Оглядова стаття про робот пилосос Deebot 950 від Ecovacs

Deebot OZMO 950 надає нові для цієї лінійки пилососів можливості та функціонал, такі як: найшвидша орієнтація та картографування, віртуальні обмежувачі, сухе та вологе прибирання 2 в 1 та багато іншого, але про все по порядку. У наші дні Ви можете легко придбати робот пилосос, та Ви заплатите від 5000 грн. за бюджетного робота до 40000 грн., за робота із найширшим спектром можливостей. Ecovacs - торгова марка, відома виробництвом високотехнологічних роботів порохотягів за розумною ціною, нещодавно випустила нову модель робота. Він називається Deebot Ozmo 950 та претендує на звання найпотужнішого Deebot на момент 2019 року. Ми протестували OZMO 950, нашу думку про пристрій читайте далі...

Дивіться повний актуальний каталог роботів Ecovacs

Зміст:

  1. Комплектація
  2. Дизайн
  3. Нижній збиральний блок
  4. Миття підлог
  5. Навігація
  6. Побудова карт
  7. Недоліки

Комплектація Deebot 950

Ecovacs Deebot OZMO 950 має у комплектації безліч аксесуарів. На додаток до роботи та зарядної станції, він поставляється з чотирма бічними щітками (дві для негайної установки та дві запасні) та попередньо встановленою основною щіткою. У комплект також входить резервуар для води, багаторазова ганчірка з мікрофібри, одноразові ганчірочки і два миючі HEPA фільтри (один для негайної установки і один резервний). Налаштування OZMO 950 було простим, цей процес зайняв менше 10 хвилин. Після встановлення бічних щіток та повної зарядки пристрою (для повної зарядки акумулятора потрібно близько 5 годин), та завантаження програми Ecovacs Home, підключаємо OZMO 950 до програми (яка працює тільки в мережі 2,4 ГГц).

Deebot 950 комплектація

 

Дизайн Ecovacs 950 та тривалий час автономної роботи

OZMO 950 приховує масу функцій та можливостей у роботі відносно невеликого розміру. Щоб сприяти компактному дизайну, у OZMO 950 є кришка, що піднімається, зі сміттєвим баком, прихованим під нею. Контейнер для сміття легко взяти за ручку, коли потрібно його почистити. Під капотом також знаходиться інструмент для догляду за роботом, тому він не загубиться, коли потрібний для чищення основної щітки. Пластина для миття підлоги прикріплюється до нижньої частини пристрою. Можна використовувати багаторазову серветку з мікрофібри, що входить до комплекту, або одну з одноразових серветок, що додаються. Вони надійно прикріплюються до "швабри" за допомогою липучки, яка майже не зношується з часом і служить досить довго.

У верхній частині пристрою є вежа навігації, яка допомагає OZMO досліджувати своє оточення і складати карту вашої квартири або будинку. Ви можете подумати, що додавання навігаційного модуля над роботом викличе у Дібота проблеми з подорожжю під меблями, але це не так. При висоті 93 мм, пристрій все ще досить тонкий, щоб переміщатися під столами, диванами, ліжками та іншими домашніми меблями.

Один із мінусів попередника OZMO 950 – модель Ozmo 930, полягає в його короткому часі автономної роботи. Але OZMO 950 має набагато більш тривалий час роботи, що досягає 200 хвилин без підзарядки. Крім того, якщо під час циклу очищення батарея розрядиться, розумний прибиральник автоматично повернеться до зарядної станції для відновлення заряду батареї, а потім відновить очищення.

Deebot 950 сміттєвий бак

 

Нижній прибиральний блок із двома варіантами очищення

Під час збирання за допомогою OZMO 950 можна використовувати або основний щітковий валик (який краще підходить для килимів та глибокого очищення), або опцію прямого всмоктування (яка ідеально підходить для збирання вовни). OZMO Deebot 950 може виявляти килими і збільшує потужність всмоктування при проходженні через килими, щоб видалити пил, що глибоко в'ївся, і сміття.

Deebot 950 нижня щітка

 

Мийка підлоги з DEEBOT 950

Процес миття підлог досить простий. Спочатку заповніть резервуар для води, прикріпіть серветку, що чистить (багаторазову або одноразову), а потім встановіть "швабру" для миття підлог на Deebot. Після встановлення миючої пластини Deebot 950 знає, що потрібно перейти в режим миття підлоги. По суті, 950 Deebot може мити та пилососити одночасно, тому Вам не потрібно виконувати два завдання окремо.

Існує чотири різні рівні подачі води: низький, середній, високий і максимальний. Низький рівень подачі води призначений для легкого миття підлог, і після кожного проходу підлога стає трохи вологою, а надвисокий рівень води очищає краще, тому що вона більше змочує підлогу під час руху. Також можна вибирати між чотирма різними потужностями вакуумного всмоктування: тихий, стандартний, максимальний або турбо. Тихий режим хороший для миття підлог, тому що майже не чути роботу двигуна, проте він все ж таки прибирає частинки пилу, коли переміщається і миє підлоги.

Після того, як пристрій закінчить миття підлог, просто зніміть насадку, злийте воду і викиньте одноразову тканину, що чистить. Якщо Ви використовуєте ганчірку багаторазового використання, її можна легко промити за кілька секунд.

Deebot 950 миття підлоги

 

Навігація Deebot 950

OZMO 950 має програмне забезпечення Smart Navi 3.0, яке використовує лазерний гіроскоп, щоб допомогти йому зорієнтуватися у вашому домі. Деякі з попередніх моделей Deebot, такі як Deebot 711 мають Smart Navi 2.0, в якому використовується оптична технологія гіроскопа. Ековакс 950 досить швидкий. Він дуже ефективний у своєму автоматичному шляху очищення, спочатку чистячи кути і вздовж плінтуса, а потім повертаючись назад і прибираючи середину підлоги, рухаючись у формі літери «S».

Одна річ, що справді вражає в Дібот 950, це його здатність орієнтуватися і знаходити своє місце розташування навіть якщо перервати цикл очищення. Це була проблема у старих моделей Deebot. Роботу часто доводилося розпочинати новий цикл очищення, якщо його зупинити, щоб розплутати щось із щітки або перемістити робота в іншу кімнату. Дебот 950 може визначити своє місце розташування та відновити той же цикл очищення. Навіть якщо перемістити зарядну базу, робот зможе розпізнати зміни та підлаштовуватись під них, не зіпсувавши вже налаштовану карту прибирання.

навігація Deebot 950

 

Картування, віртуальні кордони

Говорячи про побудову карток, можливості картографії OZMO 950 є винятковими. Він має багаторівневе картування для будинків з більш ніж одним поверхом, і може зберегти до трьох різних карт. Його можна тонко налаштувати, щоб робот прибрав Ваш будинок, як і коли Ви хочете, створивши розклад або вибравши певні області Вашого будинку, що підлягають прибиранню. Також можна створювати зони, яких Ви хочете щоб Deebot уникав, і області, де потрібно пропилососити, але не потрібне вологе прибирання і навпаки.

Як і багато інших моделей Deebot, OZMO 950 подає звукові сигнали. Він каже, коли він заряджається, коли починає чистити або коли він зберігає карту.

Додаток "Ecovacs Home" вже є одним з найбільш багатофункціональних програм для роботів пилососів, але комбінація програми та OZMO 950 виводить процес прибирання роботів на зовсім інший рівень.

картографія Deebot 950

 

Невеликі мінуси Deebot 950

У той час як OZMO 950 є топовим пристроєм, у нього все ж таки є недоліки. У кількох окремих випадках під час тестування насадка для миття підлог від'єднувалася від робота, коли робот прибирав навколо килимка. Робот залишив пластину для вологого прибирання позаду і увійшов у звичайний режим прибирання. Це було пов'язано з неправильною установкою швабри, але пристрій голосно повідомив, що насадка встановлена. Це може змусити Вас повірити, що швабра встановлена правильно. Насправді потрібно закріпити пластину для миття до характерного клацання, щоб запобігти її від'єднанню під час роботи. Коли Deebot перебуває у режимі миття підлог OZMO, він уникає килимів. Але якщо у Вас є тонкий безворсяний килимок, наприклад, у передпокої, то робот може не розпізнати його. Тоді доведеться обмежувати цю зону від миття підлог через програму.

Контейнер для сміття об'ємом 430 мл., у OZMO 950 є точно не плюсом цього пристрою, але все-таки його достатньо для щоденного прибирання. Його не потрібно спустошувати під час циклу очищення, але він не зможе виконати більше двох циклів очищення без спорожнення контейнера.

Гаряча лінія для консультацій ROBOTICS +38 097 707-47-44

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для прибирання