Оглядова стаття про робот пилосос Xiaomi Roborock S7 (Global Version)

У цій статті ROBOTYPE розповість Вам про четверту модель робота прибиральника 2021 роки, з системою рухомий Вібро-швабри від відомого виробника з Китаю "Xiaomi". Робот поставляється в двох кольорах (білий і чорний) і має відповідний індекс моделі (S702-00 і S752-00). Це один з найбільш технологічних роботів для збирання з функцією вологого протирання, з управлінням з смартфона і топовими характеристиками від суббренда Roborock. Поставляється робот пилосос в якісній ламінованої упаковці і відразу на лицьовій частині коробки ми можемо побачити основні переваги і характеристики даної моделі. Основним козирем Roborock S7 як ми бачимо є достатньо потужний двигун (2700 Pa), нова нижня силіконова щітка і новий рівень вологого прибирання. Безумовно, обсяг акумулятора і присутність повноцінної навігаційної системи говорять про те, що автоматичний пилосос призначений для очищення великих площ, понад 100 кв.м., зі складною плануванням і будь-який поверховістю. Детальніше читайте в нашому огляді ...

Відео, Розпакування, Тест Roborock S7

Повний каталог роботів пилососів Roborock

Зовнішній вигляд

До нас на огляд Xiaomi Roborock S7 приїхав у вже стандартній для Roborock упаковці, з розписом ряду переваг нової моделі.

Коробка Roborock S7

Комплектація:

Базова комплектація Roborock S7 включає тільки усе найважливіше. Само собою це сам робот пилосос і зарядна станція зі вбудованим блоком живлення, бічна щітка, Бак під воду з багаторазовою чистячою насадкою(мікрофібра). Інструкція і гарантійний талон в кадр не потрапили, але вони є присутніми. Гарантія на цей робот пилосос 12 мес..

Комплектація Roborock S7

Передня частина пилососа

Корпус цілком виконаний з білого пластика і як показала практика, цей пластик досить довговічний, не жовтіє і менш схильний до зносу. У передній частині робота знаходиться кнопка управління для запуску або зупинки прибирання вручну (без телефону), кнопка примусового повернення робота на док-станцію і кнопка "Локальне очищення". Далі полумесецем розташований передній бампер, за яким розташовані основні датчики відвертання зіткнень і перепаду висоти. Вони частково контролюють робота і не дають йому, наприклад впасти зі сходів. Згори на корпусі розташовується основний модуль навігації "Лидар" з кнопкою автовідведення (щоб робот не застряг наприклад під диваном). Над клавішами управління распологается світлодіодна вія, що інформує Вас про хід і тип убрки (блимає різними кольорами).

Передня частина пилососа Roborock S7

Задня частина пилососа

Як і у випадку з Roborock s5 max, бак під воду знаходиться в задній частині пилососа. Його конструкція стала компактнішою, а об'єм трохи збільшився (300 мл). Помпа як і раніше залишилася усередині пилососа.Знизу встановлюється сама основа швабри для кріплення мікрофібри з системою вібрації.

Задня частина пилососа Roborock S7

Індикатор Wi - Fi і скидання Reset

Під верхньою кришкою розташувалися мало помітні індикатор підключення робота до мережі Wi - Fi і кнопочка "RESET" для повного скидання робота пилососа до заводських налаштувань. Відкриваючи верхню кришку будьте акуратні, тому як тримається вона на досить тонких ніжках і поламати її досить просто. Тут же знаходиться бак (сміттєзбірник).

Під кришкою  Roborock S7

Сміттєвий бак і фільтрація

Бак для сміття має об'єм 480 мл, чого в принципі вистачає на прибирання або навіть дві. HEPA фільтр має відмітну форму від звичних фільтрів від Xiaomi і помінялося місце установки. Усі елементи миються як показано на інформаційному написі на фільтрі.

Сміттєвий бак і фільтрація Roborock S7

Нижня частина пилососа робота

Знизу розташовуються основні модулі збору і захоплення сміття. Два провідні колеса, здатних долати перешкоди до 2 см, і основний прибиральний блок, який до речі має плаваючу конструкцію і нову гумову щітку. Робот має бічну щітку, щоб підвищувати якість прибирання уздовж плінтусів і кутах. У передній частині знаходяться контактні пластини для зарядки пилососа, переднє колесо і 6 датчиків перепаду висоти(обриву), щоб робот не поїхав зі сходів. Місце для установки "Швабри" має механізм приводу вібрації.

Нижня частина пилососа робота Roborock S7

Нова Турбощітка

Конструкція щітки повністю змінилася і тепер вона не потребує очищення, тому як нічого на себе не намотує. Захисний кожух теж притерпел зміни. На жаль звичайна комбінована щітка доки не доступна для цієї моделі.

Нова Турбощітка Roborock S7

Підсумкова думка експерта ROBOTICS

На наш погляд робот вийшов вдалим рішенням для прибирання в приміщеннях, де є комбіновані покриття. У Вас більше не буде боязні, що робот в режимі вологого прибирання заскочет на килим і розмаже зібраний пил з ганчірки на килим. Але враховуйте такий момент, що це працює на килимах завтовшки до 1 см, з переважно твердим ворсом. Нова щітка безумовно порадує хазяїна у якого багато волосся і шерсть на підлозі. Можливість підключення бази з самоочищенням теж радує, тоді Ви отримаєте повністю автономне прибирання в течії місяця. Якщо у Вас велика квартира або будинок, то цю модель можна використати для багатоповерхового прибирання або прибирання по зонах.

Дно робота пилососа Roborock S7

База для зарядки

Як і лінійка роботів Xiaomi, комплектація включає звичайну базу для зарядки зі вбудованим блоком живлення.

База для зарядки Roborock S7

Де купити?

Якщо Вам сподобався цей робот пилосос, то тисніть на кнопку і Ви перейдете в Офіційний магазин, де можна упізнати детальні характеристики або купити Xiaomi Roborock S7 з Офіційною гарантією від виробника і приємним бонусом - Безкоштовне налаштування і підключення робота нашим майстром у Вас удома.

Кнопка Дивитись товар