Оглядова стаття про робот пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential.

У цій статті Robotype розповість Вам про саму бюджетну модель робота прибиральника 2020 роки від відомого виробника з Китаю - Xiaomi. Це найпростіший і недорогий робот для прибирання з функцією вологого протирання, управлінням зі смартфона і невеликими габаритами (всього 83 мм у верхній точці корпусу). Не дивлячись на свою бюджетность, поставляється робот пилосос в якісній ламінованої упаковці і відразу на лицьовій частині коробки ми можемо побачити основні переваги і характеристики даної моделі. Основним козирем Mi Robot Vacuum-Mop Essential (MJSTG1), як ми бачимо є достатньо потужний двигун (2200 Pa), здатність робота малювати карту прибирання і здійснювати автоматичну зарядку з продовженням прибирання з місця розряду. Безумовно, обсяг акумулятора і відсутність повноцінної навігаційної системи говорять про те, що автоматичний пилосос призначений для очищення невеликих площ, таких як 1-2х кімнатна квартира, невеликий офіс або для збирання по одній кімнаті. Детальніше читайте в нашому огляді ...

Повний каталог роботів пилососів Xiaomi

Коробка Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Комплектація:

Базова комплектація Mi Robot Vacuum-Mop Essential включає в себе тільки все найважливіше. Саме сабой це сам робот пилосос і зарядна станція з блоком живлення, щіточка для догляду і пластикова накладка (швабра) до якої і кріпиться сама для чищення насадка з мікрофібри для вологого протирання. Інструкція та гарантійний талон в кадр не потрапили, але вони присутні. Гарантія на даний робот пилосос 12 міс ..

Комплектація Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Задня частина пилососа

Корпус цілком виконаний з білого пластику і як показала практика, даний пластик досить довговічний і не має властивості жовтіти або видавати неприємний запах. У задній частині знаходяться отвори для повітря, що виходить від двигуна і місце встанови "Швабри", якщо у Вас виникне бажання використовувати пилосос як натирача для вологого прибирання.

Задня частина пилососа Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Передня частина пилососа

У передній частині робота знаходиться кнопка управління для запуску або зупинки прибирання вручну (без телефону) і вона ж служить кнопкою перезавантаження підключення до домашньої мережі Wi-Fi. Далі полумесецем розташований передній бампер, за яким розташовані основні датчики запобігання зіткнень і перепаду висоти. Вони частково контролюють робота і не дають йому, наприклад впасти зі сходів. Тип установки даного робота на зарядну базу - передній на контактний пластини (як на фото).

Передня частина пилососа Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Зарядна док-станція

База для зарядки має скромні габарити, виконана так само з білого пластика і здатна заряджати батарею робота в течії 120 мін. Блок живлення винесений назовні. Характеристики зарядної станції і блоку живлення дивитеся на фото.

Зарядна док-станція Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Індикатор Wi - Fi і скидання Reset

Під верхньою кришкою розташувалися мало помітні індикатор підключення робота до мережі Wi - Fi і кнопочка "RESET" для повного скидання робота пилососа до заводських налаштувань. Відкриваючи верхню кришку будьте акуратні, тому як тримається вона на досить тонких ніжках і поламати її досить просто.

Під кришкою Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Комбінований бак для води і сміття

В даному роботі застосували рішення використовувати комбінований бак, який буде служити і ємністю для води (обсяг 200 мл ..) і ємністю для збору сміття (обсяг 500 мл ..). У верхньому правому куті шахти установки бака знаходиться спеціальний клапан для забору води з бака і подачі її безпосередньо на ганчірочку з мікрофібри. HEPA фільтр Mi Robot Vacuum-Mop Essential зроблений розбірним, щоб здешевити його заміну і замінювати тільки паперовий картридж фільтра, а не весь корпус.

Комбінований бак для води і сміття Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Бак складається з двох частин, які можуть витрушували або набиратися водою не залежно один від одного. Таке рішення прийнято знову ж для зручності у використанні.

Бак Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential складається з двох частин

Нижня частина робота пилососа

Знизу розташовуються основні модулі збору та захоплення сміття. Два провідних колеса, здатних долати перешкоди до 2 см., І основний збиральний блок, який до речі має плаваючу конструкцію. Робот має відразу дві бічні щітки, що безумовно тільки підвищує якість прибирання. У передній частині знаходяться контактні пластини для зарядки пилососа, переднє колесо і 4 датчика перепаду висоти (обриву), щоб робот не поїхав зі сходів. На місці для установки "Швабри" ми бачимо три маленьких отвори, через які і йде подача води з бачка за допомогою вбудованої помпи. Регулювати подачу води можна прямо з телефону через додаток Mi-Home.

Нижня частина робота пилососа Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Нижня щітка

Нижній збиральний як ми вже і писали раніше має плаваючу конструкцію. Сама нижня щітка універсальна і адаптовані під збір будь-якого сміття. Щітка має гумові та ворсяние ламелі і потребує періодичного очищення за допомогою засобу для чищення інструменту на фото з комплектацією.

Нижня щітка Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Підсумок експерта ROBOTYPE

На наш погляд робот вийшов вдалим рішенням для прибирання невеликих площ. Якщо у Вас велика квартира або будинок, то дану модель можна використовувати для покомнатно прибирання або прибирання по зонам. Не дивлячись на свою маленьку ціну, він вміє малювати, хоч і найпростішу, але все ж карту прибирання. Є невеликі недоліки в роботі навігації, але це і очікувано з причини відсутності повноцінного модуля LDS (лидара). Але зате не кожен робот від Xiaomi має 2 бічні щітки.

Дно (нижня частина) Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Де купити?

Якщо Вам сподобався цей робот пилосос, то тисніть на кнопку і Ви перейдете в Офіційний магазин, де можна упізнати детальні характеристики або купити Mi Robot Vacuum - Mop Essential G1(MJSTG1) з Офіційною гарантією від виробника і приємним бонусом - знижкою 50% на післягарантійне обслуговування в течії 2-х подальших років.

 

Дивіться завжди актуальний каталог роботів пилососів