Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Запчастини до робота пилососа

Купити оригінальні запчастини для роботів пилососів

Кожен власник робо-помічника рано чи пізно стикається з необхідністю знайти комплектуючі для робота пилососа, і наш інтернет-магазин готовий запропонувати все необхідне для підтримки чи відновлення роботи пристрою. У даному розділі ви знайдете найбільший в Україні асортимент - оригінальні комплектуючі для роботів пилососів більшості світових брендів. Якщо ви шукаєте запчастини робот пилосос в цей час або не працює, або не працює належним чином. Але це не на довго, тому що наші запчастини до роботів пилососів відрізняються високою якістю та надійністю. Вибираючи запчастини робот пилосос у нашому магазині, ви отримуєте гарантію сумісності та довговічності, щоб Ваш домашній помічник завжди працював як новий.

 

Як знайти відповідну деталь на свій робот-пилосос?

Щоб замовити запчастини на робот пилосос потрібної моделі просто зв'яжіться з нами, і з великою ймовірністю ми відшукаємо її, або зможемо привезти на замовлення. Все що для цього необхідно - повідомити менеджеру модель вашого робота-пилососа. На зв'язку профі, які знають справу.

 

Гаряча лінія Robotics ☎ +38 097 707 47 44

 

Які запчастини найчастіше змінюють?

Двигуни всмоктування (турбіни, вентилятори) для робота пилососу

Купити двигун всмоктування (турбіну / вентилятор) для робота пилососа

Двигуни роботів-пилососів досить надійні, але все ж таки мотор може зношуватися, або навіть згоріти. Часто це пов'язано з тим, що власник не проводить своєчасну заміну фільтра. Згодом, через забитий фільтруючий елемент, навантаження на турбіну посилюється значно, потім через нього взагалі починає проходити сміття. З піском і пилом у двигуні робот почне випромінювати запах гару, після чого його подальша експлуатація стане неможливою.

Навігаційні модулі (вони ж LiDAR або LDS) для робота пилососу

Купити камеру або модуль навігації для робота пилососа (SLAM / vSLAM / LDS / LiDAR)

Для орієнтації у просторі більшість роботів використовують Laser Distance Sensor, лазерний модуль, який неймовірно гарний у побудові точних карт, але досить часто виходить з ладу. Причин може бути багато, але найчастіше поломка пов'язана з потраплянням сторонніх предметів або рідини в корпус модуля. У ньому може бути порвано пасик, пошкоджено або окислено контактну пластину підключення до системної плати, або сам сенсор.

Батареї (Акумулятори) робота пилососу

Купити батарею (Акумулятор) робота пилососу

Незважаючи на те, що всі сучасні роботи-пилососи комплектуються літієвими (Li-ion) батареями, вони періодично виходять з ладу і вимагають заміни. Не виключений і виробничий шлюб, але найчастіше акумулятор піддається сильному зносу через неправильну експлуатацію. Якщо пилосос буде розряджений довгий час, то ресурс батареї почне вичерпуватись, поки не стане критично малий, і її доведеться замінити на нову. Головною умовою тривалого життя акумулятора є своєчасне заряджання пристрою.

Праві та ліві колеса робота пилососу

Купити праве або ліве колесо робота пилососа

Цей модуль включає саме колесо, привід і датчики. Найчастіша причина поломки - попадання стороннього предмета в механізм, що приводить колесо в рух. Отвори в модулі дуже вузькі, так що часто це типу ниток, або поліетилен. В результаті можуть пошкодитися частини механізму, або згоріти двигун, що приводить все в рух. Варто відзначити, що в деяких випадках колесо ще можна реабілітувати, але найчастіше потрібна заміна. Буває і так, що модуль ніби зношується сам по собі, але в основному це відбувається після деформації конструкції колеса, яка може взагалі не впадати в око роками, як і момент удару, який до неї привів.

Материнські плати робота пилососу

Купити материнську плату робота пилососа

Материнка в роботах-пилососах захищена декількома шарами міцного пластику, і дуже надійно зафіксована, а значить пошкодити цю деталь механічно можливо лише розбивши корпус в брязкіт. Причина, через яку материнська плата виходить з ладу, найчастіше криється у попаданні рідини. Іноді це відбувається через те, що робот заїжджає в калюжу і починає всмоктувати воду, а іноді після спроб помити пристрій. І те, й інше категорично протипоказано роботі, тож наслідки не змушують себе чекати. Відбувається окислення, корозія чи вигоряння елементів на платі. Іноді її ще можна відремонтувати, але найчастіше доводиться замінити платню на нову.

Двигуни (модулі) бічної щітки робота пилососа

Купити двигун (модуль) бічної щітки робота пилососа

Деталь бічну щітку, що приводить в рух, являє собою цілісний модуль. В основному його поломка завжди пов'язана з надмірним навантаженням на двигун, що виникає внаслідок сильного опору щітки. У поодиноких випадках бічна щітка може просто застрягти в якійсь щілині, але в основному в процесі роботи на неї поступово намотується волосся, яке необхідно витягувати своєчасно. Якщо цього не робити, то рух щітки буде утруднений, а згодом волосся може накопичитися достатньо, щоб взагалі припинити обертання бічної щітки. У такому режимі роботу працювати протипоказано, оскільки згодом двигун щітки просто згорить, і модуль доведеться замінити на новий.

Баки для води робота пилососу

Купити бак для води робота пилососа

Контейнер для води – це одна з деталей, які можуть виходити з ладу без видимих причин. Але причина є завжди. Найчастіше це використання миючих рідин, не рекомендованих виробником, які забивають помпу або форсунки, після чого подача води стає скрутною або припиняється зовсім. Однак така ситуація може призвести і тривале використання неочищеної води. Наприклад, у звичайній воді з-під крана завжди міститься достатньо мінералів, щоб призвести до поломки бака. Питання лише в тому, чи відбудеться це через місяці чи через роки. Єдиний спосіб повністю виключити засмічення компонентів контейнера – використовувати дистильовану воду.

Вгору