Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купити Робот Пилосос Hobot Legee D7

Гібридний робот-пилосос Hobot Legee D7 створений для безперервного прибирання, що включає як миття твердої підлоги, так і якісне прибирання килимів. Реалізовано це завдяки рухомій платформі для миття підлоги, яку робот щільно притискає до твердих поверхонь, та піднімає заїжджаючи на килими та перешкоди. Паралельно робот підтримує рівномірне розпилення миючої рідини прямо на тверду підлогу, але виявивши килим вимикає його та підвищує силу всмоктування. Нова конструкція прибирального блоку включає пряме всмоктування великої потужності і турбо-щітку швидкого обертання. D-подібна форма і бічна щітка, що добре виступає, сприяє відмінному виметанню вздовж стін і з кутів кімнат. Сім встановлених режимів прибирання і свій кастомний можна налаштувати за допомогою мобільного додатка. Гусеничний привід "Caterpillar" має велику пляму контакту з поверхнею і виключає прослизання коліс на мокрій підлозі.

Навігація: Просунута навігація на основі LDS-модуля та безлічі інших датчиків малює високоточну карту прибирання; Запам'ятовує до 5-ти карт (планів) прибирання; Покімнатна розбивка (можна відправляти до окремої кімнати для прибирання); Зональні та віртуальні обмежувачі.

Особливості Хобот Ліги 7: Підйомний модуль для миття; рівномірне напилення води на поверхню; Потужний двигун всмоктування (2700 Па); Комбінована турбо-щітка; Підходить для килимових покриттів; Голосове керування (+українське озвучення); Сім встановлених режимів прибирання (+ручне налаштування); Графік збирання на тиждень; Розумна підзарядка із відновленням роботи; Надійний захист від падіння зі сходів.

Відео, Характеристики, Тест, Огляд Hobot Legee D7

Безперервне очищення на будь-яких поверхнях

Legee D7 самостійно визначає тип поверхні, на якій знаходиться у кожний момент часу, та регулює свої параметри відповідно. Перебуваючи на твердій підлозі, він пилососить і чистить поверхню передньою частиною корпусу, а задньою здійснює мийку, напилюючи воду і щільно притискаючи ганчірку до підлоги.

Hobot Legee D7 здійснює мийку, напилюючи воду і щільно притискаючи ганчірку до підлоги

Але коли робот виявляє килимове покриття, то переходить в режим підвищеної потужності всмоктування, припиняє подачу води і піднімає миючу платформу до корпусу. Таким чином, ганчірка не контактує з килимом, і робот безперешкодно пилососить його.

Hobot Legee D7 виявляє килимове покриття і переходить в режим підвищеної потужності

З'їжджаючи назад на тверду підлогу він знову активує всі модулі, виконуючи одночасно сухе і вологе прибирання.

Якість сухого та вологого прибирання

Гібридне прибирання Legee D7 має на увазі, що кожна ділянка килима пройде через очищення в 2 етапи, а кожна ділянка твердої підлоги в 4 етапи. Як це відбувається?

Якість сухого та вологого прибирання Hobot Legee D7

  1. Легке сміття (таке як пил, волосся, шерсть тощо) затягується в контейнер за допомогою прямого всмоктування великої потужності.
  2. Тяжкі частки (такі як пісок, камінці, крупи тощо) вигрібаються вже за допомогою комбінації всмоктування і турбо-щітки. Від комбінованої щітки (зі щетинистими і силіконовими лопатями) сміття не сховається навіть у килимовому ворсі.
  3. Наступним етапом на підлогу рівномірно напилюється вода (за бажання в бак можна додавати і миючий засіб).
  4. Потім змочена поверхня протирається губкою із спеціальної мікрофібри, яку робот щільно притискає до поверхні.

Навігація та безпека

Найбільш швидке, стабільне та точне картування приміщення забезпечує навігаційна система LDS. Laser Distance Sensor є найкращою технологією на ринку, адже з нею немає необхідності у освітленні та прямому зоровому контакті зі стелею. Окрім лідара на роботі розміщено ще десятки допоміжних датчиків, які визначають поверхню, запобігають падінню зі сходів, удари об меблі тощо.

Навігація Hobot Legee D7

Legee D7 будує до 5 карт, так що зі збиранням на декількох поверхах або на дачі жодних проблем. Карту кожного приміщення робот розбиває на кімнати (Кухня, Вітальня, Коридор тощо), для кожної кімнати можна вибрати окремий режим прибирання. Режими відрізняються між собою налаштуваннями потужності всмоктування, об'ємом води, що розпорошується, і швидкістю пересування. Крім встановлених режимів (які в принципі включають усі необхідні) можна налаштувати індивідуально.

Hobot Legee D7 будує до 5 карт

Зональне прибирання - дозволяє посилати робота тільки в обрані кімнати, або складати графік з різним часом відправлення в ту чи іншу кімнату. Локальне прибирання - направляє пилосос безпосередньо в забруднену область (наприклад якщо ви щось розсипали). Віртуальні обмежувачі - блокують заїзд у вказану ділянку (робот прибере все крім нього). Вони дозволяють захистити тендітні об'єкти, килимок з дитячим конструктором, загалом будь-яку ділянку, куди роботу їхати не варто.

Голосове управління та інші "плюшки"

Під будь-яку команду з програми (яка зазвичай активується натисканням) є можливість запрограмувати голосову команду, яка активуватиме цю дію. При цьому сама команда може звучати як завгодно, можна не відмовляти собі в оригінальності. Ще однією плюшкою стала можливість записувати голосові нагадування собі самому, які робот ретранслюватиме у вказаний час.

Голосове управління Hobot Legee D7

Ліги Д7 без проблем коннектиться до роутерів на частоті 5G, тоді як інші роботи-пилососи працюють виключно на застарілій частоті 2,4 герц. Але виробник пішов далі, і цього робота можна підключати до точки доступу на телефоні, тому коректна робота програми тепер можлива взагалі без роутера.

Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги, Підйом швабри на килимах
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...)
Сила всмоктування (Па) 2700
Об'єм пилосбірника (л) 0.500
Об'єм баку для води 0.340
Ємність акумулятора (мАг) 4900
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 1
Тип нижньої щітки Комбінована
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 340/330/95
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Підсвічування в темряві Ні
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Так
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Так
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Hobot
Країна виробник Тайвань
Комплектація Миючий робот-пилосос
База для заряджання
Адаптер живлення
Бічні щітки (3 шт)
HEPA-фільтр
Чистячі насадки для вологого прибирання (2 шт)
Ємність для заповнення резервуару
Форсунки (4 шт)
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон (ОФІЦІАЛ 24 міс)

Миючий Робот Пилосос Hobot Legee D7

В наявності
Артикул: 1813
22 420 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
  • ❤️ ТУТ ОФІЦІЙНИЙ "HOBOT"
  • Гарантія 2 роки!
До кінця акції
0
дні
00
години
00
хв
00
сек
Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО МІСТО
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

Доставка роботов пылесосов ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

Доставка роботов пылесосов ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

Доставка роботов пылесосов БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ ПриватБанк / Монобанк
БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору