Оглядова стаття про робот пилосос Ecovacs Deebot N8 Pro

Доброї доби Всім читачам! Сьогодні Ми поговоримо про бюджетну версію робота-пилососа під назвою Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO. На початку 2020 року бренд Ecovacs випустили модель робота-пилососа з розпізнаванням предметів на підлозі, гарною прохідністю перешкод та відмінною навігацією, дана модель отримала назву Deebot Ozmo T8 AiVi, але на момент виходу цей робот-пилосос коштував досить великі суми, та й зараз ціна такого робота-помічника не особливо відрізняється від ціни заявленої на початку свого виходу, тому у 2021 році виробники вирішили порадувати своїх користувачів новою, покращеною, та найголовніше БЮДЖЕТНОЮ версією, яка отримала назву Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO. Сьогодні Ми розглянемо саме цю модель, поговоримо про її переваги і недоліки, дізнаємося чим же краще нова модель від попередньої.

Дивіться повний актуальний каталог роботів Ecovacs

Дизайн корпусу Ecovacs Deebot N8 Pro

Цей робот-пилосос здатний об'їжджати і не заплутуватися в проводах, розпізнавати неприємні сюрпризи від наших домашніх улюбленців, але на жаль не здатний фотографувати об'єкти на підлозі, тоді як старша модель, про яку Ми згадали вище, мала таку можливість. Можемо ще й сказати, що вологе прибирання куди простіше, ніж у попередньої моделі.

 

Зміст:

 1. Комплектація

 2. Зовнішній вигляд

 3. Технічні характеристики

 4. Функціональні можливості

 5. Навігація

 6. Розпізнавання предметів

 7. Потужність всмоктування

 8. Сухе прибирання на ламінаті

 9. Сухе прибирання на килимі

 10. Вологе прибирання

 11. Вологе прибирання на килимах

 12. Прохідність перешкод

 13. Проїзд темних покриттів

 14. Рівень шуму

 15. Підсумки

 

Комплектація

Крім самого робота-пилососа Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO в комплектацію також входить:

 1. Док-станція зі шнуром живлення;
 2. Перехідник для китайської вилки;
 3. Дві бічні щітки;
 4. Насадка із серветкою;
 5. Одноразові вологі серветки 5 штук;
 6. Інструкція з експлуатації

Комплектація Ecovacs Deebot N8 Pro

Комплектація мізерна, враховуючи той факт, що дві бічні щітки в комплектації не додаткові/запасні, а саме ці дві бічні щітки Вам знадобиться встановити на Ваш робот-пилосос. Тому якщо Вам знадобляться запасні аксесуари, то Вам доведеться купувати їх окремо, враховуйте цей факт при покупці і продумуйте все дуже добре, щоб Ваша покупка була розумною.

 

Зовнішній вигляд

Робот виконаний у білому кольорі, має круглу форму, пружний бампер і лідар, щоб у робота-пилососа не виникало проблем із застряганням під поверхнями, а також ударами об стіну, адже якщо робот-пилосос вдариться при збиранні об стіну, то може статися поломка, що призведе до несправності робота-пилососа.

Зовнішній вигляд Ecovacs Deebot N8 Pro

Кришка як і у всіх роботів-пилососів відкривається зверху і дуже легко, діаметр робота-пилососа Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO складає 353 міліметри, висота 94 міліметри. На верхній моделі як і зазвичай у роботів-пилососів Ми бачимо кнопку управління, але лише одну, і вона відповідає за початок збирання робота і відповідно за кінець збирання.

Фронтальна сторона Нашого робота-пилососа підпружинена як Ми згадали раніше, а також тонована, тому встановлені 3D-датчики не вдасться розглянути, але за заявами виробників вони такі ж, як і у Dreame Bot L10 Pro, в центрі Камера, а з боків лазерні датчики.

Пилосбірник (контейнер для сміття) Ecovacs Deebot N8 Pro

Під кришкою робота-пилососа Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO встановлений пилозбірник об'ємом 420 мл з триступінчастою фільтрацією на базі HEPA-фільтра, поролону та капронової сіточки, вважається найнадійнішою системою фільтрації. Ми можемо знайти резервуар для води об'ємом на 240 мл.

Бак для вологого прибирання Ecovacs Deebot N8 Pro

Вид знизу (дно) Ecovacs Deebot N8 Pro

Знизу робота-пилососа Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO Ми бачимо 6 датчиків падіння, що є і має бути абсолютно у кожного робота-пилососа з розпізнаванням предметів на підлозі, встановлені дві бічні щітки з гнучкими повідками та м'якими кінцями, що має допомогти роботі-пилососу краще вимітати сміття з кутів, центральна щетинисто-пелюсткова турбощітка, вона до речі розбірна, щоб легше було очищати її від намотаної вовни і волосся, насадка для швабри, ну і сама серветка, матеріал цієї серветки досить щільний, що дозволяє вбирати в себе досить багато води, і робити прибирання краще.

 

Технічні характеристики

Акумулятор: Li-Ion 3200 мА * год.
Потужність всмоктування: 2600 Па.
Площа збирання: понад 100 кв.м.
Час роботи: 100-110 хвилин.
Об'єм пилозбірника: 420 мілілітрів.
Об'єм резервуару для води: 240 мілілітрів.
Прохідність перешкод: до 20 мм.

 

Функціональні можливості

Так як у робота-пилососа Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO немає дистанційного пульта управління, а механічна кнопка тільки одна, то весь функціонал і практично все Ваше користування роботом буде здійснюватися саме через мобільний додаток.

Скріншоти додатку Ecovacs Deebot N8 Pro

Отже! На головній робочій панелі Ми бачимо перелік кнопок керування та побудовану карту приміщення, що вже зонована на кімнати. Є три основні режими роботи:

 1. У режимі Area вибираємо потрібні прибиральні кімнати;
 2. У режимі Custom встановлюємо зони прибирання на карті;
 3. В автоматичному режимі робот-пилосос прибирає всю доступну площу.

Ви можете налаштовувати час та кількість прибирань для кожної кімнати окремо, регулювати потужність всмоктування та контролювати рівень подачі води на серветку. Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO здатний запам'ятовувати кілька карток та залишати їх у пам'яті.

Карти в додатку Ecovacs Deebot N8 Pro

Над картою бачимо історію прибирань. Можемо переглядати стан витратних матеріалів, спостерігати за журналом прибирань. Цей робот-пилосос може навіть розмовляти лише на жаль англійською або китайською мовами, Ви можете вмикати та вимикати голосові оповіщення та настроювати їх гучність.

Скріншоти програми Ecovacs Deebot N8 Pro

У самому розділі налаштувань знаходимо такі функції:

 • Якщо передбачена станція самоочищення, то можемо або включити функцію самоочищення або вимкнути її.
 • Налаштування збирання за графіком. Можливість вибирати час, дні, кількість проходів та параметри індивідуально для кожної кімнати.
 • Включати та вимкнути системи визначення предметів на підлозі за потреби.
 • Вмикати та вимикати функцію продовження з останнього місця збирання після дозарядки робота на базі.
 • Вмикати, вимикати та налаштовувати функцію нагадування про полоскання серветок.
 • Режим "Не турбувати". Також налаштовувати час за графіком, коли робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO не повинен Вас турбувати.
 • Скидання всіх налаштувань та карт приміщення.

 

Навігація

Тестування Нашого робота-пилососа Ми як і завжди почнемо з навігації, подивимося, як він упорається з перешкодами у вигляді стільця, тумбочки та сушарки для білизни.

Навігація Ecovacs Deebot N8 Pro

Ну що ж, як і властиво для всіх роботів-пилососів, робот спочатку проходить всю площа по периметру, а далі переходить до прибирання змійкою, ніжки стільця обмів добре, не зачепивши при цьому стілець, тут претензій немає, навколо тумбочки також проїхався і прибрав весь Наш робот-пилосос добре впорався, не заплутався в складній конструкції ніжок від сушарки для білизни, не пішов у помилку і чудово прибрав. Навігація Робота – лідар, до неї в принципі претензій не маємо, але є маленька проблемка із заїздами на килимові покриття. Це поширена невирішена проблема у більшості роботів-пилососів із функцією розпізнавання предметів на підлозі. Килимові покриття просто не розпізнають. Якщо систему TrueDetect 3D відключити, робот-пилосос поводитиметься як звичайні роботи-пилососи з лідером. В цьому випадку у нього хороша навігація і немає проблем із заїздом на килимові покриття.

 

Розпізнавання предметів

Система розпізнавання предметів працює без проблем, такі перешкоди як: взуття, зарядний пристрій, м'яку іграшку дитини, тверду маленьку іграшку дитини та імітацію несподіванки від наших домашніх улюбленців робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO розпізнав і не помилився в жодному, так що функція розпізнавання предметів досить добре працює. Система датчиків Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO набагато краща, ніж навіть у Deebot T9 AIVI, який оснащений активною камерою та штучним інтелектом. Це великий плюс спрощеної моделі.

Розпізнавання предметів Ecovacs Deebot N8 Pro

 

Потужність всмоктування

Потужність всмоктування значно порадувала Нас, даний робот-пилосос впорався зі щілиною глибиною до 8 міліметрів, хоча і зі щілиною глибиною в 10 міліметрів теж показав хороші результати, не до кінця, але сміття все ж таки всмоктало.

 

Сухе прибирання на ламінаті

Перейдемо до сухого прибирання на твердих покриттях підлоги. Це тестування даного робота-пилососа Нас порадувало.

Сухе прибирання на ламінаті Ecovacs Deebot N8 Pro

Робот зміг прибрати весь пил з підлоги, волосся і навіть шерсть не залишивши ні сліду, неприбраними залишилися тільки кути, і це все через свої конструктивні особливості, адже як ми вже знаємо роботи-пилососи круглої форми не здатні вимітати сміття в кутах повністю. , але навіть як для круглого робота Можемо заявити, що роботи-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO дуже добре вимів все сміття навіть у кутах.

Миття підлоги на ламінаті Ecovacs Deebot N8 Pro

Не весь, але практично весь, навіть у тесті з великою кількістю піску. Це Нас дуже порадувало, адже сухе прибирання справді гарне, питань не залишилося.

 

Сухе прибирання на килимі

До прибирання на килимових покриттях у нас напрочуд так само немає претензій, робот чистить килими і збирає сміття всіх видів.

Сухе прибирання на килимі Ecovacs Deebot N8 Pro

 

Вологе прибирання

Вологим прибиранням Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO не може похвалитися. Через не дуже доречні конструктивні здібності серветки видно, що робот не ретельно промив підлогу, залишилися недоліки і сміття не тільки вздовж плінтусів, що є проблемою всіх роботів круглої форми.

Вологе прибирання Ecovacs Deebot N8 Pro

Ще й у деяких місцях, де робот міг би спокійно помити підлогу на досить високому рівні. Зате робот Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO може мити та пилососити підлогу одночасно.

Ecovacs Deebot N8 Pro на ламінаті

 

Вологе прибирання на килимах

Так-так, Ви правильно зрозуміли, саме вологе прибирання на килимових покриттях. Давайте Ми Вам розповімо, як же все-таки це працює. Під час вологого прибирання Ви маєте можливість в налаштуваннях виділити заборонені зони і в такому разі прибирання буде проводитися, але на Ваші килимові покриття робот-пилосос не заїде.

Вологе прибирання на килимах Ecovacs Deebot N8 Pro

І є ще одна можливість відключити систему 3D-датчиків на бампері, тоді Ecovacs Deebot OZMO N8 PRO заїжджатиме на килимові покриття в режимі вологого прибирання, але подача на серветку буде припинена, тим самим Ваші килимові покриття залишаться і сухими і чистими.

 

Прохідність перешкод

Робот-пилосос Ecovacs Deebot OZMO N8 PRO здатний без труднощів проїжджати перешкоди та поріжки заввишки до 2 сантиметрів. Це величезний плюс.

Подолання перешкод Ecovacs Deebot N8 Pro

 

Проїзд темних покриттів

Темних покриттів Ecovacs Deebot OZMO N8 PRO боїться як і більшість роботів-пилососів, темні покриття робот бачить як перепади висоти, тому якщо у Вас вдома є килимові покриття або тверді покриття з різкими темними малюнками або візерунками, то будьте готові до того, що робот -Пилосос Ecovacs Deebot OZMO N8 PRO не прибере дані місця і піде в помилку або просто їх об'їде.

 

Рівень шуму

Рівень шуму Ecovacs Deebot OZMO N8 PRO у різних режимах:

При відключеному режимі всмоктування рівень шуму становить – 60 дБ;
У стандартному режимі – 63 дБ;
У режимі Мах рівень шуму вже - 68 дБ;
А на максимальному режимі збирання (Мах +) рівень шуму сягав позначки - 69.1 дБ.

Рівень шуму вищий за стандартний, виходячи з чого Ми можемо зробити висновок, що робот-пилосос Ecovacs Deebot OZMO N8 PRO досить шумний, але при цьому дуже важливо враховувати той факт, що даний робот-пилосос має високу потужність всмоктування через цей шум може бути більше.

 

Підсумки

Переваги Deebot OZMO N8 PRO:

 1. Чудова навігація.
 2. Якісне складання.
 3. Точна система визначення предметів на твердих покриттях.
 4. Одночасне сухе та вологе прибирання.
 5. Висока потужність всмоктування.
 6. Висока якість сухого збирання.


Недоліки Deebot OZMO N8 PRO:

 1. Система визначення предметів погано працює на килимових покриттях.
 2. Низька якість відтирання забруднень.
 3. Боязнь темних підлогових покриттів.
 4. Слабкий акумулятор для такої потужності.

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для прибирання