Інформація про захист авторських прав на використання інформації, розміщеної на сайті Robotics

Остання редакція сторінки 03.02.2023 14:00

Визначення, що використовуються в контексті цієї сторінки:

"Сайт" - https://robotics.ua
"Користувачі" - особи, які використовують сайт.
«Правила» – зведення інформації, розміщеної на даній сторінці
«Інформація» – текстовий, графічний, фото, відео контент, розміщений на сайті.

Наші правила щодо авторських прав на публіковану Інформацію на сторінках Сайту:

Дані Правила є обов'язковими для всіх без винятку Користувачів, які самостійно на свій розсуд обробляють Інформацію, а саме: переглядають, копіюють, цитують, передають, перекладають, транслюють, передруковують, коментують, а також використовують Інформацію будь-яким іншим способом, розміщену (існуючу) на Сайті, та не є розпорядниками (модераторами, адміністраторами Сайту) та/або власниками відповідної інформації (авторами, власниками виняткових майнових прав).

Інформаційне видання «Роботикс» та редакційна команда Сайту доводять до відома всіх осіб, які відповідно до умов Правил є Користувачами Інформації з Сайту, про те, що будь-яке використання (обробка) Інформації, що є (розміщеною) на Сайті, здійснюється ними в порядку та за умов норм статті 634 Цивільного кодексу України (Договір приєднання). Використання, розповсюдження та захист авторських прав здійснюється відповідно до Цивільного кодексу України ("Цивільний кодекс України") та Закону України "Про авторське право та суміжні права" ("Про авторське право і суміжні права").

Користувачі безумовно та без заперечень згодні з переліком нижченаведених правил, визнають, враховують та приймають їх до виконання під час будь-якого використання Інформації з Сайту та здійснення ними діяльності на Сайті.

Усі виняткові майнові та немайнові авторські права на Інформацію (матеріал), що розміщується на Сайті, належать Інформаційному виданню «Роботикс» та/або авторам такої Інформації, якщо в тексті не вказується інше.

Під час користування Сайтом та використання Інформації з Сайту Користувачі зобов'язуються дотримуватись та виконувати такі обмеження, застереження, умови, вимоги:

1.   Текстові матеріали (об'єкти авторського права), розміщені на Сайті, можуть бути використані Користувачами без отримання письмового дозволу відповідальних (уповноважених) осіб Сайту та на безоплатній основі виключно за умови розміщення гіперпосилання на Сайт. Кожен текстовий матеріал, розміщений на Сайті, має у своєму тілі згадку Сайту («robotics.ua»). Ця згадка використовується для вказівки авторства текстового матеріалу і не повинна бути видалена під час копіювання цього матеріалу.

2.   При копіюванні з Сайту текстових матеріалів та/або комбінованих матеріалів, що містять текстову частину, для інтернет-видань обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання (не має атрибут rel=”nofollow”, “noindex” ) на сторінку матеріалу, що копіюється, або на головну сторінку сайту. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. При повному або частковому усному цитуванні матеріалів із Сайту обов'язковим є усне посилання (для теле- та радіопрограм) та письмове посилання (для друкованих видань).

3.    Використання фотоматеріалів фотографів Сайту дозволяється лише за умови розміщення під ними копірайту: «Джерело фото Robotics.ua»

4.   Забороняється будь-яке використання фото, графічних, відео, аудіо та інших матеріалів, розміщених на Сайті та що належать третім особам.

5.   Забороняється будь-яке комерційне використання Інформації, відтворення текстів або їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї Інформації та/або публічних (масових) трансляцій, показів, демонстрацій.

6.   Коментарі Користувачів та Інформація, розміщена в розділі «Питання/Відповідь», є постмодерованою, тобто. адміністрування цієї інформації щодо порушення Правил відбувається після розміщення. У зв'язку з цим адміністрація Сайту не несе відповідальності за зміст коментарів Користувачів та Інформації у розділі «Питання/Відповідь» у перші 72 години після моменту їх публікації Користувачем.

7.    Інформаційне видання «Роботикс» не несе відповідальності за достовірність Інформації, опублікованої в рекламних матеріалах та коментарях користувачів і може не поділяти точку зору, викладену в них.

8.  Уповноважена особа Сайту (модератор, член редакційної команди) має право заборонити викладку на Сайті Інформації та/або видалити коментар Користувача (Інформацію викладену на Сайті третіми сторонніми особами) якщо в ньому/ній:

  • використана нецензурна лексика,
  • є персональні дані інших осіб,
  • висловлені особисті образи, наклеп, погрози на чиюсь адресу,
  • опубліковані рекламні оголошення,
  • містяться матеріали, заборонені законодавством України – які закликають до вчинення терактів, що розпалюють міжетнічну, расову, релігійну ворожнечу тощо,
  • дубльовані коментарі, безглузді коментарі, коментарі не за темою статті, до якої вони додані,
  • розміщення посилань на зовнішні інтернет-ресурси,
  • коментарі з пропагандою, закликами до сепаратизму, тероризму, екстремізму, вживання тютюну, алкоголю, наркотичних засобів, організації хакерських атак, поширення порнографії, суїцидальних закликів, натяків,
  • коментарі, Інформацію, в яких містяться об'єкти інтелектуальної власності, на які оформлені авторські права, без наявності відповідного дозволу на таке публічне розміщення або розповсюдження,
  • матеріали, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного обладнання або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в інтернет.

9.   Користувачі, які систематично порушують ці правила, можуть бути заблоковані уповноваженою особою Сайту (обмежені, позбавлені доступу до Інформації Сайту) на певний час або назавжди.

10.   Користувачі використовують Сайт виключно на власний ризик та в рамках чинного законодавства України та несуть відповідальність за свою діяльність, дії чи бездіяльність, які тим чи іншим чином знайшли відображення на Сайті та/або вчинені з використанням Інформації Сайту.

11.    Користувач особисто несе відповідальність за будь-які збитки, завдані комп'ютеру Користувача та його даним. Інформаційне видання «Роботикс» та редакційна команда Сайту не несе відповідальності за будь-які збитки, які зазнали Користувачі від Інформації на Сайті, в тому числі і за відповідність Сайту цілям Користувача.

12.   Якщо Користувач пропагує, дублює, висвітлює будь-який Матеріал або сервіс з Сайту в Facebook, Twitter, ВКонтакті, Google+ або іншим сервісом в мережі Інтернет, то такі дії регулюються відповідним документом, що регулює права та обов'язки сторін Facebook, Twitter, ВКонтакті, Google+ або іншого сервісу в Інтернеті.

13.   У разі пред'явлення Інформаційному виданню «Роботикс» та/або редакційній команді Сайту претензій з боку третіх осіб у зв'язку з Інформацією, що розміщується користувачами на Сайті (у тому числі і претензії з боку власників авторських прав та/або суміжних прав, їх уповноважених представників) або третіх осіб), Користувач зобов'язаний самостійно та власним коштом врегулювати та вирішувати всі суперечки з особами, які подали претензії, а також відшкодувати понесені збитки Інформаційному виданню «Роботикс» у повному обсязі.

14.   У разі порушення будь-якого пункту цих правил, Інформаційне видання «Роботикс» зберігає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подання скарг до відповідних правоохоронних органів та позовних заяв до відповідних судових органів України.