Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Роботи Пилососи Hobot

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Миючі Роботи Пилососи - HOBOT 

Мало хто з виробників може похвалитися гарним роботом для миття підлоги. Ця ніша була пусткою до 2017 року. Звичайно були спроби розробок від відомих компаній і в основному від китайських розробників, але по-справжньому крута модель з'явилася тільки у компанії з Тайвані - HOBOT. Робот для миття підлоги, розроблений Хобот має пряме розпилення миючої рідини, рухомі чистячі насадки (причому їх дві - передня і задня), великий бак під воду і унікальні режими миття підлоги. Такого Ви не зустрінете на роботах у жодного виробника.

Taipei hobot

Модельний ряд

Історія появи першого миючого робота пилососа Hobot Legee 668 не така стара. Перший робот поломийник з'явився в 2017 році, а до цього компанія спеціалізувалася тільки на роботах для миття вікон. На сьогоднішній день всі моделі не мають аналогів у інших виробників.

Завдяки великому успіху першого робота пилососа з функцією миття, починаючи з 2019 року компанія всерйоз взялася за розробку миючих роботів і випустила Hobot Legee 688, який оснастили відразу сімома встановленими режимами під миття підлоги, включаючи ручне налаштування. Додатково робот стало можливим використовувати з миючими рідинами типу Хлорантоїн.

Після Хобот 688 в 2020 році вийшла абсолютно оновлена модель Hobot Legee 7, яка отримала більш ємний акумулятор, потужніший двигун всмоктування, а найголовніше найпопулярніший модуль навігації на базі LDS (Лідар). Тепер стало можливим використання робота по зонах, на кількох поверхах та інше.

У 2021 році вийшов абсолютно новий робот Hobot Legee D7, перша модель від Хобот з турбо-щіткою, здатна чистити килими, і самостійно піднімати швабру, заїжджаючи на них.

Потім наприкінці 2022 року з'явився на світ робот Legee D8, який крім всіх перерахованих переваг отримав майже вдвічі більшу потужність всмоктування, і сумісність з базою самообслуговування Lulu, на якій крім зарядки можна випрати і висушити ганчірку, а також заправити бак для води.

Відмінні риси Hobot:

Legee - сімейство роботів пилососів, які завдяки унікальній системі миття підлоги, пристосовані під прибирання будь-яких твердих підлогових покриттів. Всі роботи мають хорошу навігацію і продуманий прибиральний блок (сухе + вологе прибирання). Ну а найважливішим модулем, що відповідає за якість прибирання, є рухомий (відтираючий) миючий блок. Моделі відрізняються і прямим розпорошенням миючої рідини відразу на оброблювану поверхню, що також додає ефективності миття.

Роботи Hobot розумні і після завершення прибирання вони автоматично повертаються на базу для підзарядки. Роботи-пилососи малюють карту приміщення, в якому забираються і надсилають дані в додаток на телефон. У цьому додатку можна задавати потужність всмоктування, регулювати подачу рідини, окреслити віртуальні межі та задати роботу графік та почерговість прибирання будь-яких окремих зон. Більшість моделей оснащені сучасною LDS-навігацією, яка допомагає їм докладно і коректно вивчати приміщення, в якому вони знаходяться.

Принцип роботи

Важко скомпонувати в досить невеликому приладі відразу кілька функцій і донедавна це не вдавалося нікому крім HOBOT. Роботи Хобот можуть відразу пилососити, використовуючи мотор всмоктування та щітку. Потім мити підлогу, розпорошуючи воду або миючу рідину прямо на підлогу, і ретельно відтираючи поверхню насадками, що чистять.

Для максимально ретельного очищення кутів корпус має D-подібну форму.

Де придбати Hobot?

Офіційна ціна на роботи HOBOT встановлена заводом-виробником і вона однакова у всій дилерській мережі на всій території України. Неможливе порівняння роботів HOBOT з моделями інших фірм, оскільки вони є унікальними за своїми характеристиками та якістю виконання.

Гаряча лінія Robotics ☎ (097) 707-47-44

 • Hobot D8
  −1%
  Відео
  4
  4
  Кращий вибір!

  Кращий вибір!

  29 350 грн
  28 970 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Миючий Робот Пилосос Hobot Legee D8 LuLu
  −7%
  Відео
  4
  4
  46 780 грн
  43 570 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Миючий Робот Пилосос Hobot Legee 7
  −8%
  Відео
  4
  4
  24 999 грн
  22 999 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Миючий Робот Пилосос Hobot Legee D7
  Відео
  4
  4
  24 470 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Автоматична база Hobot LuLu для робота-пилососа LEGEE D8
  −7%
  Відео
  4
  4
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Миючий Робот Пилосос Hobot Legee 688
  Розпродаж
  −15%
  Відео
  4
  4
  16 470 грн
  13 970 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Миючий Робот Пилосос Hobot Legee 668
  Відео
  Знятий з Виробництва!
  11 950 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору
,