Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот Пилосос Hobot Legee 7

Миючий робот пилосос Hobot Legee 7 (Хобот 7) від спеціалізованого виробника Hobot Technology і відноситься до 2021 модельного року. Відмінна особливість роботів для миття підлоги HOBOT, від інших гібридних пилососів 2 в 1 або полотерів, є пряме розпилення миючої рідини на поверхню і рухливі насадки (мікрофібра). Робот для миття підлоги здатний відмивати навіть застарілі плями і надати вашій плитці нового стану. Мийник підлоги Хобот ліги 7 є продовженням популярного мийника для підлоги Hobot Leege 688. Корпус robot legee 7 має D-подібну форму і добре бічну щітку, що виступає, це сприяє якісному очищенню вздовж стін і в кутах. Для підвищення якості прибирання Hobot 7 має 5-ти рівневу, регульовану функцію контролю за основними модулями, що впливають на якість прибирання та 8 встановлених режимів роботи, включаючи ручне налаштування. Все це можна налаштувати за допомогою смартфона та мобільного додатка "Hobot Legee". Legee 7 комплектується сучасною Li-ion батареєю, потужним мотором і насадками, що чистять, із спеціальної мікрофібри, товщиною 7 мм., для гарного поглинання води та бруду. Контейнер для збору сміття legee 7 hobot має об'єм 500 мл., і подвійну фільтрацію, включаючи Hepa фільтр. Гусеничний привід "Caterpillar" має велику пляму контакту з поверхнею і виключає прослизання коліс на мокрій підлозі.

Особливості Хобот Ліги 7: Сім попередньо встановлених режимів мийки + ручне налаштування; Потужний двигун всмоктування (2700 Па); Батарея (акумулятор) 5200 mAh; Голосове управління + озвучка; Щоденник (історія) прибирань; Графік (розклад) прибирання на тиждень; Розумна підзарядка і відновлення прибирання; Задні датчики перепаду висоти (надійний захист від падіння зі сходів); 4 форсунки (рівномірна подача води на поверхню); Бак для води на 340 мл .; Підходить для будь-яких твердих покриттів.

Особливості навігації: Просунута навігація LDS (Лідар); Малює високоточну карту прибирання; Запам'ятовування до 5-ти карт (планів) прибирання; Покомнатно розбивка (можна відправляти в окрему кімнату для прибирання); Зональні і віртуальні обмежувачі; Сім різних режимів руху.

Смарт управління Hobot Legee App

Через фірмовий додаток "HOBOT LEGEE" відкривається повне динамічне управління пилососом. Робот підтримує роботу в домашній мережі 5G. Ви можете налаштувати будь-якої зручний Вам графік прибирання і спостерігати як робот малює карту прибирання в реальному часі. Фірмова функція «Talent Clean» - включає 7 спеціалізованих режимів прибирань і 1 індивідуальний режим для задоволення будь-яких особливих потреб. Додатково робот мийник має голосове управління і автоматично підлаштовується під тембр Вашого голосу, а прослухати повідомлення від розумного пилососа Ви зможете на Російському мовою. Робот показує повний звіт про виконану роботу, дозволяє ділитися своїми досягненнями з Вашими друзями і веде щоденник прибирань.

Смарт управління Hobot Legee 7

Новий режим роботи - видалення стійких плям

Режим "Професійна очистка" в новій моделі дозволить Вам відмивати стійкі плями від розлитого кави або кетчупу, яким більше 48 годин. В цьому режимі роботи LEGEE 7 спочатку розділить площа на квадрати, приблизно на 1,5 × 1,5 м., І рясно розпорошить воду, щоб розмочити плями. Після цього він повернеться і вимиє розмокші і розчинені плями.

Видалення стійких плям Hobot Legee 7

Цей режим можна використовувати для відмивання і повернення Вашої плитці колишнього блиску. Під час роботи робот автоматично перемикає і регулює різну ефективність роботи своїх модулів, чим і досягається висока якість мийки.

Новий режим роботи - Hobot Legee 7

Режим роботи для збору шерсті - режим "Домашній улюбленець"

Робот для миття підлоги рекомендований для використання власникам домашніх тварин. Виробник налаштував окремий режим прибирання, спеціально для таких ситуацій. Крім збору вовни в цьому режимі робот налаштований на відмивання плям і слідів від лап Ваших домашніх улюбленців, коли вони повертаються з прогулянки.

Режим роботи "Вихованець" Hobot Legee 7

Крім того, на відміну від інших роботів, у Хобот ліги 7 нічого не забивається і не намотується на щітку, що позбавить Вас від регулярного очищення нижньої щітки.

Режим роботи для збору шерсті Hobot Legee 7

6 додаткових режимів прибирання для різних потреб

Ще 5 режимів очищення встановлених заводом виробником пропонує Вам Hobot Technology. І в завершенні як родзинка на торті - доступне повне ручне налаштування всіх параметрів відповідають за якість прибирання для будь-яких ситуацій.

Максимальний ECO - Режим  Кристальна чистота
Для щоденного прибирання в особливо забруднених приміщеннях. Прибирання з мінімальним енергоспоживанням та рівнем шуму Хороше, якісне миття підлоги на мінімальній швидкості

Режим роботи Hobot Legee 7: Максимальний, ECO - Режим, Кришталева чистота,

Стандартний Сухе прибирання Ручне налаштування
Ідеальний режим для щоденного прибирання Використання просто як пилосос (без води) Регулювання всіх параметрів вручну на 5-ти рівнях

Режими роботи Hobot Legee 7: Стандартний, Сухе прибирання, Ручне налаштування

Нові можливості Hobot Legee 7

Робот підходить для використання в будинках з декількома поверхами або для різних приміщень. Після першого запуску в Вашому смартфоні з'явиться карта прибирання, з докладною розбивкою по кімнатах. На цій карті Ви зможете встановлювати зональні обмежувачі (для огорожі небажаних місць збирання) або навпаки відправляти прибиральника для мийки окремої зони.

Для максимальної настройки графіка роботи пилососа, досить вибрати окремі приміщення і призначити різні режими "Talent Clean" для задоволення різних потреб прибирання приміщень.

Нові можливості Hobot Legee 7

Найдосконаліша система навігації - Лідар LDS

Модуль сканує приміщення з високою точністю, з частотою обертання лідару до 7 оборотів в секунду. Крім лідару в системі орієнтації бере участь датчик гіроскопа, енкодера і електронного компаса.

Найдосконаліша система навігації - Лідар LDS Hobot Legee 7

Фільтрація і бак для води

Hepa фільтр надійно захищає виходить повітря і має додатковий захист у вигляді попереднього очищення - сіточка. Вона оберігає його від передчасного забиття пилом.

Бак для води на 340 мл., Здатний забезпечити повноцінну подачу води або миючої рідини на площі до 80 кв.м., що на сьогоднішній день є рекордом серед миючих роботів пилососів.

Фільтрація і бак для води Hobot Legee 7

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги, Вібрація швабри
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...)
Сила всмоктування (Па) 2700
Об'єм пилосбірника (л) 0.500
Об'єм баку для води 0.340
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 55
Кількість бічних щіток 1
Прибирання в кутах Так
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 340/330/95
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Так
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Так
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Hobot
Країна виробник Тайвань
Комплектація Миючий робот-пилосос
База для зарядки
Адаптер живлення
Бічні щітки (3 шт)
HEPA-фільтр (2 шт)
Чистячі насадки для вологого прибирання (2 комплекти)
Ємність для заповнення резервуара
Поліуретановий захисний килимок
Форсунки (4 шт)
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон (ОФІЦІАЛ 24 міс)
Гарантійний термін, міс. 24
Тип гарантії Офіційна Гарантія

Миючий Робот Пилосос Hobot Legee 7

В наявності
Артикул: 1811
22 970 грн
24 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
  • ❤️ ТУТ ОФІЦІЙНИЙ "HOBOT"
  • Гарантія 2 роки!
До кінця акції
0
дні
00
години
00
хв
00
сек
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Відгуки 2
Это не просто пылесос - это находка. Так как он пылесосит, а после делает влажную уборку, я просто восхещен. Hobot Legee 7 однозначно рекомендовано к покупке 100% особенно если немного ковровых покрытей. Я шваброй так не помою пол как он. 900 колебаний за 1 минуту. это нечто!!!
Відповісти
Робот просто находка! Со своей задачей справляется полностью! Покупкой безгранично рад! Благодарю магазин за оперативную доставку, детальный инструктаж, увеличенную гарантию.

Рекомендую
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору