Миючий робот пилосос Hobot Legee 688 – перший кандидат на звання «Найкращий робот для миття підлоги 2020 року!»

Чим же він такий гарний? Зробимо акцент на слові «миючий», тому що в роботі Hobot Legee 688 (Хобот 688) встановлено систему автоматичного розпилення миючої рідини прямо на підлогу. За рівномірне змочування відповідають дві форсунки, встановлені на дні пилососа, а не просто насадка (швабра) для вологого прибирання з окремим баком або без, як більшість гібридних пилососів. Крім цього у мийника Хобот Ліджі 688 є унікальна, запатентована система «Fast Brush», що складається з двох миючих віброблоків, що рухаються, до яких кріпляться чистячі насадки (мікрофібра). Такий тип миття повністю імітує рух рук людини під час миття підлоги.

База для зарядки робота пилососа укомплектована спеціальним кріпленням, яке кріпиться до стіни. Після того, як робот пилосос повертається для заряджання, він не зрушує базу з місця. Таке кріплення не передбачено у виробників аналогічних роботів. Комплект поставки включає все необхідне для використання приладу протягом 24 міс., без додаткових витрат на покупку аксесуарів.

Дивіться Відео, огляд, Тест, Порівняння Hobot Legee 688

Дизайн корпусу

У робота-пилососа Hobot 688, форма корпусу має дизайн у вигляді літери D, це значно підвищує ефективність прибирання в кутах і вздовж плінтусів. На передньому корпусі розташовані основні органи управління: кнопки (Повернення на базу, Старт/Пауза), а під верхньою кришкою розташовані резервуар для води та сміттєзбірник. Система навігації (лазерні далекоміри) у передній частині та з боків бампера, механічні датчики торкання, призначені для правильного пересування робота та орієнтування у просторі. В цілому дизайн корпусу пилососа з сірим колом посередині виглядає дуже лаконічно.

Подивившись на робот-пилосос знизу, ми бачимо, що за його пересування відповідають два гусеничні приводи, а не круглі колеса. Гусеничний привід, який раніше застосовувався на всіх моделях прибиральників Хобот, дає високу пляму контакту з поверхнею і повністю виключає прослизання на вологій підлозі. Тут же знаходяться два рухомі прибиральні блоки, до яких на липучці встановлюються насадки, що чистять (Мікрофібра). Форсунки для подачі миючої рідини або води розташовані між цими двома блоками. Hobot Legee-688 обладнаний однією бічною щіткою, яка призначена для очищення сміття від стін та у кутах. Корпус робота має висоту всього 95 мм., що значно розширює діапазон його застосування, включаючи прибирання під меблями та у важкодоступних місцях.

Технічні характеристики: Hobot Legee-688

Усі важливі характеристики ми звели у таблиці:

Акумуляторна батарея

Li-Ion, 2750 мА*ч

Потужність всмоктування

До 2100 Па (Раніше, потужність двигуна не перевищувала 1800 Па.)

Площа прибирання на одному заряді

До 150 кв.м.

Час автономної роботи

До 90 мин

Пылесборник

500 мл

Ємність для води

320 мл

Габарити

340*330*95 мм

Рівень шуму

56 дБ 

Шум в економічному режимі знизився з 62 до 56 дБ завдяки установці безщіткового мотора.

Можливості навігації пилососа

За орієнтацію у просторі та картографію миючого пилососу Hobot Legee-688 відповідає лазерна навігація. Саме завдяки їй робот здатний обробити до 70 кв.м., на одному баку води і з одним комплектом насадок, що чистять. Пересування робота прибиральника відбувається за паралельними лініями, причому він не пропускає необроблені ділянки. Всю інформацію про хід очищення Ви отримуєте та можете бачити на екрані свого смартфона. Крім лазерних датчиків робот оснащений датчиком кута повороту (енкодер), додатково встановлені: електронний компас і гіроскоп.

Режими роботи Legee 688

Цілих 8 (вісім) встановлених режимів роботи:

  1. Стандартний  – оптимальні налаштування для повсякденного прибирання.
  2. Економічний - зменшується потужність всмоктування, робот прибирає тихіше. На одному заряді акумулятора дозволяє прибрати велику площу.
  3. Потужний - максимальна потужність всмоктування, висока частота руху насадок, швидке прибирання. Підвищено рівень розпилення води.
  4. Індивідуальний – встановлюються індивідуальні налаштування з допомогою комбінації різних опцій прибирання.
  5. Кухня - ефективно очищає засохлі плями, за рахунок подвійного проходу по території, що очищається, насиченого змочування підлоги при першому проході і відтирання розчинених плям при повторному проході.
  6. Полірування – велика частота руху серветок при середньому змочуванні підлоги. При такій комбінації робот результативніше полірує поверхню підлоги до блиску.
  7. Сухий – використовується лише вакуум для всмоктування сміття, при цьому змочування підлоги вимкнено.
  8. Вихованець - збільшена потужність всмоктування для збору вовни вихованців. Збільшено змочування підлоги для відтирання слідів від лап.

Управління Hobot Legee-688 відбувається за допомогою програми в мобільному телефоні (додаток зручний та простий, російською мовою). Карта приміщення відображається у програмі в режимі реального часу. За допомогою програми можна бачити, де прибрав пилосос, як він пересувався, де знаходиться в даний момент. Щоденник збирання містить 10 останніх циклів.

У програмі можна налаштувати графік прибирання, слідкувати за рівнем заряду батареї відправити робот-пилосос на базу для заряджання, вибрати оптимальний режим.

Технологія збирання даного робота-пилососа унікальна. Завдяки тому, що рухомі блоки рухаються вперед-назад із частотою до 10 разів/сек., це імітує рух рук людини при миття підлог. Жоден робот, не справляється із завданням миття підлог, так добре, як робот, що розглядається.

Hobot Legee-688 може одночасно і пилососити, і мити підлогове покриття, завдяки встановленому окремому баку для води та пилозбірнику. Таким чином робот може одночасно проводити сухе і вологе прибирання. Для того щоб переконатися в якості прибирання даного робота, Ви можете переглянути наше відео о Hobot Legee 688.

Переваги та недоліки Hobot Legee 688:

Переваги:

8 режимів роботи.
D-подібна форма корпусу для покращеного прибирання у кутах.
Лазерна навігація
Побудова карти приміщення.
Управління за допомогою мобільного додатка.
Ефективна технологія прибирання з урахуванням рухомих модулів.
Повноцінне миття підлоги.
Низький рівень шуму.

Недоліки:
Відсутність віртуальної стіни.
У комплектації відсутній обмежувач руху.
Робот погано долає перешкоди висотою більше 0,5 см (але ця модель і не призначена для збирання на килимах, а лише для твердих підлогових покриттів).

Де придбати робот компанії HoBot?

Купити Миючий робот пилосос Hobot Legee 688 з офіційною гарантією та захистом виробника, Ви можете в нашому спеціалізованому магазині робототехніки «ROBOTYPE». Запрошуємо Вас відвідати (Шоурум) виробника HOBOT в Україні за адресою вул. Кожем'янська 12Г ТЦ "OSOBNYAK", або магазин офіційного дилера (Шоурум) в Одесі за адресою вул. Космонавта Комарова 10 Завод "Промзв'язок". За цими адресами є і Офіційний сервіс Hobot в Україні.