Огляд робота пилососу Roborock S6 від Xiaomi

Xiaomi Roborock S6 пропонує вражаючі можливості очищення, інтелектуальну навігаційну, картографічну систему та безліч чудових конструктивних особливостей, які роблять його гідним для розгляду до покупки. Roborock S6 - хороший робот-пилосос, який є оновленою та покращеною версією Roborock s5, що включає низку нових покращень. Використовуючи Xiaomi S6 понад два тижні, ми можемо поділитися з вами своїми думками про його продуктивність і можливості очищення. Читайте наш повний огляд.

Зміст:

Повний каталог роботів пилососів Roborock

Відео, Огляд Roborock s6

 

Комплектація Roborock s6

S6 Roborock має в комплектації додаткові аксесуари. На додаток до роботи та зарядної станції, він поставляється з однією бічною щіткою (встановлена відразу на робота) та попередньо встановленою основною щіткою. У комплект також входить резервуар для води, багаторазова ганчірка з мікрофібри, одноразові ганчірочки і два миючі HEPA фільтри (один для негайної установки і один резервний). Налаштування Roborock Xiaomi S6 було простим, цей процес зайняв менше 10 хвилин. Після повної зарядки пристрою (для повної зарядки акумулятора потрібно близько трьох годин), і завантаження програми "Mi Home", підключаємо Роборок С6 до програми (яка працює тільки в мережі 2,4 ГГц).

Комплектація Roborock s6

 

Дизайн Роборок 6 та особливості моделі

У плані дизайну Roborock S6 зовні схожий на попередню модель. Конструкція досить стандартна для будь-якого робота-пилососа: є нижні та бічні датчики та навігаційний пристрій, передній бампер з відбійником, легко доступні кнопки керування та сміттєзбірник. У моделі Xiaomi S6 набагато більше інновацій, ніж здається на перший погляд. Вся міць прихована під капотом і знаходиться усередині корпусу.

S6 Roborock це потужний та швидкий робот пилосос. Він управляється смартфоном через супутню програму для пристроїв Android або iOS, включає в себе нову покращену інтелектуальну систему картування і навіть працює як робот для миття підлог. Тим не менш, для нас важливими є аспекти дизайну, які показують кожен сантиметр функціональності цього пилососа. Наприклад, є той самий інструмент для очищення нижньої щітки, який входить до стандартної комплектації. Він розташований під верхньою кришкою. Інструмент має маленьке поглиблене лезо, яке робить легкою роботу з видалення заплутаного волосся, що намоталося на головну щітку. Оновлений дизайн нижньої щітки включає знімні наконечники, тому будь-яке волосся, яке на них заплутується, можна просто зняти. Додайте до цього миючі фільтри, які можна легко очистити, промивши їх під краном і Ви отримаєте всебічного та легкого в обслуговуванні бота.

Зовні Roborock S6 також має приємний дизайн, класичний яскравий помаранчевий датчик LDS обережно сидить на пилососі під захисною кришкою і виконує роботу зі створення карти прибирання, коли робот-пилосос виконує свої обов'язки. Є також три кнопки на корпусі для керування роботом: одна для запуску/зупинки чищення, інша для точкового прибирання і одна для повернення робота до своєї док-станції (яка входить у комплект поставки, включаючи відсік для кабелю живлення).

Roborock s6 робот пилосос

 

Налаштування прибирання роборок 6

Roborock S6 приємно легкий в налаштуванні. Завантажте програму на свій смартфон, встановіть та запустіть його, після чого вам буде запропоновано створити обліковий запис. Після входу програма автоматично сканує та розпізнає будь-який відповідний пристрій поблизу та дозволяє легко підключитися до нього. Тоді Вам просто потрібно дати йому доступ до домашньої мережі Wi-Fi і все готово. Додаток є центром всіх дій, де Ви можете отримати доступ до численних параметрів для напрочуд тонкої настройки та управління Roborock S6. Звичайно, Ви можете запускати та зупиняти прибирання натисканням кнопок на корпусі робота, але програма дозволяє вам контролювати всі інші налаштування.

Основні налаштування включають такі пункти, як регулювання рівнів потужності роботи двигуна, з можливістю вибору між тихим, збалансованим, турбо і максимальним режимами всмоктування. Пориньте в налаштування, і Ви зможете встановити заплановані чистки за допомогою таймера, який дозволяє Вам встановити конкретний час дня, коли робот прибиральник вийде на прибирання. Цей розклад також може бути змінено з різними налаштуваннями, так що ви можете не тільки встановити конкретний час, але також вибрати рівень потужності всмоктування і навіть встановити певні зони на карті для робота, які потрібно видалити. Ви можете, скажімо, встановити повну потужність опівдні, тихе прибирання о 6 годині ранку або навіть встановити її для прибирання кухні після сніданку. Як тільки робот-пилосос закінчив, він одразу ж повертається до своєї зарядної станції.

управління roborock s6

 

Картографія та керування зі смартфона

Roborock S6 був розроблений з новою вдосконаленою системою високоточного лазерного картографування на базі Лідару. Ця система включає не менше 14 датчиків, які дозволяють боту скласти віртуальну карту Вашого будинку. Ця карта корисна кількома різними властивостями. Це чудовий спосіб стежити за роботом, поки він робить прибирання і бачити, куди він просувається або де вже закінчив. Також зручно обчислювати будь-які проблемні області, що заважають правильної навігації робота-пилососа.

Карта також є редагованою, тому її можна налаштувати для назви певних кімнат або для налаштування індивідуальних зон прибирання. Потім її можна використовувати як частину запланованої системи очищення або для відправлення робота на одноразове прибирання у певній кімнаті чи зоні. Ви можете використовувати роздільники, що пересуваються, для розмежування кімнат і ви також можете встановити віртуальні бар'єри або заборонені зони.

Карта також показує історію збирання. Ви побачите не тільки журнал часу, витраченого на повний прохід, але й карту кожного очищення, яка дає набагато чіткішу картину успіху чи невдачі. Якщо двері були зачинені або була перешкода на шляху робота, у вас буде неповна карта.

Roborock s6 будує картку прибирання

 

Продуктивність робота пилососу

 • Декілька режимів очищення: Тихий, Збалансований, Турбо, Макс
 • 5200 мАг літій-іонний акумулятор
 • Потужність всмоктування 2000 Па.
 • Z-подібний шаблон очищення
 • На 20% тихіше, ніж Roborock S5 (рівень шуму 58 дБ проти 67 дБ)
 • Контейнер для сміття на 480 мл.
 • Можливість очищення до 250 м2, з підзарядками.

Крім лазерного датчика LDS, Roborock S6 також має інші датчики для виявлення стін, об'єктів та крутих спусків на краю сходів. Всі ці датчики означають, що цей робот-пилосос здатний порівняно легко пересуватися по будинку. У цього бота максимальна потужність всмоктування 2000 Па, що означає, що він здатний всмоктувати батареї типу АА, сталеві шарико-підшипники та багато іншого. Маленькі іграшки та інші предмети, залишені на підлозі, незмінно потрапляють у пилозбірник. Але оскільки він прозорий, це не кінець світу, тому що їх можна дістати, перш ніж вони потраплять у відро для сміття.

Ми виявили, що Роборок 6 легко переміщався з кімнати в кімнату і регулярно проводив відмінне очищення. Пилосос боягузів починає прибирання, проходячи по краях кімнати, а потім рухається вгору і вниз по кімнаті впорядкованим чином. Як тільки процес прибирання завершено, він використовує свої великі колеса, щоб пройти через пороги і далі до інших областей, які потребують прибирання. Велика основна щітка та одностороння щітка добре справляються зі своїм завданням. Бічна щітка з регульованою швидкістю виконує більшу частину роботи з підмітання вздовж плінтуса, а основна щітка забезпечує усунення основних забруднень. Інтелектуальне налаштування у програмному забезпеченні робота також дозволяє йому відчувати, коли він на килимі, і відповідно збільшувати всмоктування.

Результати вражають. Ми виявили, що ми регулярно спорожняли сміттєвий бак і дивувалися тому, скільки пилу та бруду підняв Роборок S6.

Цей робот-пилосос теж любитель подорожувати. Спираючись на літій-іонну батарею ємністю 5200 мАг, вона, мабуть, здатна працювати до трьох годин, перш ніж знадобиться додаткова підзарядка. У реальному світі, як ми з'ясували, це зазвичай закінчувалося лише за годину - але цього було достатньо, щоб повністю охопити чотири чи п'ять кімнат.

Ми зазвичай дотримуємося максимальної потужності всмоктування, але Robot Vacuum S6 дуже тихий в роботі і ідеально підходить для прибирання рано вранці або пізньої ночі. Крім того, він на 50% тихіший, ніж Roborock S5, що становить менше 58 дБ. Навіть на максимальному всмоктуванні робот навряд чи сильно діє на нерви, оскільки ви можете налаштувати його на включення, коли ви знаходитесь поза домом (або таймером, або натисканням кнопки в додатку).

Для ручного керування можна використовувати пульт дистанційного керування в програмі. Він включає елементи управління на основі джойстика для відправки бота в певному напрямку або є можливість просто прикріпити шпильку до віртуальної карти і сказати боту «йти туди».

Продуктивність Roborock s6

 

Миття підлоги Roborock s6

 • Удосконалена система миття підлоги
 • В комплект входять одноразові серветки або швабри, що миються, з мікрофібри.
 • Рівномірне подання води
 • Бак для води ємністю 140 мл
 • 45-60 хвилин час миття підлоги

Поряд зі стандартним прибиранням, Roborock S6 також працює як робот для миття підлог. Все, що йому потрібно, це встановлення насадки для миття підлоги та резервуара для води, які допоможуть виконати вологе прибирання твердих покриттів.

Ця система для миття підлог включає бак для води і мікрофібри, які необхідно прикріпити до резервуару. Таким чином, система проста у використанні: просто заповніть резервуар для води, прикріпіть вологу серветку з мікроволокна, заблокуйте входи до кімнат з килимовим покриттям, а після закінчення відключіть робота в режимі миття підлоги.

Ви також можете відрегулювати потік води в резервуарі, щоб отримати необхідну кількість вологи для поверхонь. Чищення, що виходить в результаті, не є заміною повного стандартного миття підлог, але є відмінною простою чисткою, яка при регулярному використанні допоможе зберегти ваш будинок в порядку.

Вологе прибирання Roborock s6

 

Висновок

Загалом, Roborock S6 - один із наших улюблених роботів-пилососів на 2020 рік. Зрозуміло, що майже всі аспекти дизайну були ретельно продумані у процесі створення, і він значно покращено порівняно з попередньою моделлю. Цей бот більш ніж здатний забезпечити вражаючі результати прибирання по всьому будинку. Його інтелектуальна картографічна система - одна з найкращих, яку ми бачили, і вона напрочуд проста у використанні та налаштуванні. Результатом є бот, який працює для вас, з дуже невеликим клопотом і безліччю варіантів налаштування.

Дивіться завжди актуальний каталог роботів для прибирання!