Оглядова стаття Hobot Legee D7 (Топова модель 2022)

У сьогоднішньому огляді мова піде про першого Робота прибиральника від компанії Hobot, з функцією сухого прибирання та повноцінного миття підлоги. Тобто Legee D7 добре впорається і з килимовими покриттями і підлога помиє як слід. До сьогоднішнього дня Hobot спеціалізувалися на роботах пилососах саме для миття підлоги (остання модель Hobot legee 7) і рівних серед конкурентів у нього не було і до сьогодні, а з новою моделлю Hobot планує захопити і ринок Гібридних роботів, які з легкістю впораються і з килимовими покриттями. Детальніше читайте у нашому огляді:

Нагадуємо, що за більш детальною інформацією про продукцію компанії Hobot Ви можете звернутися до Офіційного магазину Hobot в Україні за адресами в контактах.

Дивіться повний каталог роботів Hobot

Коробка Hobot Legee D7

Повне Відео, Огляд, Розпаковування, Тест роботи від Robotype

Упаковка

Робот ми отримали в барвистій, ламінованій упаковці вагою 5.8 кг. На коробці як завжди позначені основні переваги і характеристики Legee D7 і тут відразу впадає в око дуже велика схожість з попередньою моделлю. Благо попередній Legee 7 вже встиг зарекомендувати себе як відмінний робот для миття підлоги і набрав величезної популярності, сподіватимемося, що і нова модель не буде відставати.

Упаковка Hobot Legee D7

Комплектація Legee D7

Hobot завжди славився добрим наповненням своїх роботів. Модель Legee D7 не виняток і тут ми знайшли запасні чистячі насадки, запасний Hepa фільтр, кілька щіток і інструмент по догляду за роботом. За скромними підрахунками цього комплекту має вистачати щонайменше на рік експлуатації. Тут же знаходиться інструкція з експлуатації. Якщо Ви купите у себе в країні офіційний Legee D7, то і інструкція з експлуатації буде мовою Вашої країни. До речі, це не поганий індикатор для того, щоб не купити підробку або сірий товар і не втратити гарантію. Офіційна гарантія на даний прилад в Україні 24 міс.

Комплектація Hobot Legee D7

База для заряджання

Зарядна док-станція тепер має нижні контактні пластини, а значить, що робот буде паркуватися на ній передньою частиною. Блок живлення у неї зовнішній і це перший мінус який ми виявили, тому що на сьогоднішній день практично всі виробники встановлюють інтегрований блок живлення відразу в базу, тим більше, що місця для цього достатньо і виглядає набагато акуратніше.

База для заряджання Hobot Legee D7

Комплектація:

  • Робот пилосос
  • База для заряджання
  • Зовнішній блок живлення
  • Запасний фільтр
  • Запасні миючі насадки (Мікрофібра)
  • Бічні щітки - 3 шт.
  • Мірна пляшечка (для наповнення водою)
  • Запасні форсунки - 4 шт.
  • Інструкція

Комплектація Hobot Legee D7

Корпус

Форма корпусу у вигляді англійської літери "D" добре зарекомендувала себе і багато виробників почали активно застосовувати її у своїх моделях. Переваги її в тому, що роботу легше заходити в кути, проводити очищення вздовж плінтусів і в цілому по периметру. Корпус виготовлений з білого пластику з хорошою адгезією до забруднень, відбитків пальців, подряпин. У передній частині знаходиться клавіша керуванням робота, на якій винесені кнопка Пуск/Пауза, Повернення на базу, Зміна режиму прибирання та кнопка управління діцьким замком, щоб Ваше чадо випадково не запускало робота. Робот підтримує роботу з роутерами на частоті як 2.4 і 5 Gz.

Вид зверху Hobot Legee D7

7 режимов уборки и защита от повреждений

Сразу семь предустановленных с завода режимов уборки, включая как отдельных для сухой либо влажной уборки, так и комбинированных. Плюс ко всему этому присутствует полная ручная настройка, для удовлетворения любых Ваших потребностей. Робот способен как качественно пропылесосить мусор, также качественно и промыть поверхность. Для дополнительной защиты Вашей мебели передний бампер имеет пружинную конструкцию и резиновый защитный обод, который не позволит поцарапать предмет ни при каких обстоятельствах. Бампер легко снимается и открывает доступ для очистки передних датчиков пылесоса.

Дизайн корпусу Hobot Legee D7

Система навігації та голосові оповіщення

У задній частині розташовується вже всім відома і найпросунута на сьогоднішній день система навігації LDS (Лідар), для сканування приміщення та створення картки прибирання. Робот здатний запам'ятовувати до 5-ти планів збирання (для будинків з декількома поверхами), робити покімнатну розбивку (для збирань по зонах), встановлювати віртуальні обмежувачі. Можна запрограмувати прибирання для кожної зони як за часом, так і налаштувати конкретний режим прибирання для цієї зони.

Зміну режиму прибирання чи інших маніпуляцій з роботом, пилосос відтворює голосовими оповіщеннями. Виробник відкрив доступ для заміни цих оповіщень за Вашим бажанням та смаком. Ви можете записати будь-які свої фрази чи звуки за бажанням.

Вид ззаду Hobot Legee D7

Нижня частина пилососу

Знизу в першу чергу впадає у вічі абсолютно нова і унікальна система прибирального блоку для збору сухого сміття. Перед основною нижньою турбощіткою знаходиться сопло прямого всмоктування з потужністю до 2700 Па., і ця унікальна на сьогодні конструкція дозволяє збирати до 90% сміття ще до попадання його на турбощітку, тим самим убезпечуючи її від намотування волосся та забивання вовни.

Вид знизу (дно) Hobot Legee D7

Розпилення рідини та привід

Як приводу Hobot по-старому використовують самий перевірений на практиці гусеничний привід. Він не дозволить роботу прослизати на мокрій підлозі і завжди чітко слідуватиме заданому маршруту. Для розпилення води або миючої рідини на цю модель застосували вже відому систему, що складається з 4-х форсунок. Вода розпорошується прямо на миючу поверхню і кількість розпилення регулюється в додатку. Конструкція супер надійна і практично не потребує догляду. Ну а якщо все-таки у Вас потрапив у систему наприклад пісок, то форсунки легко чистяться в домашніх умовах.

Розпилення рідини та привід Hobot Legee D7

Збиральний блок

Вище ми вже писали про переваги нової конструкції збирального блоку. Це мабуть найефективніше рішення щодо збирання сухого сміття. Сама ж нижня турбощітка універсальна і виконана в комбінованому стилі із застосуванням гумових та ворсових ламелей.

Прибиральний блок Hobot Legee D7

Захист нижньої щітки

У принципі цей захист нічим не відрізняється від аналогічних, встановлених на більшість роботів пилососів. Її завдання не допускати потраплення в прибиральний блок сторонніх предметів, а саме проводів, намотавши які робот зупинить прибирання.

Захист нижньої щітки Hobot Legee D7

Вологе прибирання "Швабра"

Тут Hobot застосували знову ж таки нову систему ліфта (підйому) миючої мікрофібри для переїзду килимів або килимової доріжки. Це не унікальна технологія і вже застосовується у інших виробників, але все ж приємно що Hobot крокує в ногу з часом. За допомогою ліфта робот здатний підтискати швабру до 7 мм, і перезжати килими з висотою ворсу до 10 мм.

Вологе прибирання Hobot Legee D7

Захист від падіння

Для визначення перепадів висоти та захисту від падіння зі сходів встановлено оптичні датчики, які вбережуть робота від цього. Датчики встановлені як у передній, так і в задній частині робота пилососа, щоб той не з'їхав зі сходів задом, що часто буває в інших роботів.

Датчики захисту від падіння Hobot Legee D7

Відкриваємо верхню кришку.

Під верхньою кришкою робота пилососа знаходяться два контейнери, вірніше один бак для води та контейнер для збору сміття. Тут же знаходиться кнопка включення і перезавантаження робота. Бак під воду має об'єм, і робот здатний обробити до 70 кв.м., на одній заправці, а сміттєзбірник має об'єм. Зверху знаходиться місце для зберігання інструменту для очищення робота.

Під кришкою Hobot Legee D7

Бак для збору сміття

Контейнер виготовлений із пластику та має вбудований HEPA фільтр та захисний екран (сітку) для захисту фільтра. Зібране сміття легко витягується і за бажання Ви можете промивати цей контейнер. УВАГА! Перед установкою добре просушити протягом доби.

Бак для збору сміття Hobot Legee D7

Підсумок:

В цілому робот вийшов досить ефективним пристроєм, особливо для тих, у кого в будинку є комбіновані покриття (наприклад, килим+плитка+ламінат). Принаймні аналогів серед гібридних моделей інших виробників з подібними характеристиками ми не зустрічали. Сподіваємося, що цей робот припаде до душі дуже багатьом, адже найголовнішим аргументом для його покупки швидше за все буде його не висока вартість, приблизно близько 600 у.о.

Зарядка Hobot Legee D7

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для прибирання