку у додатку Roborock, на якій Ви можете побачити його точний маршрут очищення. Додаток також показує, скільки часу він витратив на це і квадратних метрів, які він покрив. Оскільки це працює, це рухається швидко і ефективно, роблячи прямі лінії.

S6 MaxV не самий тихий робот-пилосос, який ми тестували, але в цьому плані він кращий за більшість. Компанія Roborock стверджує, що у збалансованому режимі вона працює на 67 дБ. У режимах Max та Turbo голосніше.

Якщо у Вас є килимові покриття, Вам потрібно включити функцію «Режим роботи з килимами» в меню «Налаштування прибирання». Коли він увімкнений, робот автоматично збільшує потужність всмоктування при виявленні килимів. Це зручна та необхідна функція за наявності килимів у квартирі/будинку.

Прибирання під меблями Roborock S6 MaxV

При тестуванні була реалізована функція запобігання перешкодам ReactiveAI. Під час першого пробного запуску робот так і не застряг і повернувся на свою зарядну базу, коли перестав прибирати. Якщо він виявляє перешкоду, він помічає його на карті. Він неправильно позначив коричневий подовжувач як відходи свійських тварин, що насправді не проблема, а досить кумедно.

Одного разу S6 MaxV застряг на підставі мого дивана, а вдруге я отримав повідомлення про те, що основна щітка заблокована. Коли я перевірив, то виявив один невеликий браслет з тканини, проте після того, як він був прибраний робот, продовжив прибирати далі без жодних проблем.

Крім цих "випробувань", S6 MaxV відмінно впорався з всмоктуванням крихт, бруду, пилу та волосся (як людей, так і домашніх тварин) з моїх статей. Після одного повного проходу площею будинку підлога виглядала значно чистіше. У ході випробувань він однаково добре показав себе на твердих підлогах, килимах із низьким та середнім ворсом.

Вологе прибирання

В оригінальній інструкції Роборок говориться, що Ви повинні пропилососити підлогу як мінімум три рази перед миттям, щоб уникнути надмірного скупчення бруду на швабру. Щоб увімкнути режим миття підлоги, необхідно зняти резервуар для води, наповнити його водою, а потім засунути назад у робота. Потім потрібно намочити тканину для швабри, надягти її на тримач для тканини та надіти тримач на ємність для води. Після успішної установки ви почуєте клацання, і робот скаже, що він знаходиться в режимі вологого прибирання. Скоба для миття підлог має бічні кнопки, що полегшують зняття. Коли Ви знімете її, робот повернеться у звичайний режим збирання.

Бак для води Roborock S6 MaxV

Мікрофібра для миття підлоги S6 MaxV легко промивається водою. На резервуарі для води є попередження, в якому йдеться, що слід уникати використання засобів для чищення або дезінфікуючих засобів, щоб не пошкодити його. Якщо Ви бажаєте дезінфікувати підлогу і шукаєте робот-пилосос, який підтримує роботу з засобами для чищення, а не тільки з водою, зверніть увагу на iRobot Braava Jet M6 і Hobot Legee 688.

Насадка для вологого прибирання (швабра) Roborock S6 MaxV

S6 MaxV має величезний резервуар для води на 300 мл. та найбільший кронштейн для швабри з усіх протестованих роботів.

S6 MaxV автоматично не уникає килимів під час миття підлог. Однак, Ви можете встановити Зони без швабри в додатку, щоб не допустити намокання Ваших килимів. Перейдіть в «Налаштування карти» > «Зона без руху» > «Зона без швабри» та намалюйте квадрат над приміщеннями та площами з килимовим покриттям. Під час тестування було створено кілька зон без миття підлоги і робот успішно уникнув їх.

З іншого боку, якщо у Вас тверда підлога та килимки, Вам, можливо, доведеться зробити всю таку кімнату зоною без швабри. Якщо, наприклад, у вітальні у Вас ламінат і килимок, то іноді може бути важко оцінити, де знаходиться килимок на карті, і точно визначити зону без швабри. Ви все ж таки можете зробити це, але це трохи клопітно і ймовірно знадобиться більше однієї спроби.

Хороша новина полягає в тому, що після створення зони без вологого прибирання вона зберігається в додатку, тому Вам не доведеться робити це знову. І якщо ви припустилися помилки, ви можете редагувати карту прибирання в будь-який час. Ви також можете встановити високий, низький або середній рівень подачі води, а також регулювати витрати на кімнату. За умовчанням він встановлений на середній рівень, який буде цілком задовільним.

З точки зору ефективності очищення S6 MaxV чудово впорався з миттям підлог. Після першого проходу вони виглядали і відчувалися набагато чистіше, хоча може залишитися кілька плям, що залишилися позаду. У робота все ще залишиться багато батареї, тому можна запустити його знову. Після цих двох проходів він видалив увесь бруд і плями підлог, залишивши їх красивими та блискучими.

Ганчірка (серветка) Roborock S6 MaxV

Обслуговування

Представники Roborock рекомендують чистити тільки сміттєвий ящик і основну щітку щотижня, а також фільтр, що миється, кожні два тижні.

Рекомендується спустошувати пилозбірник робота після кожного використання. Але S6 MaxV має великий сміттєзбірник об'ємом 500 мл, який є достатньо містким, щоб можна було виконати кілька проходів по очищенню, перш ніж потрібно буде його звільнити.

Контейнер для сміття Roborock S6 MaxV

У програмі є опція «Обслуговування» у меню «Налаштування», яка показує, скільки часу залишилося до заміни фільтра, основної щітки та бічної щітки. Він також показує час, що залишився до очищення датчиків зіткнень від пилу, щоб забезпечити коректну роботу приладу.

Порівняння та висновки

Roborock S6 MaxV має безліч функцій, які Ви очікуєте від висококласного робота пилососа - за ціною, що відповідає. Він підтримує програму та голосове управління (хоча в даний час він інтегрується тільки з Amazon Alexa) і дозволяє встановлювати віртуальні кордони та графіки прибирання. Його потужна сила всмоктування зробить ваші підлоги чистими, а його чудові миючі здібності додадуть їм блиску.

 

Дивіться завжди актуальний каталог роботів для прибирання!