Оглядова стаття про робот пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T9

У цій статті Robotype розповість Вам про першу модель робота прибиральника 2021 роки від відомого виробника з Китаю Ecovacs "з автоматичною дезодорацією повітря. Це один з найбільш технологічних роботів для збирання з функцією вологого протирання, з управлінням з смартфона і топовими характеристиками. Поставляється робот пилосос в якісної ламінованої упаковці і відразу на лицьовій частині коробки ми можемо побачити основні переваги і характеристики даної моделі. Основним козирем Deebot Ozmo T9 (DLX13-44), як ми бачимо є достатньо потужний двигун (3000 Pa) і здатність робота малювати карту прибирання в 3D. для якісної вологого прибирання в комплектацію входить блок з рухомою віброшваброй, а також робота можна використовувати в якості освіжувача повітря використовуючи спеціальні капсули з різними смаками. Безумовно, обсяг акумулятора і присутність повноцінної навігаційної системи говорять про те, що автоматичний пилосос призначений для очищення великих площ, понад 100 кв.м., зі складною плануванням і будь-який поверховістю. Детальніше читайте в нашому огляді...

Дивіться повний актуальний каталог роботів Ecovacs

Коробка Ecovacs Deebot Ozmo T9

Комплектація:

Базова комплектація Ecovacs Deebot Ozmo T9 включає тільки усе найважливіше. Само собою це сам робот пилосос і зарядна станція зі вбудованим блоком живлення, дві бічні щітки, Бак під воду з системою вібрації, комплект одноразових чистячих насадок(синя упаковка) і два змінні картріджи з ароматизаторами. Інструкція і гарантійний талон в кадр не потрапили, але вони є присутніми. Гарантія на цей робот пилосос 24 мес.

Комплектація Ecovacs Deebot Ozmo T9

Передня частина пилососа

Корпус цілком виконаний з білосніжного пластика і як показала практика, цей пластик досить довговічний і не має властивості жовтіти або видавати неприємний запах. У передній частині робота знаходиться кнопка управління для запуску або зупинки прибирання вручну (без телефону). Далі полумесецем розташований передній бампер, за яким розташовані основні датчики відвертання зіткнень і перепаду висоти. Вони частково контролюють робота і не дають йому, наприклад впасти зі сходів. Згори на корпусі розташовується основний модуль навігації "Лидар" з кнопкою автовідведення (щоб робот не застряг наприклад під диваном).

Передня частина пилососа Ecovacs Deebot Ozmo T9

Система обнаружжения перешкод TrueDetect

За допомогою цього додаткового модуля, який допомагає роботові ініціалізувати предмети на підлозі під час прибирання, робот пересувається акуратніше і зменшує вірогідність застрявання або заїзду в небажані для нього зони. Сканер складається з трьох додаткових сенсорів, розташованих під різними кутами, даючи можливість сканувати простір з максимальним кутом огляду.

Система обнаружжения перешкод TrueDetect Ecovacs Deebot Ozmo T9

Задня частина пилососа

В задній частині робота знаходяться невеликі отвори, через які і поступає вже арамотизированный повітря. Управляти інтенсивністю того, що розпиляло ароматизатора Ви можете прямо із смартфону, через додаток Ecovacs Home.

Задня частина пилососа Ecovacs Deebot Ozmo T9

Індикатор Wi - Fi і скидання Reset

Під верхньою кришкою розташувалися мало помітні індикатор підключення робота до мережі Wi - Fi і кнопочка "RESET" для повного скидання робота пилососа до заводських налаштувань. Відкриваючи верхню кришку будьте акуратні, тому як тримається вона на досить тонких ніжках і поламати її досить просто. Тут же знаходяться основний тумблер включення і перезавантаження (червона кнопка) і щіточка по ходу за роботом. Справа виробник навіть передбачив QR- код, щоб полегшити Вам доступ до скачування мобільного застосування.

Індикатор Wi - Fi і скидання Reset Ecovacs Deebot Ozmo T9

Сміттєвий бак і фільтрація

Бак для сміття має об'єм 420 мл, чого в принципі вистачає на прибирання або навіть дві. Якісний HEPA фільтр має додатковий подвійний захист у вигляді металевої сіточки і поролону, які збирають на себе до 90% сміття і пилу і значно подовжують термін служби фільтру. Усі елементи миються як показано на інформаційній наклейці бака.

Сміттєвий бак і фільтрація Ecovacs Deebot Ozmo T9

Ароматизатор

Для ароматизації повітря придумали цілу систему, з електронним регулюванням. Увесь блок встановлюється в задній частині робота, а отвір для картріджа ароматизатора зроблений з продувочною системою, за типом як це реалізовано в автомобілі, коли Ви вішаєте нову вонючку на повітропровід.

Ароматизатор Ecovacs Deebot Ozmo T9

Нижня частина робота пилососа

Знизу розташовуються основні модулі збору і захоплення сміття. Два провідні колеса, здатних долати перешкоди до 2 см, і основний прибиральний блок, який до речі має плаваючу конструкцію. Робот має відразу дві бічні щітки, що безумовно тільки підвищує якість прибирання. У передній частині знаходяться контактні пластини для зарядки пилососа, переднє колесо і 6 датчиків перепаду висоти(обриву), щоб робот не поїхав зі сходів.

Нижня частина робота пилососа Ecovacs Deebot Ozmo T9

Нижня щітка

Нижній прибиральний як ми вже і писали раніше має плаваючу конструкцію. Сама нижня щітка універсальна і адаптированна під збір будь-якого сміття. Щітка має гумові і ворсяные ламелі і потребує періодичного очищення за допомогою чистячого інструменту.

Нижня щітка Ecovacs Deebot Ozmo T9

Вологе прибирання

Ecovacs Deebot OZMO Pro 2.0 Дебот Т9 комплектується переконливим баком для води на 180 мл, з електронним регулюванням подання води через додаток. Для максимального ефекту миття встановлений вібромайданчик з частотою вібрації 480 раз на хвилину, до якої і кріпиться чистяча насадка з мікрофібри. У нашого зразка в комплекті виявилися тільки одноразові серветки, тому при замовленні цього девайса плануйте до замовлення хоч би одну багаторазову ганчірочку.

Вологе прибирання Ecovacs Deebot Ozmo T9

Air Freshener Capsule

В комплекті Ви отримаєте відразу дві капсули з ароматизатором повітря. Однієї капсули за словами виробника вистачає до 30 днів використання.

Air Freshener Capsule Ecovacs Deebot Ozmo T9

База для зарядки

Як і лінійка роботів 8-ої серії, комплектація включає звичайну базу для зарядки зі вбудованим блоком живлення. Але усі пилососи сумісні і готові для використання з базою самоочищення, яке Ви можете за бажання докупати окремо.

База для зарядки Ecovacs Deebot Ozmo T9

Де купити?

Якщо Вам сподобався цей робот пилосос, то тисніть на кнопку і Ви перейдете в Офіційний магазин, де можна упізнати детальні характеристики або купити Ecovacs Deebot Ozmo T9 з Офіційною гарантією від виробника і приємним бонусом - Безкоштовне налаштування і підключення робота нашим майстром у Вас удома.

кнопка дивитись товар

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для прибирання