Огляд та порівняння робота пилососу Roomba 966 і Roomba 980.

Головною особливістю автоматичних прибиральників є якісна навігаційна система iAdapt2, яка і робить їх розумними. Додана можливість керування пилососом прямо зі смартфона, через програму iRobot HOME. Невеликі габарити роботів дозволяють їм вільно заходити під меблі та у важкодоступні місця, куди не можуть дістатися більші апарати.

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для прибирання

Нові розробки iRobot

Американська компанія iRobot, одна із лідерів у виробництві розумної побутової техніки, а саме робототехніки. Їх останні розробки автоматичних пилососів для сухого прибирання 900-ї серії Roomba 966 і Roomba 980 воістину можна назвати розумною технікою. Роботи прибирачі оснащені новою навігаційною системою iAdapt 2. Айробот обладнаний камерою (оптичний гіроскоп), яка допомагає йому орієнтуватися та створювати карту прибирання приміщення. Датчик визначення ступеня забруднення допомагає визначити місця скупчення сміття та провести там більш ретельне очищення. Особливістю верхньої камери є те, що вона орієнтована на напрямок не лише вгору, а й уперед, дозволяючи покращити орієнтацію та навігацію пилососу. Тепер його траєкторія не є хаотичною, а строго скоординованою з урахуванням найбільш забруднених місць. Румба намагається побудувати свій маршрут так, щоб прибирання було максимально ефективним, без перепусток і щоб не залишалося сліпих зон. При кожному новому прибиранні робот заново будує карту та маршрут.

roomba 980 підвищує потужність

Безпека Roomba 980

Модель iRobot Roomba 980 укомплектована всіма необхідними сенсорами та датчиками, він захищений від зіткнення з меблями або стіною та від того, щоб впасти зі сходів. Роботи 9-ої серії розраховані на прибирання середніх та великих територій. Тут і варто відзначити відмінність 966-ої та 980-ої моделей. Roomba 966 розрахований на прибирання невеликих та середніх приміщень, із загальною площею до 60 кв.м.. Він оснащений менш потужною батареєю та слабкішим мотором, відсутній датчик визначення килимових покриттів, урізаний функціонал управління через додаток та сама комплектація поставки. Прибирати Roomba 966 може протягом 75 хвилин, на відміну від 120 хв у 980-го. Якщо батареї не вистачило для завершення очищення, обидва роботи самі поїдуть на перезарядку, а потім продовжать з місця, де вони розрядилися. У результаті Румба 966 вийшла менш функціональна модель, але кінцева ціна значно опустилася. Як обмежувач руху та віртуальної стіни, iRobot Roomba 9 серії комплектується бар'єром Dual Mode Virtual Wall Barrier, який обмежує рух робота за допомогою інфрачервоного променя. Вони можуть працювати у круговому режимі, не даючи потрапити роботу в радіусі 50 см навколо нього або в режимі віртуальної стіни до 3м.

Система очищення Roomba 966 та 980

Робот пилосос для сухого прибирання Румба 980 серії розрахований на прибирання різноманітних покриттів: лінолеум, паркет, плитка, ламінат, килими та ін. Коли робот заїжджає на килим, він автоматично змінює рівень потужності всмоктування, збільшуючи її. Всі свої розвороти робот здійснює праворуч, там же розташована бічна щітка. Внизу робота розташований прибиральний блок з двома прогумованими валиками, матеріал яких дозволяє майже повністю виключити можливість намотування на них волосся або шерсті. Контейнер для збору сміття дуже зручний, розташований ззаду, легко виймається та чиститься, оснащений Нера-фільтром тонкого очищення. У випадку будь-якої проблеми, робот здатний визначити її і повідомити для виправлення ситуації та її подальшого прибирання. Висота роботів 9.2 см, тобто він може забратися під будь-яку поверхню вище 10 см..

roomba додаток

Управління Румба 980 та 966

У iRobot 900 серії додали Wi-Fi модуль, і тепер ним можна керувати за допомогою смартфона. iRobot Home – так називається програма, легко встановлюється на телефоні. За допомогою різних оповіщень Ви зможете бачити в телефоні рівень наповнення контейнера і стан заряду батареї, будувати розклад і графік прибирання. Програмне забезпечення оновлюється, а це означає: «Чекайте на поліпшення в роботі iRobot». На даний момент відгуки айробот румба залишає найпозитивніші, особливо від господарів домашніх вихованців. Перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся з нашими менеджерами, які можуть надати кваліфіковану консультацію з експлуатації, догляду та налаштування робота пилососу. Robotype є офіційним дилером iRobot Україна, тому з нами Ви гарантовано отримаєте якість, надійність та офіційну гарантію на всі роботи - 24 міс.

Параметри iRobot roomba 966 iRobot roomba 980
Розмір 35.3 см в діаметрі х 9.2 см в висоту 35.3 см в діаметрі х 9.2 см в висоту
Вес нетто 3.85 кг 3.94 кг
Li-ion батарея (час роботи) 75 хв 120 хв
Авто підзарядка так так
Навігація так так
Потужність всмоктування 10Х
Автоматичне збільшення потужності Ні так
Wi-Fi так так

Моделі описані в цій статті знято з виробництва у 2019 році

Дивіться повний актуальний каталог роботів iRobot