Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI (DBX11-11)

Модель знята з виробництва у 2022 році

Актуальний каталог роботів Ecovacs Deebot

Перший Робот прибиральник зі штучним інтелектом від компанії Ecovacs. Робот для прибирання підлоги Дебот Озмо крім класичної лазерної навігації (LDS) оснащений унікальною системою з активною камерою на передньому бампері. Вона дозволяє сканувати об'єкти (предмети) знаходяться безпосередньо перед роботом, вміло розпізнавати і обходити їх згідно закладеної програмі для кожного випадку по різному. Автоматичний пилосос працює в різних режимах як сухий, так гібридної або просто вологого прибирання. Робот Ozmo T8 AIVI самостійно вибудовує маршрут і карту прибирання, а Wi-Fi модуль дозволяє управляти пилососом на будь-якій відстані, за допомогою програми ECOVACS Home, використовуючи смартфон або планшет. Технологія вологого прибирання OZMO з системою рухомий віброшвабри має великий бак для води і електронне регулювання подачі рідини.

Переваги Робота прибиральника: Технологія штучного інтелекту AIVI; батарея 5200 mAh; Регулювання потужності всмоктування і подачі води (через додаток); Дві бічні щітки (для відкидання від стін); Запланована прибирання (складання графіка); Запам'ятовування декількох карт прибирання (для декількох поверхів); Можливість підключення бази з автовигрузкою сміття (купується окремо).

Візуальне сканування AIVI

Робота Технології укладена в оптичному сенсорі розміщеному на бампері робота і програмному забезпеченні (нейронною мережею) по візуальної інтерпретації, здатної розрізняти предмети на підлозі і спритно обходити їх. Це дозволяє скоротити час прибирання і вберегти робота від небажаного контакту. AIVI реагує на кожен предмет по своєму, а точність визначення і алгоритми дій постійно оновлюються.

Візуальне сканування AIVI Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Ще однією корисною властивістю AIVI є можливість спостерігати за тим, що відбувається через камеру робота. Дивитися можна як процес прибирання, так і просто цікавитися як справи у вашого вихованця. Робот не записує відео, і передає сигнал тільки вам на сматрфон, так що ваші особисті дані при цьому залишаються в безпеці.

Є можливість спостерігати за тим, що відбувається через камеру Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Лазерна система навігації

Пилосос оснащений оновленим лазерним скануванням DToF. У комбінації з рядом інших датчиків робот має саму передову систему навігації і картування. У міру того, як OZMO T8 сканує ваш будинок, він додає дані на карту, щоб надалі вибирати найбільш ефективний маршрут прибирання.

Лазерна система навігації Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Технологія миття підлог

Завдяки електронній водяній помпі і резервуару Ви можете регулювати силу подачі води на очищувальну насадку. Робиться це в мобільному додатку. Сила подачі води вибирається відповідно до типу поверхні, що прибирається і ступенем забруднення. Для найважчих забруднень в комплектації робота передбачений окремий бак для води з вбудованою вібро-шваброю, яка відтирає підлогу замість звичайного вологого прибирання. Робот здатний мити і пилососити одночасно, залишаючи підлогу бездоганно чистим, але з встановленої шваброю уникатиме килимових покриттів.

Технологія миття підлог Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Приложение "Ecovacs Home"

Чистий дім з будь-якого місця, в будь-який час. Можливість підключення до додатка дозволяє контролювати і планувати очищення або відслідковувати поточний стан очистки - все це у Вас під рукою.

1. Запланована прибирання. Просто призначте прибирання, і нехай Ваш робот подбає про все інше.
2. Якщо ви користувач Amazon Echo або Google Home, Ви можете пов'язати свої розумні домашні пристрої з Вашим роботом і повідомити йому, коли і як почати прибирання.

Приложение "Ecovacs Home" Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

3. Можливість сканування і зберігання декількох карт прибирання, різних рівнів Вашого будинку. Робот автоматично налаштує свою роботу, як тільки визначить, на якій карті він знаходиться. Ви також можете самі налаштувати чистку, як ви хочете, щоб робот чистив на кожній карті.

4. Оновлений ​​Віртуальний Кордон тепер працює і для миття підлог. За допомогою програми Ви можете створювати віртуальні кордону, що обмежують робота від очищення певних областей.

5. Використовуючи технологію «Over The Air», Ви можете просто оновити додаток, щоб оптимізувати і розширити функції.

Віртуальний Кордон Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Качество очистки

Три рівня потужності всмоктування: Normal, Max і Max Plus, щоб впоратися з будь-яким видом сміття.

  1. OZMO T8 миттєво виявить і відреагує на килим, збільшить потужність коли пилососить і уникне килима під час миття підлог.
  2. Революційна система підтримки тиску оптимізує енергоефективність і забезпечує високий рівень потужності з дивно низьким рівнем шуму.
  3. Завдяки новітній конструкції підвіски і оптимізованому дизайну щітки, робот може очищати шви в плитці глибиною до 4 мм.
  4. Як і раніше робот здатний мити і пилососити одночасно, залишаючи підлогу бездоганно чистим.

Качество очистки Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Сумісний з базою для самоочищення

T8 AIVI має можливість підключення бази з автовигрузкою сміття яка купується окремо. Але навіть зі звичайною зарядної станцією не хвилюйтеся про зарядку ОЗМО Т8. Коли батарея розряджена, розумний робот автоматично повернеться на док-станцію для дозарядки. А потім продовжить прибирання з місця там де зупинився.

Сумісний з базою для самоочищення Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості, Притискання швабри до підлоги, Вібрація швабри
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Камера з штучним інтелектом, Розпізнавання предметів (DTOF, TOF...), Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 1800
Об'єм пилосбірника (л) 0.430
Об'єм баку для води 0.280
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 60
Кількість бічних щіток 2
Прибирання в кутах Ні
Тип нижньої щітки Комбінована
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Ні
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити 353x353x93 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Так
Підсвічування в темряві Ні
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Так
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Ecovacs
Країна виробник Китай
Комплектація Робот-пилосос (1шт)
Зарядна база (1шт)
Фільтри (2шт)
Бічні щітки (4 шт)
Звичайний контейнер для води (1шт)
Контейнер для води OZMO PRO з віброшваброю (1шт)
Багаторазова серветка (1 шт)
Одноразові серветки (10 шт)
Універсальний чистячий інструмент (1шт)
Інструкція
Гарантійний талон (ОФІЦІАЛ 24 міс)
Гарантійний термін, міс. 24
Тип гарантії Офіційна Гарантія

Робот Пилосос Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI (DBX11-11)

Немає в наявності
Артикул: 1307
14 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
Повідомити, коли з'явиться
Зайдіть на сайт, щоб
додати товар в список очікування
Доставка роботів пилососів ПО УКРАЇНІ ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботів пилососів ПО МІСТУ ДОСТАВКА ПО МІСТУ
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

ЕКСПРЕС Доставка роботів пилососів ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗГОТІВКОВИЙ
РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ НАКЛАДЕНИЙ
ПЛАТІЖ
Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
Оплата частинами

ОПЛАТА
ЧАСТИНАМИ

ПриватБанк / Монобанк
Безготівковий розрахунок БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

Гарантія ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору