Огляд миючого робота пилососу Xiaomi Viomi

Xiaomi Viomi V2 Robot Vacuum Cleaner Gray - перший миючий робот пилосос від компанії Xiaomi з повноцінним вологим прибиранням для великої площі. Повна назва моделі Viomi – V-RVCLM21B, але найчастіше її можна зустріти як Xiaomi Viomi V2. Робот-пилосос має презентабельний зовнішній вигляд, невеликі габарити, хороші технічні характеристики та пристойний функціонал. Це чудовий щоденний помічник для підтримання чистоти у домі. Ксіомі віомі на сьогоднішній день має значні характеристики по потужності всмоктування і підтримує смарт управління з телефону через Wi-Fi. У цьому огляді ми розповімо про всі можливості та характеристики даного робота пилососу.

Повний каталог роботів пилососів Xiaomi

Бак для водиi Viomi V2

Дивіться Відео, огляд, Тест, Порівняння Xiaomi Viomi

Основні функції Viomi V2

 1. Має найсильнішу силу всмоктування у всій лінійці пилососів Xiaomi
 2. Функція гібридного прибирання (пилосос та полотер одночасно)
 3. Має один із найбільших контейнерів для води
 4. Запам'ятовує планування завдяки системам LIDAR і SLAM
 5. Відновлює очищення після заряджання, якщо вона не закінчена
 6. Рівень подачі води можна контролювати у додатку
 7. Фільтр HEPA можна промивати проточною водою
 8. Робот безпечний для людей, які страждають на астму та алергію.
 9. Viomi може чистити товсті килими та долати поріжки до 2 см
 10. Може очищати певну область - зональне очищення
 11. Через програму можна використовувати віртуальні обмежувачі
 12. 2 види серветок для швабри в наборі: одні для великих площ, вбирають більшу кількість води та підходять тільки для миття підлог; другі призначені для гібридного збирання (Пилосос+протирання)
 13. 10 датчиків захищають робота від ударів, падінь та допомагають орієнтуватися
 14. Невеликі габарити
 15. Відмінна ціна, враховуючи дані характеристики

Дизайн робота

Роботи-пилососи з лідером LDS схожі один на одного, але чесно кажучи, Viomi V2 виглядає трохи інакше. У нього фантастичне темно-сіре оздоблення. Зверху на корпусі знаходиться лідер LDS, який працює як сканер зони прибирання та допомагає скласти карту приміщення. Посередині корпусу є логотип. Одна фізична кнопка працює як кнопка «Додому» та «Живлення».

Дизайн робота і навігаціяi Viomi V2

Під верхньою кришкою Ви знайдете контейнер для сміття та інструмент для чищення робота, дуже схожий на той, що знаходиться в комплектації Roborock S5. Сміттєзбірник легко замінити на резервуар для води.

Внизу є основна щітка для очищення, яка має гумові та ворсяні ламелі, що чергуються. Гумові ламелі щітки більш жорсткі, ніж ті, що ми звикли бачити в інших аналогічних моделях. Імовірно жорстка щітка краще працюватиме на килимі, вибиваючи більше пилу і сміття, захованого всередині ворсу.

Два великі колеса можуть долати перешкоди висотою до 20 мм і одну бічну щітку, яка збирає сміття вздовж стін та плінтусів.

Картографія та навігація

Картографія та навігаціяi Viomi V2

Як ми вже говорили, покоління Viomi 2 оснащене лазером LDS на корпусі у вежі. Лазер сканує околиці зони збирання, складаючи карту приміщення. Тому робот знає, де йому необхідно зробити очищення. Картування допомагає роботу не чистити вже прибрані ділянки. Картування робить прибирання та навігацію більш ефективною.

Чому картування має значення?

Робот пилосос без картування просто хаотично бігає, доки не розрядиться батарея. Він може кілька разів проходити по тих самих точках, залишаючи деякі області незайманими. За допомогою картування Ви можете побачити, де був робот і що він покрив усю область збирання, не залишивши незайманим простір. Viomi 2 переміщається вперед і назад прямими лініями, методично слідуючи створеній карті.

Картиi Viomi V2

Viomi V2 доводиться витратити 57 хвилин на прибирання 42 кв.м.. Наприклад Roborock S6 робить те ж саме протягом ~ 41 хвилину, але варто відзначити, що при розробці Roborock проробили хорошу роботу з оптимізації шляху очищення, щоб робот міг швидше фінішувати.

Viomi підтримує запам'ятовування кількох карт прибирання у пам'яті. У додатку зберігається кілька різних карт, що робить його ідеальним для будинків з кількома поверхами.

Зональне прибирання – корисна опція. Якщо Ви бажаєте, щоб робот чистив у межах певної області, Ви можете встановити його на карті.

Робот-пилосос оснащений 10 датчиками. Ці датчики працюють разом, щоб допомогти йому переміщатися, не натикаючись на предмети та не падаючи зі сходів.

Датчики:

 1. Навігаційний модуль LDS
 2. Датчик сміттєвого контейнера
 3. Датчик водяного бака
 4. Датчики від зіткнення
 5. Ік приймач
 6. Датчик обертів вентилятора
 7. Датчик встановленої швабри
 8. Датчики падіння
 9. Wi-Fi
 10. Акселерометр
 11. Датчики висоти
 12. Електронний датчик компасу

Продуктивність очищення

Як працює Viomi V2?

У пилососа є бічна щітка, яка працює в парі з основною щіткою для очищення та збору пилу та бруду, спрямовуючи її в канал всмоктування і далі в сміттєзбірник.

Як працює Viomi V2 на килимі?

Viomi може долати перешкоди висотою до 20 мм, тому робот ідеально підходить для товстіших килимів. Є три режими очищення для різних потреб: еко, нормальний, турбо. Рівень шуму V2 становить близько 69-76 дБ, такий самий як і у Roborock S5.

Подолання перешкодi Viomi V2

Viomi V2 безпечний для алергіків та астматиків

Усередині сміттєвого бака знаходиться фільтр HEPA, який працює довше, ніж не миється. Робот безпечний для тих, хто страждає від астми та алергії. Коли фільтр чистий, робот краще всмоктує і має кращі показники, особливо на килимі.

Тверда підлога та миття підлог

В принципі, багато сучасних пилососів-роботів добре працюють на жорстких покриттях. Більшість з них розроблені тільки для сухого прибирання - збирати сміття, спрямовуючи його в скриньку. Роботи пилососи з вологим прибиранням краще, тому що вони дають вам можливість не просто пилососити, але й протирати підлогу. Ця функція дуже корисна, вона позбавить Вас від миття підлоги вручну.

Що пропонує Viomi V2?

Робот оснащений пилозбірником та ємністю для води, що означає, що прибиральник може витирати або робити дві справи одночасно.

Він має один із великих резервуарів для води на ринку. Об'єм 560 мл означає, що робот покриває велику площу очищення, перш ніж вода закінчиться. З резервуаром для води на 150 мл, якими оснащено більшість роботів, Ви можете отримати близько 30 хвилин для миття підлоги, що зазвичай вистачає на площу до 20-30 кв.м. Коли Viomi миє шваброю, його пересування слідує за траєкторією Y-подібної форми, яка більш ефективна, ніж просте перетягування швабри, оскільки він двічі проходить по одних і тих же точках.

Щоб підготувати робота для миття, вставте ємність для води замість сміттєзбірника та прикріпіть знизу серветку з мікрофібри. Просто вставте його до клацання. Дуже зручно! Насадка для миття підлог аналогічна тій, що йдуть у моделей Роборок.

Також у програмі ви можете налаштувати рівень подачі води в залежності від ваших потреб. Існує дві серветки з мікрофібри: одна для миття підлоги, вона вбирає воду і підходить для великих площ, інша для зволоження підлог, коли пилосос пилососить. Коли пристрій не рухається, вода не протікає.

 Вологе прибиранняi Viomi V2

Термін служби батареї

Робот може працювати триває до 120 хвилин на одній зарядці та відновлює прибирання, якщо він не закінчив роботу до того, як у нього закінчилася енергія.

Додаток та особливості

Програма схожа на те, що ми бачили в програмах Mi Home. Ви можете перемикатися між режимами, планувати роботу прибирача у певний час, контролювати його рухи тощо.

Крім того, як і у випадку інших роботів-прибиральників з модулем навігації LDS, Viomi не перетинає обмежені області, які можуть бути встановлені за допомогою програми.

Примусьте робота працювати на кухні за допомогою зонованого прибирання

Керування зі смартфонаi Viomi V2

Роботу пилососа можна відслідковувати в режимі реального часу, яку Ви можете побачити у програмі.

Замовити чи купити Xiaomi Viomi V2 Ви можете у нашому спеціалізованому інтернет магазині робототехніки.

Дивіться завжди актуальний каталог роботів пилососів