Оглядова стаття про робот пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N8

У цій статті Robotics розповість Вам про модель робота прибиральника 2021 роки, середнього цінового діапазону від відомого виробника робототехніки "Ecovacs". Це один з не дорогих і технологічних роботів для збирання з функцією вологого протирання, з управлінням з смартфона і відмінними характеристиками. Поставляється робот пилосос в якісній ламінованої упаковці і відразу на лицьовій частині коробки ми можемо побачити основні переваги і характеристики даної моделі. Основним козирем Deebot Ozmo N8 (DLN26-21), як ми бачимо є достатньо потужний двигун (2300 Pa) і здатність робота малювати карту в більш високому дозволі. По суті дана модель є аналогом Deebot Ozmo 950 з покращеною силою всмоктування, більш дешевої вартістю, сумісністю з Базою Автовигрузкі сміття від Ecovacs, але з більш простий комплектацією і батарейкою. Безумовно, присутність повноцінної навігаційної системи "LDS" говорять про те, що автоматичний пилосос здатний для очищення великих площ зі складною плануванням і будь-який поверховістю, але ємність акумулятора 3200 mAh обмежує його роботу до 100 кв.м.. Детальніше читайте в нашому огляді...

Дивіться повний актуальний каталог роботів Ecovacs

Комплектація:

Базова комплектація Ecovacs Deebot Ozmo N8 включає тільки усе найважливіше. Само собою це сам робот пилосос і зарядна станція зі вбудованим блоком живлення, дві бічні щітки, комплект одноразових чистячих насадок (синя упаковка) і одна багаторазова ганчірочка. Інструкція і гарантійний талон в кадр не потрапили, але вони є присутніми. Гарантія на цей робот пилосос 24 мес.

Передня частина пилососа

Корпус цілком виконаний з білосніжного пластика і як показала практика, цей пластик досить довговічний і не має властивості жовтіти або видавати неприємний запах. У передній частині робота знаходиться кнопка управління для запуску або зупинки прибирання вручну (без телефону). Далі полумесецем розташований передній бампер, за яким розташовані основні датчики відвертання зіткнень і перепаду висоти. Вони частково контролюють робота і не дають йому, наприклад впасти зі сходів.

Згори на корпусі розташовується основний модуль навігації "Лидар" з новою технологією побудови точнішої карти прибирання TrueMapping.

Індикатор Wi-Fi і скидання Reset

Під верхньою кришкою розташувалися мало помітні індикатор підключення робота до мережі Wi - Fi і кнопочка "RESET" для повного скидання робота пилососа до заводських налаштувань. Відкриваючи верхню кришку будьте акуратні, тому як тримається вона на досить тонких ніжках і поламати її досить просто. Тут же знаходяться основний тумблер включення і перезавантаження (червона кнопка) і щіточка по ходу за роботом. Справа виробник навіть передбачив QR- код, щоб полегшити Вам доступ до скачування мобільного застосування.

Сміттєвий бак і фільтрація

Бак для сміття має об'єм 420 мл, чого в принципі вистачає на прибирання або навіть дві. Якісний HEPA фільтр має додатковий подвійний захист у вигляді металевої сіточки і поролону, які збирають на себе до 90% сміття і пилу і значно подовжують термін служби фільтру. Усі елементи миються як показано на інформаційній наклейці бака.

Вологе прибирання Ecovacs Deebot OZMO

Deebot N8 комплектується переконливим баком для води на 240 мл, з електронним регулюванням подання води через додаток. Для миття встановлюється майданчик, до якого і кріпиться багаторазова або одноразова чистяча насадка з мікрофібри.

Нижня частина робота пилососа

Знизу розташовуються основні модулі збору і захоплення сміття. Два провідні колеса, здатних долати перешкоди до 2 см, і основний прибиральний блок, який до речі має плаваючу конструкцію. Робот має відразу дві бічні щітки, що безумовно тільки підвищує якість прибирання. У передній частині знаходяться контактні пластини для зарядки пилососа, переднє колесо і 6 датчиків перепаду висоти (обриву), щоб робот не поїхав зі сходів.

Нижня щітка

Нижній прибиральний як ми вже і писали раніше має плаваючу конструкцію. Сама нижня щітка універсальна і адаптированна під збір будь-якого сміття. Щітка має гумові і ворсяные ламелі і потребує періодичного очищення за допомогою чистячого інструменту.

Підсумок експерта ROBOTICS

На наш погляд робот вийшов вдалим рішенням для прибирання невеликих і середніх площ. Навіть якщо у Вас квартира або будинок в декілька поверхів, то ця модель призначена для цього. Не дивлячись на свою маленьку ціну, робот малює повноцінну карту прибирання, з покомнатной розбиттям. Однозначним плюсом цієї моделі є наявність задніх датчиків перепаду висоти і можливість підключення до бази з системою самоочищення.

База для зарядки

Як і лінійка роботів 8-ої серії, комплектація включає звичайну базу для зарядки зі вбудованим блоком живлення. Але усі пилососи сумісні і готові для використання з базою самоочищення, яке Ви можете за бажання докупати окремо.

Де купити?

Якщо Вам сподобався цей робот пилосос, то тисніть на кнопку і Ви перейдете в Офіційний магазин, де можна упізнати детальні характеристики або купити Ecovacs Deebot Ozmo N8 з Офіційною гарантією від виробника і приємним бонусом - Безкоштовне налаштування і підключення робота нашим майстром у Вас удома.

кнопка дивитись товар

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для прибирання