Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купити Робот Пилосос Hobot Legee 688

Робот пилосос миючий Hobot Legee 688 (Хобот 688) від спеціалізованого виробника Hobot Technology. Відмінною особливістю роботів для миття підлоги HOBOT, від інших гібридних пилососів 2 в 1 або натирачів, є регульовані рухливі чистячі насадки (мікрофібра), які здатні відтирати навіть застарілі плями.  Модель 688 є продовженням популярного мийника для підлоги Hobot Legee 668. Корпус пилососа має D-подібну форму і добре виступає бічну щітку, це сприяє якісній очистці уздовж стін і в кутах.  Для підвищення якості прибирання Hobot 688 має 5-ти рівневу, регульовану функцію контролю за основними модулями, що впливають на якість прибирання і 8 встановлених режимів роботи, включаючи ручне налаштування.  Все це можна налаштувати за допомогою смартфона і мобільного застосування "Hobot Legee".  Робот комплектується сучасної Li-ion батареєю, потужним мотором і спеціальними насадками зі спеціальної мікрофібри, товщиною (7 мм) для хорошого поглинання води і бруду.  Контейнер для збору сміття має обсяг 500 мл.  і подвійну фільтрацію, включаючи Hepa фільтр. Гусеничний привід "Caterpillar" має велику пляму контакту з поверхнею і виключає прослизання коліс на мокрій підлозі.  Бак для води має ємність 320 мл., при середній витраті робот здатний обробити до 80 кв.м.. Hobot 688 підходить для чищення будь-яких твердих підлогових покриттів (плитка, паркет, ламінат, лінолеум), має автоматичне повернення на зарядну станцію і повний комплект контролюючих датчиків для безпечного переміщення по дому.

Hobot Legee App

Перший миючий робот пилосос від компанії Hobot, який крім стандартного пульта управління, отримав смарт управління.  Це одна з головних фішок нової моделі.  Для цього достатньо підключити Хобот 688 до домашньої Wi-Fi мережі і Ви зможете спостерігати і контролювати прибирання в режимі реального часу прямо зі свого смартфона.  Додаток Hobot APP розкриває широкий функціонал налаштувань мийника статі.  Робот малює карту прибирання, дає можливість налаштування потужності мотора (всмоктування).  Доступні і більш тонкі налаштування: контроль подачі миючої рідини, регулювання швидкості збирання і навіть частота вібрації чистячих насадок. При бажанні можна налаштувати певний графік прибирання по днях тижня.

Hobot Legee App Legee 688

8 режимів очищення

Робот пилосос для миття підлоги Hobot 688, має 8 (вісім) попередньо (налаштованих) режимів прибирання.  Вибирай найбільш підходящий режим і тисни старт!  Є можливість налаштування свого власного режиму.

8 режимів очищення Hobot Legee 688

Режим - Кухня:

Ексклюзивний режим, який раніше не застосовувався в жодного робота.  Робот налаштований на максимальну очистку старих плям або засохлого бруду.  Спочатку мийник ділить площу прибирання на квадрати розміром 1.5х1.5 метра і рясно змочує ці ділянки водою, щоб розчинити бруд.  Тільки після цього він повертається і відтирає розмоклі плями.

Режим - Кухня Hobot Legee 688

Режим - Вихованець:

Спеціальний режим прибирання, розроблений для власників домашніх тварин.  Максимальне очищення підлоги і збір шерсті.

Режим - Вихованець Hobot Legee 688

Режим - Турбо

Розроблено для сильних засмічень сухим, дрібнофракційним сміттям, наприклад розсипаний цукор або пісок.

Режим - ECO

Використовується для щоденного прибирання з мінімальними засмічення.  ECO- економічний, пилосос працює при мінімальному рівні шуму з максимальною швидкістю збирання. Використання миючого робота в цьому режимі дозволить домогтися максимальної площі збирання до 80 кв.м.  на одній заправці і без зміни чистячих насадок.

Режим - Максимальна чистота

Також використовується для щоденного прибирання, тільки на відміну від режиму ECO пилосос працює на мінімальній швидкості з максимальною подачею води і максимальним зусиллям чистячих насадок.  В цьому режимі мийник здатний показати найефективнішу мийку підлоги.

Режим - Турбо, Режим - ECO, Режим - Максимальна чистота Hobot Legee 688

Режим - Стандарт

Назва режиму говорить сама за себе. Використовується як основний, для щоденного прибирання. Якщо Ви не впевнені який режим з перерахованих Вам використовувати, то використовуйте Стандартний режим.

Режим - Суха очистка

Використовується на покриттях, де протипоказана мийка підлоги.  Робот виробляє просто сухе очищення.

Призначений для користувача

Налаштуйте робота прибиральника так, як Вам необхідно.  Тонке налаштування роботи і ефективності п'яти модулів робота пилососа. Чи не для новачків!

Режим - Стандарт, Режим - Суха очистка, Призначений для користувача Hobot Legee 688

Карта прибирання в реальному часі на екрані Вашого смартфона.

Актуальна інформація про хід очищення буде надходити негайно під час прибирання.  У суча будь-якої проблеми Ви зможете максимально швидко відреагувати і виправити ситуацію.

Карта прибирання в реальному часі Hobot Legee 688

Журнал прибирань

У списку прибирань Ви знайдете всю важливу інформацію про останні 10, і зможете поділитися нею. Час витрачений на прибирання, розмір зібраної площі і збережена карта - все це зберігається для Вашого перегляду.

Журнал прибирань Hobot Legee 688

Розклад графіка прибирання

Для максимальної автономності роботи пилососа, можна йому позначити певний, автоматичний графік очищення. Налаштовується як по днях тижня, так і за часом на кожен день.

Розклад (графік) прибирання Hobot Legee 688

Навігація

Hobot Legee 688, як і в попередній моделі використовує ексклюзивну систему навігації "LEGEE Smart Navigation Technology".  В її роботі використовується відразу п'ять датчиків: Лазений далекомір, Датчик енкодера, Гіроскоп, Компас і датчик позиціонування в просторі.  Робот безпомилково визначає розміри площі, що прибирається і будує максимально оптимальний маршрут пересування.

Навігація Hobot Legee 688

Додатково користувач може задати один з трьох режимів рухів: Автоматичний, рух по периметру і рух змійкою.

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги, Вібрація швабри
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 2100
Об'єм пилосбірника (л) 0.500
Об'єм баку для води 0.320
Ємність акумулятора (мАг) 2750
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

60-100
Рівень шуму (дБ) 55
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Так
Тип нижньої щітки Пряме всмоктування
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що не миється
Габарити 340/330/95
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Ні
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Ні
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Ні
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Ні
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Так
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Hobot
Країна виробник Тайвань
Комплектація Миючий робот-пилосос.
База для зарядки.
Адаптер живлення.
Пульт ДУ.
Бічні щітки (3 шт).
HEPA-фільтр (3 шт).
Чистячі насадки для вологого прибирання (2 комплекти).
Ємність для заповнення резервуара.
Форсунки (4 шт).
Інструкція з експлуатації.
Гарантія (ОФІЦІАЛ 24 міс)
Гарантійний термін, міс. 24
Тип гарантії Офіційна Гарантія

Миючий Робот Пилосос Hobot Legee 688

В наявності
Артикул: 1808
13 970 грн
16 470 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
  • 🇺🇦 Тут Офіційний "HOBOT"
  • ☝ 1 рік додаткової гарантії
До кінця акції
0
дні
00
години
00
хв
00
сек
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору