Оглядова стаття про робот Робот для миття вікон Hobot 2S

В цій статті ROBOTYPE розповість Вам про чергову модель робота для вікон 2021 року, з подвійною системою подання миючої рідини (Dual Ultrasonic Spray) від відомого виробника робототехники з Тайвани "Hobot Technology". Робот поставляється у білому кольорі і має відповідний індекс моделі - 2S. Це один з найтехнологічніших роботів для миття вікон, плитки, дзеркал з функцією того, що розпиляло рідини, з управлінням із смартфону, голосовим сповіщенням і топовими характеристиками від Hobot. Основним козирем Hobot S2 є нові датчики визначення краю поверхні, що дозволяють роботові окномойщику добре промивати кути і безпечніше працювати на безрамних вікнах і поверхнях. Окрім цього Хобот 2С має можливість оновлення ПЗ прямо по повітрю і має скромні габарити корпусу з висотою всього 86 мм, що робить його найтоншим приладом для миття вікон. Детальніше читайте в нашому огляді...

Моєму вікна новим Hobot 2S. Відео + Тест-драйв

Постачання

Поставляється робот пилосос в якісній упаковці, що ламінує, і відразу на лицьовій частині коробки ми можемо побачити основні переваги і характеристики цієї моделі.

Комплектація:

Базова комплектація Hobot 2S включає тільки усе найважливіше. Само собою це сам робот пилосос для вікон і ряд кабелів з блоком живлення, страхувальний трос, чистячі насадки (мікрофібра), пульт управління, флакон з миючою рідиною і запасна форсунка. Інструкція і гарантійний талон в кадр не потрапили, але вони є присутніми. Гарантія на цей робот пилосос 24 мес.

Верхня частина корпусу

Корпус цілком виконаний з білого пластика і як показала практика, цей пластик досить довговічний, не жовтіє і менш схильний до зносу. У передній частині робота знаходиться кнопка управління для запуску або зупинки прибирання вручну (без телефону), основна кнопка включення і залізний коннектор підключення живлення. Далі по боках розташовані баки для миючої рідини, за яким розташована зручна ручка для утримання приладу. У верхньому лівому кутку на корпусі розташовується основний динамік (для голосових підказок і сповіщень).

Автоматичний розпилювач рідини

Робот має відразу два автоматичні розпилювачі. Їх завдання підтримувати рівномірність нанесення миючого розчину на поверхню, тим самим покращуючи якість миття, особливо на великих віконцях. Для якіснішої роботи розпилювачів необхідно вибирати безвітряний день для миття зовнішніх вікон. Рідина розпилюється в досить економних і необхідних для робота кількостях.

Нижня частина корпусу

Знизу знаходиться чистяча насадка з отворами під датчики. Як видно на фото вона максимально покриває кути і інженери Hobot розв'язали головну проблему усіх роботів подібного типу - це ретельне промивання кутів вікна. По центру знаходиться основний двигун, який як присосок надійно утримує робота на вертикальній поверхні. З боків розташовується гусеничний привід, що приводить робота в рух.

Датчики перепаду висоти

Новий тип датчиків виявлення краю працює зовсім за іншим принципом, чим раніше. Їх завдання вчасно виявити надмірний підсос повітря і тим самим подати сигнал для відведення робота від небезпечної зони. У відмінності від оптичних або контактних датчиків ця технологія працює точніше, що робить можливим використання приладу для роботи на безкаркасній поверхні.

Пульт управління і мобільне застосування

Для управління роботом найзручніше використати мобільне застосування. Через нього можна оновити програмне забезпечення, записати свої голосові підказки і отримувати сповіщення про хід миття. Для тих хто не бажає морочитися з мобільним додатком Hobot пропонує звичайний пульт управління. Кнопки на пульті на 100% дублюються як в додатку. Крім того є джойстик для управління роботом вручну.

Де купити?

Якщо Вам сподобався цей робот пилосос, то тисніть на кнопку і Ви перейдете в Офіційний магазин, де можна упізнати детальні характеристики або купити HOBOT 2S з Офіційною гарантією від виробника і приємним бонусом - Безкоштовне налаштування і підключення робота нашим майстром у Вас удома (Київ, Одеса).