Нове покоління недорогих роботів пилососів Xiaomi Xiaowa

Активно розвивається останнім часом гілка товарів для автоматичного прибирання будинку виробника Xiaomi, випустили найдешевшу лінійку роботів суббренду Xiaowa - робот пилосос Xiaowa C10, E20, E35 вартість яких не перевищує $ 200 на Китайському ринку.

Пилососи роботи Xiaowa зі своєю функціональністю сильно поступаються дорожчим моделям роботів від Xiaomi, особливо другої версії від суббренду Roborock, але при цьому моделі за вартістю суттєво дешевше. А якщо бути більш точним, то моделі третього покоління повністю орієнтовані на бюджетний ринок і оцінюються приблизно в $160 проти $394 і $489, які просять за модель першого і другого покоління.

Повний каталог роботів пилососів Xiaomi

Xiaowa E20 в інтерʼєрі

Відеоогляд недорого робота для прибирання Xiaowa E20

Кардинальні відмінності Xiaomi Xiaowa від попередніх моделей

Фактично виробництвом Xiaowa Vacuum Cleaner займається компанія Roborock, завдяки якій ми побачили два попередні робота-пилососи.

За основу у виробництві новинки взяли першу та найбільш популярну модель Xiaomi Mi Robot і тепер робот Xiaowa практично повністю її копіює. Розміри корпусу, нижня та бічна щітки, колеса та прибиральний блок все це дісталося їй від старої моделі. В іншому, для здешевлення пилососа, його позбавили модуля навігації, урізали потужність мотора і відповідно вдвічі зменшилася ємність батареї (з 5200 до 2600mAh). Час роботи та час зарядки бота вирівнявся і дорівнює приблизно 120-ти хвилинам. У комплектації Ви не знайдете пульта правління, зате як і раніше Ви можете керувати гаджетом зі свого смартфона, але функціонал програми теж істотно урізаний. Єдиний хто не постраждав це висота корпусу пилобота та пилозбірник. Корпус став помітно нижче (до 9 см.), а сміттєзбірник більше на 160 мл..

Нижня частина (дно) Xiaowa E20

Принцип роботи недорогого робота пилососу Xiaowa

Ця модель здатна працювати в дев'яти різних режимах збирання. Це стандартні режими для пилососу без повноцінного навігаційного модуля. Хаотичне пересування до повного розряду батареї, прохід уздовж плінтусів, локальний режим тощо. В автоматичному режимі роботи пересування стало просто хаотичним, хоча можливість задавати потрібний режим за допомогою фірмового мобільного додатку "Mi Home" залишилася. Для з'єднання з базою на носі робота з'явився додатковий ик-датчик. Робот обладнаний стандартним набором датчиків та сенсорів, які забезпечують пилососу виконувати необхідні маневри, дозволяючи робити якісне прибирання на площі до 40 – 50 кв.м., та не падати зі сходів. Xiaowa відноситься до розряду електровіників і призначений переважно для твердого покриття підлоги з максимальними перепадами висоти до 2 см..

Xiaowa E20 на твердому покритті

Де купити робот пилосос з вологим прибиранням Xiaowa?

Запрошуємо Вас відвідати офіційний магазин (Шоурум) Робототехніки.

Дивіться завжди актуальний каталог роботів пилососів