Оглядова стаття про робот для миття вікон Hobot R3

Компанія Hobot вже протягом багатьох років є світовим лідером у виробництві роботів для вікон, плитки та миючих роботів пилососів. Але сьогодні мова піде про найпросунутіший і ефективніший робот для миття вікон на початок 2023 року - Hobot R3. На думку наших експертів, саме цей робот стане флагманом найближчого року. Почнемо огляд із зовнішнього вигляду упаковки, адже саме так приїхав до нас робот, уже традиційній для всіх хоботів ламінованій коробці.

Дивіться повний каталог роботів для вікон Hobot

Hobot r3 у коробці

Дивіться наш повний відеоогляд, розпакування робота Hobot R3

Відкриваючи коробочку насамперед Ви натрапите на інструкцію до цього приладу і тут є важливий момент. У компанії Hobot є така політика, що вона не підтримує міжнародну гарантію і у випадку, якщо Ваш Hobot виявиться купленим в іншій країні, то й лагодити його доведеться за адресою покупки. Тому перше на що варто звернути увагу, щоб не потрапити на хитрощі хитрих продавців не офіційного товару, так це на інструкцію. Вона має бути виготовлена заводською книжкою та мовою Вашої держави. Будьте уважні!

Сам робот для вікон у принципі як і аксесуари упаковані дуже добре.

Hobot R3 відкрита коробка

Діставши весь вміст коробки, ми отримали як завжди відмінну комплектацію. Сюди входять 14 миючих насадок з мікрофібри, причому вони мають дві миючі сторони та їх можна вивертати. Виходить 28 робочих насадок і після використання їх можна прати у пральній машині. Далі ми бачимо запасні кільця, які можна одразу підготувати, одягнувши на них насадки, щоб потім швидко міняти на роботі. Комплект з'єднувальних проводів із подовжувачем та блоком живлення, із загальною довжиною 5 метрів. Далі відразу дві запасні форсунки, флакон з миючою рідиною та пульт керування з батарейками.

Такого комплекту вистачить на довго, причому всі аксесуари підходять від попередніх моделей Hobot, тому проблем із покупкою не буде. Відразу на робот одягнений страхувальний трос і якщо робот буде використовуватися вище другого поверху, то обов'язково чіпляйте тросик для Вашого спокою і спокою людей, що йдуть внизу:) Хоча ймовірність падіння у роботів Hobot практично дорівнює нулю, але вона все ж таки існує.

Hobot R3 комплектація

Корпус самого робота виконаний з міцного білого пластику і дуже схожий з моделями Hobot 368 і 388. Але найголовніша відмінність нового R3 в програмному забезпеченні, яке тепер може оновлюватися повітрям. Робот може і супроводжуватиме миття голосовими підказками, допомагаючи Вам правильно його використовувати. І це дуже крута фішка, особливо для тих, хто не може чи не хоче розбиратися з інструкцією.

На корпусі є металевий конектор для надійної фіксації дроту живлення. Поруч розташовується кнопка живлення і великий бак для миючої рідини. У передній годині знаходиться кнопка управління мийкою (Пуск та пауза). Сам корпус має висоту всього в 9 см., що уможливлює його використання на більшості заґратованих вікон.

Hobot R3 корпус роботу

Другою відмінністю від попередніх моделей, та й взагалі від усіх роботів подібного плану є наявність одразу двох автоматичних розпилювачів миючої рідини. Саме вони і додають ефективності в миття, адже вони не дають висихати насадкам протягом усього миття і змочують їх. Просимо запам'ятати одну деталь, що вони не замінюють нанесення миючого розчину перед використанням миючих насадок вручну з розпилювача. Форсунки служать для підтримки заздалегідь змочених ганчірочок. Для запобігання здуванню вітром струменя рідини бажано використовувати прилад у безвітряну погоду.

Hobot R3 розпилювач

Як керування роботом можна використовувати окрему кнопку на корпусі. На ній знаходиться індикатор стану заряду акумулятора, який сигналізує різними кольорами. Аварійний акумулятор повинен бути завжди заряджений, адже тільки в цьому випадку він зможе забезпечити автономне живлення робота протягом 20 хвилин, щоб Ви встигли зняти робота з вікна, коли вимикають світло.

Hobot R3 кнопка управління

Найефективнішим способом є якраз спосіб миття застосовуваний на Hobot R3. Два колеса (ротаційні диски) обертаються пересуваючи робота і заодно очищуючи або поліруючи поверхню. Нагадує всю цю справу наші з Вами рухи рук, коли ми намагаємося відмити що-небудь, ми так само крутимо рукою. Єдиним мінусом такого способу миття є периметр вікна з куточками. Їхній робот дістати не зможе. Якщо вздовж рами робот ще справляється з мийкою, то в куточки він зайти, звичайно, не може.

Hobot R3 миючі насадки

У комплекті з роботом буде ось такий пульт управління. Він має всі необхідні команди для керування роботом. Автоматичне миття (синя кнопка), включення та відключення подачі рідини через форсунки (кнопка крапля). Для продовження автоматичного миття після зупинки робота з якоїсь причини використовують дві копки (продовження миття в ліву або праву сторону). Знизу розташовується кнопка подвійного проходу (в основному використовується для полірування після чорнового проходу) і кнопка примусової подачі рідини. У верхній частині знаходиться джойстик ручного управління.

Hobot R3 пульт керування

Але найповніший функціонал в управлінні відкриється лише у додатку HOBOT, який необхідно завантажити на смартфон. Програма буде інформувати Вас про хід миття звуковими підказками, через програму можна налаштувати свої звукові сигнали або оновити прошивку.

Де придбати Hobot R3?

Як ми вже писали на початку огляду, радимо розглядати до покупки Hobot R3 в авторизованих магазинах, де Ви отримаєте офіційну гарантію 24 місяці і зможете відремонтувати прилад у разі поломки у себе в країні.

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для миття вікон

Гаряча лінія для консультацій ROBOTICS +38 (097) 707-47-44