Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T9 (DLX13-44)

Модель знята з виробництва у 2023 році

Дивіться новий каталог роботів Ecovacs

Робот прибиральник Дебот Озмо Т9 (2021 модельного року) від компанії Ecovacs - перша модель робота пилососа з функцією освіжувача (ароматизації) повітря. Автоматичний пилосос призначений для сухого та вологого прибирання, має дві бічні щітки, нову навігацію TrueMapping 2.0 і потрійну фільтрацію повітря, що виходить з сміттєзбиральником на 420 мл .. Робот пилосос підтримує роботу через відомих голосових асистентів Google Assistant, Amazon Alexa.

Переваги Deebot Ozmo T9: Батарея 5200 mAh (Площа збирання понад 100 м.кв); Потужність всмоктування 3000 Па; Віброшвабра (тре підлогу під час вологого прибирання); Можливість використання з базою самоочищення (Опція); Ароматизатор повітря; Покращене мобільний додаток; Висота корпусу - 94 мм..

Переваги системи навігації: LDS - навігація; Будує 3D карту прибирання; Запам'ятовує кілька планів збирання; 3D виявлення предметів (розпізнає розмір предметів на підлозі і вибирає оптимальний шлях обходу); Зональні і віртуальні обмежувачі; Покомнатно розбивка.

База самоочищення Ecovacs (ОПЦІЯ)

Абсолютно будь-який Deebot T9 можна використовувати з базою, яка самостійно буде вичищати сміттєвий бак пилососа протягом місяця. Це підвищує автономність роботи робота і буде корисним для людей, які наприклад рідко бувають удома або не бажають дбати про очищення пилозбірника і фільтра вручну.

База самоочищення Ecovacs Deebot Ozmo T9

Вологе прибирання Ecovacs Deebot OZMO Pro 2.0

Всі роботи пилососи серії Дебот Т9 комплектуються значним баком для води на 180 мл., З електронним регулюванням подачі води через додаток. Для максимального ефекту мийки встановлена вібро майданчик з частотою вібрації 480 разів на хвилину, до якої і кріпиться чищення насадка з мікрофібри.

Вологе прибирання Ecovacs Deebot Ozmo T9

Ароматизація повітря з Ecovacs T9

Вперше робот пилосос отримав додаткову можливість автоматичної ароматизації повітря. Для цього на робот встановлена змінна капсула з ароматизатором, здатна працювати до 60 днів за умови використання 60 хвилин в день. Ви можете задати параметри і окремі зони, де необхідно освіжити повітря.

Ароматизація повітря Ecovacs Deebot Ozmo T9

Побудова 3D карти прибирання від Ecovacs Deebot Ozmo T9

Новий додаток Ecovacs Home дозволяє відображати карту прибирання в цьому 3D форматі. Ви можете налаштувати графік прибирань повністю як забажаєте (наприклад з ранку забратися на кухні, а до вечора пропилососити спальню).

Побудова 3D карти прибирання Ecovacs Deebot Ozmo T9

По справжньому потужний двигун в Deebot T9

Потужність всмоктування збільшена до 3000 Па.. Цієї потужності достатньо для очищення будь-якого покриття, включаючи килимові.

3D сканування Ecovacs Deebot Ozmo T9

3D сканування під час руху Ecovacs

Для максимального захисту від зіткнень і наїзду на підлогу предмети, робот оснащений спеціальною технологією, що дозволяє заздалегідь виявити перешкоду і взяти оптимальний курс для їх обходу. Для більших предметів - це приблизно 3 см., А для дрібних до 5 см..

3D сканування під час руху Ecovacs Deebot Ozmo T9

Потрійна HEPA - фільтрація

Для забезпечення чистого повітря, що виходить, в системі фільтрації застосовується тришаровий фільтр. Він здатний очистити 99% дрібних шкідливих часток розміром до 6 мікрон.

Потрійна HEPA - фільтрація Ecovacs Deebot Ozmo T9

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги, Вібрація швабри
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 3000
Об'єм пилосбірника (л) 0.420
Об'єм баку для води 0.280
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 67
Кількість бічних щіток 2
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 353x353x94 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Ні
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Так
Виробник Ecovacs
Країна виробник Китай
Комплектація IM пакет - 1 шт.
автоматична станція
Бічні щітки - 2 шт.
Док-стакція зарядки - 1 шт.
Капсула для освіжувача повітря - 1 шт.
НЕРА-фільтр - 1 шт.
Освіжувач повітря - 1 шт.
Резервуар для води Ozmo-Pro
Робот-пилосос Deebot OZMO T9
Серветка для вологого / сухого прибирання - 10 шт.
Універсальна щітка для очищення пристрою - 1 шт.
Гарантія - (Офіційні 24 міс)
Гарантійний термін, міс. 24
Тип гарантії Офіційна Гарантія

Робот Пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T9 (DLX13-44)

Немає в наявності
Артикул: 1310
15 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Відгуки 1
Выбирала недели две пылесос. Хотелось, чтоб он был аккуратен в новом ремонте, карты строит, редактирование маршрутов обширное , приложение удобное, моет с натиранием пол и очень аккуратен с дверьми и плинтусами. Довольна! На одном заряде может пропылесосить квадратов 200
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору