Оглядова стаття про робо пилосос Xiaomi Dreame D10s Pro

У сьогоднішньому огляді мова піде про ще одну цікаву модель робота пилососа від суббренду Dreame, 2023 модельного року. Цей виробник вже зарекомендував себе рядом ефективних моделей роботів для збирання роком раніше, і очолив рейтинг роботів пилососів. Сьогоднішній екземпляр робота прибиральника теж відрізняється наявністю основних модулів із найпередовішими технологіями, які розробник успішно впровадив у цей пристрій. Робопилосос Dreame D10s Pro отримав один із найпотужніших двигунів, який здатний розвивати потужність до 5000 Па., чого з лишком вистачить для якісного очищення будь-яких підлогових покриттів. Пилосос робот Дрім живить акумуляторна батарея, що вже стала еталоном, зібрана на Li-ion елементах, з ємністю 5200 mAh.. Одного заряду такої батареї вистачає на збирання площі понад 100 кв. метрів, звичайно все залежить від потужності, яку Ви виберете в налаштуваннях. Як і раніше регулюється вона в чотирьох рівнях за допомогою мобільного додатка вручну або автоматично враховуючи роботом тип покриття для підлоги на якому проводиться прибирання. Повне керування та налаштування робота відбуваються за допомогою програми Mi Home, використання якої передбачає попереднє підключення до Вашої домашньої мережі Wi-Fi.

Робото пилосос поставляється в упаковці, де і показані всі його основні переваги, включаючи сухе та вологе прибирання та просунуту навігацію з модулем штучного інтелекту. Докладніше читайте в огляді від Robotics...

Дивіться повний каталог роботів пилососів Xiaomi

Коробка Dreame Bot D10s Pro

Комплектація:

Почнемо з базової комплектації, яку Ви отримаєте при покупці. Вона включає сам робот пилосос, з попередньо встановленим сміттєвим баком з Hepa фільтром, баком для води і нижньої силіконової щіткою для збору основного сміття. Далі в набір входить зарядна база з кабелем живлення, бак для води з мікрофіброю та бічна щітка. Інструкція з експлуатації та гарантійний талон само собою теж додаються.

Комплектація Dreame Bot D10s Pro

Верхня частина корпусу

За традицією ми починаємо з верхньої частини, де розташовано основний лазерний сканер Лідар, який у верхній точці має висоту 97 мм.. Звідси розраховуйте, що робот може зайти під меблі заввишки від 10 см і вище. Поруч розташовується блок із трьома кнопками для ручного керування. Стандартно це включення-вимикання робота, пуск/пауза роботи, кнопка для запуску локального очищення та повернення на зарядну станцію. Поверхня має глянсове покриття у сіро-графітовому тоні.

Верхня частина корпусу Dreame Bot D10s Pro

Сміттєвий бак та фільтрація

Робот отримав один з найбільших баків для збору сухого сміття. Його обсяг складає 570 мл., що є практично рекорд серед пилососів Сяомі. Бак має захисну сіточку, попередній захист фільтра, та й сам Hepa фільтр тонкого очищення, з можливістю його промивання водою. Індикатор підключення до мережі Wi-Fi і кнопка повного скидання Reset знаходяться у звичному місці. Хоча робот має нижню силіконову щітку, яка в принципі нічого на себе не намотує, виробник все-таки поклав стандартний інструмент для догляду за щіткою.

Сміттєвий бак та фільтрація Dreame Bot D10s Pro

Камера

Практично всі останні моделі від Dreame стандартно комплектуються просунутою системою навігації, із застосуванням камери для розпізнавання предметів на підлозі. Для безпечного переміщення та мінімізації контакту робота з чимось він сканує перед собою все, що трапляється у нього на шляху. Далі завдання системи змусити робота обійти предмет з мінімальними втратами як часу, так і якості прибирання, з чим вона успішно справляється. Але найголовніше завдання - це, звичайно, не допустити контакту прибиральника з сюрпризами свійських тварин.

Додаткові функції камери дозволяють спостерігати картинку зі смартфона, робити скрин і навіть розмовляти через динаміки пилососа, приблизно як по Скайпу.

Камера Dreame Bot D10s Pro

Нижня частина пилососу

Тут все стандартно і навіть простіше, ніж ми очікували. З інновацій лише нижня щітка, про яку ми розповімо нижче, а всі інші модулі не зазнали змін. Датчики перепаду висоти покривають лише передній контур, а отже робот має шанс з'їхати задньою частиною зі сходів. Обов'язково ставте віртуальні обмежувачі в таких місцях для додаткового захисту. Також ми не бачимо датчика визначального типу покриття для підлоги, який зазвичай встановлюється біля переднього колеса. Швидше за все, потрібно буде ставити віртуальні обмежувачі і тут, щоб робот не ліз на килими в режимі вологого прибирання. Модуль бічної щітки знаходиться у стандартному місці з правого боку. Поріг подолання порожків тут теж стандартний в 2 см.

Нижня частина пилососу Dreame Bot D10s Pro

Нижній прибиральний блок пилососу

В принципі, це стандартний блок для збору сміття, але сама щітка має силіконову конструкцію, з максимальним захистом від намотування не тільки волосся, а взагалі всього, що може намотатися. Навіть наконечники у щітки зробили знімними, щоб спростити її очищення.

Нижній прибиральний блок пилососу Dreame Bot D10s Pro

Вологе прибирання

Ця модель, як і всі інші роботи комплектується баком і мікрофіброю, для проведення мокрого протирання. Звичайно важко назвати цей пилосос миючим, для цього є інші моделі, але для протирання пилу цілком підійде. Ну і звичайно не забувайте, що якщо ви хочете отримати дійсно чисту підлогу, то промивати ганчірочку доведеться вручну і бажано кожні 10-15 хвилин роботи. Бак має вбудовану помпу, яка і качає воду на мікрофібру залежно від того, яку силу подачі Ви поставите їй.

Вологе прибирання Dreame Bot D10s Pro

Підсумок

Модель вийшла досить цікавою та інноваційною. Розумний пилосос відмінно підійде для збирання комбінованих покриттів з низьким ворсом на килимах. Для власників домашніх тварин та використання пилососу для збору вовни порадує нижній збиральний блок із гумовою щіткою, яку немає необхідності так часто чистити.

Сподіваємося, що наша стаття допоможе багатьом визначитися з вибором робота пилососа, а для грамотного підбору необхідної моделі автоматичного прибирача саме під Ваші умови звертайтесь до Robotics.

У нас представлений найширший каталог роботів пилососів.