Отже! 360 – це новий китайський бренд на ринку продажу роботів-пилососів. Перша модель S6 була випущена в 2018 році і завоювала серця багатьох покупців, цю модель навіть прозвали «вбивцею», вбивцею саме для Xiaomi, тому що ця модель набагато ефективніша і краща, а Ми всі знаємо, що переваги в більшості випадків віддають саме Xiaomi. Тепер ми вирішили розглянути роботи-пилососи від компанії, яка зветься «Убивцею». Ну давайте ж обговоримо всі якості роботів-пилососів від компанії 360 та порівняємо їх.

Зміст:

 1. Усі моделі від компанії 360

 2. Основні відмінності

 3. Відмінності функціональності:

 4.   Навігація

 5.   Сухе прибирання

 6.   Вологе прибирання

 7.   Робота з додатком

 8. Який все ж таки краще?

 

Порівняльна таблиця моделей 360

Модель С50 S5 S6 S7 S6 Pro (S9)
Вологе прибирання: Так Ні Так Так Так
Ємність акумулятора (мА *г) 2600 2600 3200 3200 5200
Потужність всмоктування (Па) 2600 2000 1800 2000 2200
Площа прибирання (м²) 60-80 80-100 200 200 250
Об'єм пилозбірника (мл) 510 550 450 570 420
Об'єм бака для води (мл) 300 Ні 80 150 200

 

Основні відмінності

 1. Роботи-пилососи від даного виробника зберігають до 10 різних карт і визначають місце для більш швидкого і точного прибирання.
 2. У спеціалізованому мобільному додатку 360Smart Ви маєте можливість вибудовувати віртуальні стіни, для того, щоб робот не бував у тих місцях, яких не можна.
 3. Є зонне прибирання, яке відправляє пилосос у певну зону.
 4. Є можливість спостерігати за своєю квартирою, домашніми улюбленцями та за тим, де вже прибрав робот-пилосос, а куди ще не доїхав.
 5. Голосові помічники.
 6. Наявність станції для заряджання.

Відмінності функціональності

Навігація

Мабуть, найпростіша навігація є у моделі С50 – навігація гіроскоп. Алгоритм збирання в принципі не відрізняється від його побратимів. Правда у робота є недолік у тому, що він може прибрати підлогу кімнати і поїхати прибирати іншу кімнату, а потім повернутися назад.
Але це є швидше відмінністю всіх роботів з навігацією гіроскопа, часом бувають у них такі казуси. Ця модель не будує карти приміщення.
Виявлення перешкод проводиться інфрачервоними датчиками та рухомим бампером.
Всі інші моделі мають навігацію – лідар, вони дуже добре сканують приміщення за допомогою лідара та вибудовують точну карту приміщення, далі вони її зберігають і завдяки ній вибудовують подальші маршрути прибирання квартири (будинку). Робот має можливість запам'ятовувати неприбрані місця та повертатися до їхнього прибирання після підзарядки.
Особливості моделей з лідером полягають ще й у тому, що крім ІЧ-сенсорів у конструкції цих роботів-пилососів вбудовані бічні датчики, які допомагають роботу краще визначати відстань до стіни та не врізатися в неї.
Також абсолютно всі моделі роботів-пилососів 360 мають вбудовані датчики падіння, що не дозволяє виїхати на сходи.

Сухе прибирання

Принцип збирання пилососів 360: Турбощітка - чистить килими, торцеві щітки змітають сміття під днище робота-пилососа, вакуумний мотор всмоктує бруд у пилозбірник.
У цьому є розбіжності у окремих деталях.
Відрізнятися може кількість торцевих щіток. У моделей 360 С50 і 360 S6 – дві торцеві щіточки, а у решти по одній.
У моделей S6 та S6 Pro/S9 є система антинамотування волосся. Завдяки пластиковим розрізам на турбощітці волосся не так сильно намотуватиметься і заважатиме щітці збирати решту сміття, у решти моделей щіточки звичайні - трипроменеві з короткими і середніми повідками.
У моделі С50 турбощітка з V-подібною щетиною, але, на жаль, без пелюсток. Саме тому даний робот-пилосос не здатний зіскребати з підлоги бруд, важко піднімає важке сміття і жахливо велика кількість вовни і волосся намотується на турбощітку, що перешкоджає її подальшому хорошому використанню, тому чищенням турбощітки Вам доведеться займатися дуже часто і дуже багато.
Незважаючи на це, найбільшу потужність всмоктування має ця модель. Потужність всмоктування робота-пилососа 360 С50 становить 2600 Па, але давайте не забувати, що найвищу потужність всмоктування робот може притримувати лише на заряді 70%, тимчасової роботи це приблизно на 15-20 хвилин, далі роботи-пилососи знижують потужність всмоктування. . До цього всього потужність всмоктування потрібно підвищувати вручну, в той час, як інші роботи-пилососи роблять це автоматично.

Вологе прибирання

Модель 360 S5 вологе прибирання не підтримує.
Моделі 360 S6 та 360 S7 вологе прибирання виробляють на однаковому рівні. Під днище робота-пилососа вставляється швабра з вбудованим баком для води обсягами на 80 та 150 мл, з якого вода потрапляє прямострумом на серветку.
Якщо заглянемо під кришку моделі 360 S6 Pro, то побачимо там спеціальний відсік, в який ми можемо вставити бак для води на 200 мл. Вода на серветку надходитиме через сопла в днище, під контролем електронасоса. Інтенсивність змочування серветки можна регулювати в додатку самостійно.
Для того щоб робот 360 С50 виробляв Вологе прибирання виробники спеціально передбачили окремий контейнер з баком на 300 мл, а подачу води на серветку Ми можемо регулювати самостійно через додаток.

Робота з додатком

Всі моделі від компанії 360 підтримують фірмовий додаток 360 Smart.
Базові функції програми такі:

 • Регулювання потужності двигуна;
 • Регулювання подачі води на таких моделях, як S6 Pro та С50;
 • Програмування відкладеного запуску.

Також у додатку Ви можете вибудовувати віртуальні стіни, відзначати на карті заборонені зони та зони, прибирання в яких потрібно проводити двічі.
Всі моделі від компанії 360, крім моделі S6, підтримують поділ карти на кімнати. І одним Вашим натисканням робот-пилосос поїде в місце, яке Ви йому вказали.

Який все ж таки краще?

360 С50

360 С50 вважається найдешевшою моделлю з лінійки 360. Модель круглої форми як і всі моделі від компанії 360. Цей робот-пилосос виконує прибирання як сухе так і вологе, але окремо, ззаду в корпус вставляється або пилозбірник на 510 мл, або бак для води на 300 мл і робот прибирає виходячи з того, який саме бак Ви вставите.
У цього робота є дві трипроменеві щіточки і одна центральна щетиниста, є шторка, яка не дозволяє сміттю висипатися.
З навігації у інших моделей встановлений лідер, у цього ж робота гіроскоп, звичайно робот гірше орієнтується і розпізнає предмети, тому даний робот-пилосос ідеально підійде для прибирання простих площ, тобто для прибирання квартир з простим плануванням. Але при цьому, якість прибирання не дуже відрізняється від інших моделей цієї лінійки. Робот зигзагом проходить всю площу та послідовно проводить прибирання у кожній кімнаті. Також у робота можна вибрати такі прибирання як: спіральне та прибирання по периметру.
Сухе прибирання на килимах робот проводить в такий спосіб. Він не розпізнає килими, але здатний підвищувати потужність всмоктування на максимальну, а це 2600 Па, за допомогою пульта або додатка.
При заміні пилозбірника на бак для води, робот проводить вологе прибирання, подачу води на серветку Ви також повинні регулювати через програму.
360 С50 вважається досить простенькою моделлю і карту приміщення не вибудовує, тому для квартир зі складним плануванням або кілька поверхових будинків даний робот не підійде.

360 S5

360 S5 єдина модель даної лінійки, яка може проводити тільки сухе прибирання, є для цього досить місткий і великий за ємністю пилозбірник – 550 мл.
Після першого збирання робот вибудовує карту приміщення та ділить її на кімнати. Ми можемо виділити те, що робот здатний прибирати окремо в кожній кімнаті, це ви можете налаштувати і вибрати в додатку так як Вам зручно.
Є одна бічна щітка замість двох на відміну від його попередника, сам пилосос досить галасливий, що є мінусом цієї моделі, адже інші роботи цієї лінійки досить тихі.
Потужність всмоктування 2000 Па, що є меншим показником, ніж у його попередника 360 С50, але і при цьому вище ніж у наступної моделі 360 S6.
Цей робот добре підійде для квартир зі складним плануванням або багатоповерхового будинку, але тільки в тому випадку, якщо Вам не потрібне вологе прибирання будинку. Також не забудемо згадати, що 360 S5 дуже добре очищає килими з низьким або середнім ворсом від вовни, волосся та сміття.

360 S6

360 S6 – найперша модель лінійки. Здатний проводить одночасно вологе та сухе прибирання, ємність бака для води - 80 мл, а пилозбірника – 450 мл, дістати контейнер можна всього натиснувши на кнопочку, яка знаходиться на корпусі. Це конструктивне рішення Нам дуже до душі.
Ємність акумулятора 3200 Па – це є величезним плюсом, але на наш погляд роботу не вистачає функції прибирання певної кімнати, яка є у двох попередніх моделях, але не забудемо, що ця модель була випущена найпершою, надалі все ж таки виробники вирішили цю проблему випускаючи наступні моделі.
На рахунок сухого прибирання на килимових покриттях можемо сказати, що при потужності всмоктування 1800 Па, що є низьким показником, сміття з килимів робот прибирає набагато краще, ніж його побратими різних моделей цієї лінійки.
Та й промовчати Ми не могли про це. Робот прибирає трохи довше за всю площу, ніж інші моделі від компанії 360 приблизно на 7-10 хвилин.

360 S7

360 S7 вважається найновішою і найдорожчою моделлю цієї лінійки. Зовнішні якості у нього точно такі ж як і у 360 S5, щоправда, додано обрамлення рожево-золотого відтінку зверху.
В цілому робот не дуже відрізняється від моделі 360 S5, просто в нього виробники впровадили нові функції такі як:

 • Функція обмеження простору, щоб робот не заїжджав на килимові покриття виконуючи вологе прибирання;
 • Ємність акумулятора 3200 мА*год, що дозволяє збільшити тривалість збирання без заряджання.

Загалом дана модель здатна вибудовувати віртуальні стіни, ретельно прибирати килимові покриття від волосся та вовни, але тільки з килимів низького та середнього ворсу.

360 S6 Pro/S9

360 S6 Pro/S9 – остання новинка, випущена в 2020 році. Має ємність акумулятора 5200 мА*год, потужність всмоктування 2200 Па, оснащений 24 датчиками, які допомагають переміщатися роботу по площі та розпізнавати різні об'єкти, об'єм бака для води 200 мл з електронним контролем подачі води на серветку, також Ви можете регулювати подачу води самостійно за допомогою програми.
Робот відмінно підійде як і для великих квартир зі складним плануванням, так і для багатоповерхових будинків, адже він здатний запам'ятовувати та зберігати до 10 карток різних приміщень.