Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аксесуари та комплектуючі для роботів пилососів

Змінні частини для роботів-пилососів

Тут ви зможете знайти, та купити аксесуари для більшості роботів пилососів доступних на нашому ринку, включаючи моделі давно зняті з виробництва, і досить рідкісні малосерійні пристрої. Щоб замовити комплектуючі на робот пилосос потрібної моделі – скористайтесь фільтрами, або зв'яжіться з нами, і ми підберемо те, що Вам потрібно. Аксесуарами прийнято вважати ті деталі робота для прибирання, які піддаються зносу, а отже вимагають регулярної заміни та обслуговування. Своєчасна заміна зношених елементів робота забезпечить ефективність його роботи довгі роки.

Фільтри для роботів пилососів

Термін заміни ≈ 6 місяців

Приблизно через півроку будь-який фільтруючий елемент стає непридатним для використання, навіть при регулярному чищенні. Даний термін дуже приблизний, тому що залежить від інтенсивності та частоти прибирань, а також типу та вологості забруднень, що потрапляють на його поверхню. Стан фільтра майже завжди можна оцінити візуально. Якщо поверхня розрихлилась, і волокна почали розпушуватися, то з великою ймовірністю фільтр почне пропускати мікрочастинки пилу, що негативно позначиться на чистоті повітря і почне засмічувати турбіну. Якщо стінки фільтра забилися так щільно, що більше не очищаються, знижується потужність всмоктування, і збільшується навантаження на двигун. І в тому і в іншому випадку фільтр настав час замінити на новий.

Періодичність очищення кожні 3-5 прибирань

Фільтруючий елемент робота пилососа необхідно обслуговувати найчастіше. В наш час більшість роботів комплектуються HEPA фільтром, який відмінно затримує все сміття в контейнері, включаючи мікрочастинки пилу та алергени. З кожним прибиранням на його поверхні наростає шар дрібного пилу, який досить просто витрусити, вичистити щіточкою, або зібрати звичайним пилососом раз на кілька прибирань. Інша справа - роботи з системою самоочищення на базі, їх фільтр не потребує обслуговування з Вашого боку.

"HEPA-фільтр можна мити"

Так, можна, але в цьому немає потреби. Регулярний контакт з водою тільки прискорить знос волокон, і просочить їх брудом, який складно буде вичистити. У будь-якому випадку важливо повністю висушити фільтр робота-пилососа перед повторною експлуатацією. Використання вологого фільтра в кращому випадку призведе до зниження потужності всмоктування, а в гіршому - навантаження на турбіну стане на стільки великим, що з часом вона згорить. До такого звичайно краще не доводити, але відчаюватись не варто, новий двигун теж можна знайти у нас на сайті, в розділі "запчастини". Але само собою - значно економніше вчасно змінювати фільтруючий елемент.

Ганчірки для роботів пилососів

Термін заміни ≈ 6 місяців

Приблизно через півроку тканина миючої насадки для вологого прибирання стає непридатною для використання. Даний термін дуже приблизний, тому що залежить від інтенсивності та частоти вологих прибирань, а також типу забруднень, що потрапляють на його поверхню. Стан серветок також можна оцінити візуально. На відміну від фільтра, використання застарілої насадки не може нашкодити самому пристрою, але зменшить якість миття. Так що ганчірки теж потрібно замінювати вчасно.

Періодичність очищення - кожне прибирання

Серветки для миття бувають різні, але переодичність їх промивання приблизно однакова. Зазвичай, за стандартних умов, насадки, що чистять (мікрофібру) необхідно промивати через кожні 15-20 хвилин роботи пилососа. Зазвичай до цього моменту ганчірка стає брудною на стільки, що починає розмазувати бруд. Звичайно ж це не стосується роботів з системою прання та сушіння насадок на базі, їх ганчірки не потребують обслуговування з Вашого боку.

Основні щітки для роботів пилососів

Строк заміни ≈ за ступенем зносу

Час, через який необхідно замінити центральну турбо-щітку на нову, головним чином залежить від сміття або інших об'єктів, що потрапляють у щітку. Більшість щіток можуть служити роками, дуже поступово зношуючись внаслідок тертя об поверхню підлоги. В результаті їх силіконові лопаті протираються, або стоншуються, а щетина закручується, або стає все коротшою. Але якщо в процесі прибирання в збиральний блок постійно потрапляють іграшки конструктора лего, олівці, або інші предмети, то лопаті можуть рватися значно раніше. У будь-якому випадку, настає час коли щітку настав час замінити.

Періодичність очищення ≈ 10 днів

Інтервал між очищеннями щітки робота залежить від двох параметрів: типу щітки, та кількості довгого волосся в будинку. Час, коли настав час це зробити завжди можна визначити візуально. Часто на турбо-щітці намотується волосся, нитки і шерсть. Щітки із щетиною чудово вичищають килими, але завжди накопичують на собі і те, і інше, тож їх доведеться чистити значно частіше. Якщо волосся та шерсті в будинку багато, то кожні пару прибирань. Деякі силіконові турбо-щітки взагалі не намотують волосся, і не потребують очищення в принципі, але більшість просто доведеться чистити набагато рідше, ніж щітки із щетиною. Завдяки спеціальному інструменту для очищення, зрізати волосся, що намоталося, буде просто і безпечно. Конструкція багатьох турбо-щіток дозволяє їм розбиратися з обох боків, це додатково полегшить процес.

Бічні щітки для роботів пилососів

Строк заміни ≈ за ступенем зносу

Більшість бічних щіток можуть служити роками, дуже поступово зношуючи в результаті тертя об поверхню підлоги. У щетинистих - стираються або закручуються пензлики, але відбувається це дуже довго. Трохи швидше стоншуються і протираються лопаті силіконових бічних щіток. У будь-якому випадку, настає час, коли щітка перестає замітати сміття як треба, візуально по ній теж стане видно пошарпаність, і її пора буде замінити.

Періодичність очищення ≈ 30 днів

Бокову щітку слід очищати, як тільки на ній намоталося волосся. Якщо цього не робити, їх може накопичитися достатньо для того, щоб щітка перестала обертатися, і робот припинить вимітати вздовж стін. Блокування щітки може призвести до виходу з ладу всього модуля бічної щітки.

Мішки для бази самоочищення робота пилососа

З мішком все просто, його варто замінити, як тільки він повністю заповниться сміттям. Більшість баз самі повідомлять вам про це передбаченим способом (індикацією на корпусі станції та/або у додатку).

Бак для сміття, Акумулятор, База для зарядки, Пульт управління

Контейнер для сміття - це скоріше деталь, а не аксесуар, але Ви знайдете його в цьому розділі, так як у моделях, які необхідно очищати від пилу вручну, він також поступово піддається зносу.

Батарея для робота пилососа - ще один аксесуар, який піддається сильному зношуванню, особливо в умовах неправильної експлуатації. Головною умовою довгого життя акумулятора є своєчасне заряджання пристрою. Якщо пилосос буде розряджений довгий час, то ресурс батареї почне вичерпуватись, поки не стане критично малим, і її доведеться замінити на нову.

Пульта управління передбачений далеко не в кожній моделі, але це відмінний варіант для людей, які не бажають розбиратися з додатком робота. Це річ, яку досить легко пошкодити, упустивши, або якщо вона викличе зайвий інтерес вашого домашньго улюбленця, так що дані пристрої також потрапляють у цей розділ.

Зарядна станція - це девайс, без якого робот просто не зможе працювати, тому що його конструкція не передбачає іншого способу заряджання. Однак база робота лежить безпосередньо на підлозі, через що її досить легко зачепити і завдати пошкодження.

База самоочищення. Існують моделі роботів, до стандартної комплектації яких не входить база самоочищення, але їх конструкція передбачає можливість її використання. Станції самообслуговування для таких роботів, ви також зможете знайти у цьому розділі.

Залишились питання?

Гаряча лінія Robotics ☎ 097 707 47 44

 

Вгору