Обзорная статья про робот пылесос Xiaomi Dreame Bot L10 Pro

В этой статье ROBOTYPE расскажет Вам про вторую модель робота уборщика 2021 года, с системой искусственного интеллекта от известного производителя из Китая "Xiaomi". Это один из самых технологических роботов для уборки с функцией влажной протирки, управляемой со смартфона и топовыми характеристиками от суббренда Dreame. Поставляется робот пылесос в качественной ламинированной упаковке и сразу на лицевой коробке. Основным козырем Dreame Bot L10 Pro (RLS5L), как мы видим, является достаточно мощный двигатель (4000 Па) и способность робота распознавать предметы или препятствия находящиеся на полу по ходу движения робота и грамотно их обходить, уберегая робота от всевозможных неприятностей. Дополнительная передняя камера может служить по своему прямому назначению и транслировать на Ваш смартфон видео о происходящем в Ваше отсутствие. Безусловно, объем аккумулятора и наличие полноценной навигационной системы говорят о том, что автоматический пылесос для очистки больших площадей, свыше 100 кв.м., со сложной планировкой и любой этажностью. Подробнее читайте в нашем обзоре...

Комплектація:

Базова комплектація Dreame Bot L10 Pro включає тільки усе найважливіше. Само собою це сам робот пилосос і зарядна станція зі вбудованим блоком живлення, бічна щітка, Бак під воду з багаторазовою чистячою насадкою (мікрофібра). Інструкція і гарантійний талон в кадр не потрапили, але вони є присутніми. Гарантія на цей робот пилосос 12 мес.

Передня частина пилососа

Корпус цілком виконаний з чорного пластика і як показала практика, цей пластик досить довговічний але боїться подряпин. У передній частині робота знаходиться кнопка управління для запуску або зупинки прибирання вручну (без телефону), кнопка примусового повернення робота на док-станцію і кнопка "Локальне очищення". Далі полумесецем розташований передній бампер, за яким розташовані основні датчики відвертання зіткнень і перепаду висоти. Вони частково контролюють робота і не дають йому, наприклад впасти зі сходів. Згори на корпусі розташовується основний модуль навігації "Лидар" з кнопкою автовідведення (щоб робот не застряг наприклад під диваном).

Система штучного інтелекту

За допомогою цього додаткового модуля, який допомагає роботові ініціалізувати предмети на підлозі під час прибирання, робот пересувається акуратніше і зменшує вірогідність застрявання або заїзду в небажані для нього зони. Сканер складається з двох додаткових сенсорів, розташованих під різними кутами і передньої камери, даючи можливість сканувати простір з максимальним кутом огляду. Виявивши який або предмет у себе на шляху робот відправить вам сповіщення і діятиме згідно з розробленим алгоритмом обходу саме цього предмета. База зі всілякими предметами постійно оновлюється, з кожним разом зменшуючи вірогідність зустрічі робота з незнайомим предметом.

Індикатор Wi - Fi і скидання Reset

Під верхньою кришкою розташувалися мало помітні індикатор підключення робота до мережі Wi - Fi і кнопочка "RESET" для повного скидання робота пилососа до заводських налаштувань. Відкриваючи верхню кришку будьте акуратні, тому як тримається вона на досить тонких ніжках і поламати її досить просто. Тут же знаходиться бак (сміттєзбірник) і щіточка по ходу за роботом.

Сміттєвий бак і фільтрація

Бак для сміття має об'єм 570 мл, чого в принципі вистачає на прибирання або навіть дві. Якісний HEPA фільтр має додатковий захист у вигляді металевої сіточки, які збирають на себе до 90% сміття і пилу і значно подовжують термін служби фільтру. Усі елементи миються як показано на інформаційному написі на фільтрі.

Вологе прибирання "Швабра"

Dreame Bot L10 Pro комплектується баком для води на 270 мл, з електронним регулюванням подання води через додаток. Для миття встановлюється ганчірочка з мікрофібри на липучці.

Нижня частина робота пилососа

Знизу розташовуються основні модулі збору і захоплення сміття. Два провідні колеса, здатних долати перешкоди до 2 см, і основний прибиральний блок, який до речі має плаваючу конструкцію. Робот має бічну щітку, щоб підвищувати якість прибирання уздовж плінтусів і кутах. У передній частині знаходяться контактні пластини для зарядки пилососа, переднє колесо і 6 датчиків перепаду висоти(обриву), щоб робот не поїхав зі сходів.

Підсумкова думка експерта ROBOTYPE

На наш погляд робот вийшов вдалим рішенням для прибирання в приміщеннях де є велика вірогідність зустріти на підлозі розкидані іграшки або речі, а що ще страшніше це фикалии наших домашніх вихованців. Якщо у Вас велика квартира або будинок, то цю модель можна використати для багатоповерхового прибирання або прибирання по зонах. Незважаючи на свою маленьку ціну серед усіх роботів з подібною системою штучного інтелекту, його конструкція і характеристики в цілому схожі, але комплектація могла б бути і трохи краще.

База для зарядки

Як і лінійка роботів Xiaomi, комплектація включає звичайну базу для зарядки зі вбудованим блоком живлення.

Де купити?

Якщо Вам сподобався цей робот пилосос, то тисніть на кнопку і Ви перейдете в Офіційний магазин, де можна упізнати детальні характеристики або купити Xiaomi Dreame Bot L10 Pro з Офіційною гарантією від виробника і приємним бонусом - Безкоштовне налаштування і підключення робота нашим майстром у Вас удома.