РЕМОНТ РОБОТІВ ПИЛОСОСІВ

Шукаєте сервіс для ремонту робота пилососа? У Києві, Одесі та по всій Україні звертайтеся в Robotics-Service!

Robotics Service

У більшості випадків все, що Вам потрібно - це ретельна професійна чистка та налаштування, щоб повернути робот-пилосос в нормальний стан. Ми також уважно перевіряємо всі компоненти на предмет зношених деталей, ослаблених з'єднань та інших потенційних проблем. Вирішення цих негараздів в процесі обслуговування допомагає запобігти неприємностям у майбутньому.

Як спеціалізована майстерня по ремонту роботів пилососів в Україні, ви можете розраховувати на швидку оцінку наших послуг і швидке виконання робіт. Ви будете задоволені нашими цінами і підходом до доброзичливому і корисного обслуговування клієнтів.

ШВИДКА ДІАГНОСТИКА

Ми обслуговуємо і ремонтуємо роботи пилососи більшості основних марок. Ми надаємо оцінку (Діагностику) без будь-яких зобов'язань перед виконанням робіт. На всі ремонтні роботи з роботом прибиральником надається 90-денна гарантія.

Якщо наші сертифіковані фахівці з ремонту роботів не можуть відремонтувати Ваш пилосос або ремонт не виправдовує витрат, то Ви можете розраховувати на знижку або безвідцоткову розстрочку, якщо захочете придбати будь-яку нову модель робота прибиральника з широкого асортименту в нашому виставковому залі. Ми навіть утилізуємо Ваш старий робот пилосос, щоб захистити екологію.

БРЕНДИ ЯКІ МИ ОБСЛУГОВУЄМО

Ремонт часто тягне за собою пошук оригінальних запчастин на потрібну модель. Наш склад практично завжди має в наявності оригінальні запчастини та аксесуари для швидкого ремонту. Ми виконуємо ремонт пилососів різних брендів, включаючи iRobot, iClebo, Hobot, Roborock, Mijia, Xiaomi, Xrobot, Samsung, Everybot і т.д .. Якщо якийсь запчастини не виявиться на складі, то її можна замовити з максимальним терміном до 3-х тижнів.

Xiaomi
Brand logo Xiaomi

iRobot
Brand logo iRobot

Ecovacs
Brand logo Ecovacs

Hobot
Brand logo Hobot

Neato
Brand logo Neato

Dreame
Brand logo Dreame

Roborock
Brand logo Roborock

Viomi
Brand logo Viomi

Lydsto
Brand logo Lydsto

Roidmi
Brand logo Roidmi

 

 

 

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ ROBOTICS-SERVICE?

 1. Ми гарантуємо свою роботу - якщо щось піде не так з ремонтом, який ми зробили, ми з радістю це виправимо. Ми стоїмо за всім, що робимо.
 2. Безкоштовна допомога експертів - якщо Ви наш клієнт і Ви придбали робота-прибирача в одному з наших магазинів. Зателефонуйте нам, напишіть нам або приходьте в гості, і ми будемо раді запропонувати Вам будь-яку допомогу.
 3. Діагностика - доставте свій робот пилосос в будь-який з наших магазинів, і ми проведемо швидку і повну діагностику, щоб надати Вам оцінку ремонту або обслуговування.
 4. Пилосос для оренди - Вам не доведеться обходитися без пилососа, поки ми ремонтуємо Ваш. Ми можемо надати Вам за невелику плату в оренду наш робот-пилосос (за наявності вільних).
 5. Авторизовано на заводі - оскільки ми є найбільшим незалежним дилером пилососів в Україні, Ви отримаєте пріоритетне обслуговування від усіх наших виробників.
 6. Зручність - наш сервіс відкритий 6 днів на тиждень і може задовольнити всі Ваші потреби в ремонті пилососа.

 

⚠️ Інформація для наших покупців: Robotics є одним з великих постачальників запчастин для роботів пилососів ТМ Xiaomi, Dreame, Roidmi, Mijia, Roborock, Xiaowa і дає унікальну можливість для наших покупців отримати до 50% знижку на післягарантійне обслуговування, включаючи вартість ремонту та необхідної запчастини.

ЧИ ПОТРІБЕН РЕМОНТ МОГО ПИЛОСОСУ?

Автоматичні роботи пилососи повинні бути розраховані на роки бездоганної роботи, а не на місяці! Оскільки ми продаємо лише ті марки, яким довіряємо, Ви можете бути впевнені, що коли настане час їх ремонтувати, ми знаємо, як допомогти.

Але як дізнатися, чи потребує пилосос ремонту?

 • Ви чуєте гучний писк чи стукіт під час роботи
 • Ви відчуваєте запах гару
 • У Ваш пилосос потрапила рідина
 • Ваш робот не включається
 • Немає всмоктування
 • Ваш фільтр видує пил і бруд
 • Тріщини або відсутні частини в корпусі пилососа

Все це свідчить про те, що Ваш пилосос потребує обслуговування. Якщо ви живете у Києві чи Одесі, просто принесіть свій пилосос у будь-який магазин Robotics, а якщо Ви з іншого міста відправте свій робот до нас надійним перевізником НОВА ПОШТА.

КРАЩІ ПОРАДИ З РЕМОНТУ І ОБСЛУГОВУВАННЯ ПИЛЕСОСІВ

 1. Тримайте робота в чистоті - кожні пару місяців повністю витирайте пил і бруд із приладу, включаючи протирання всіх датчиків. Використовуйте лише оригінальні змінні аксесуари!
 2. Перевірка всмоктування - перевірте, чи не засмічилися нижня щітка та збиральний блок, а також усі впускні та випускні отвори. Якщо Ви не можете зрозуміти це, зв'яжіться з нами або зверніться за допомогою до наших фахівців.
 3. Видаліть волосся і волокна з валиків щіток - використовуйте інструмент для очищення поставляється в комплекті або ножиці, щоб відрізати та видалити все волосся та волокна.
 4. Очищайте контейнер для сміття та фільтр після кожного прибирання - повітря проходить через нього, і якщо Ви дозволите йому заповнитися більш ніж на 3/4, у вас зменшиться здатність всмоктування та очищення. Перевіряйте сміттєзбірник і не покладайтеся повністю на індикатори пилососу.
 5. Заміна фільтрів. Перевіряйте фільтри кожні кілька місяців. Коли вони стануть брудними, ви втратите потужність всмоктування. Не використовуйте пилосос без фільтру.
 6. Регулярне обслуговування – регулярно обслуговуйте робот-пилосос, щоб підтримувати його максимальну продуктивність та продовжувати термін служби. Ми пропонуємо плани обслуговування на будь-який новий пилосос, який Ви купуєте у нас.

Передзвонити вам?

НАШІ ВІДЕО з ремонту та обслуговування роботів пилососів.