Огляд DEEBOT OZMO 610 і DEEBOT OZMO 930.

Порівняльний огляд способів очищення, системи очищення OZMO, зміни насадок при необхідності, віртуальна межа та розумне очищення, відмінність режимів чищення. Читайте далі...

Прогрес розвитку роботів для збирання стрімко йде вгору.

Дивіться повний актуальний каталог роботів Ecovacs

При порівняльному огляді двох популярних моделей роботів-прибиральників відомого виробника Ecovacs, а саме DEEBOT OZMO 610 та DEEBOT OZMO 930, варто відзначити високу якість очищення в обох випадках за рахунок запатентованої високотехнологічної системи відмивання OZMO. Робот ОЗМО 610 обладнаний системою вакуумного очищення та спеціальною щіткою, що дозволяє машині здійснювати ретельне (глибоке) очищення приміщення та без особливих зусиль справлятися з брудом або сухою рідиною. ОЗМО 930, крім стильного дизайну, оснащений функцією безпечного сканування кімнати з подальшим формуванням оптимального режиму та маршруту прибирання (навігацією). Обидва роботи легко адаптуються до будь-якого виду покриттів для підлоги (паркет, лінолеум, плитка, килим), мають насадку на прибиральний блок для прямого всмоктування і щоразу здійснюють очищення в індивідуальному режимі виходячи з поточної ситуації.

DEEBOT OZMO 610 і DEEBOT OZMO 930

Зверніть увагу, що наявність контейнера для води не означає, що пилосос може вимити підлогу на 100 квадратів без зміни ганчірки, а передбачає більш якісне прибирання на 30 квадратах порівняно з аналогами без подачі води.

Система навігації

Deebot 930 використовуючи навігаційний модуль Smart NAVI, візуалізує для себе карту приміщення, після чого визначає осередки скупчення сміття і автоматично приступає до їх усунення, при цьому можна віддалено контролювати його фактичне розташування, ставити віртуальні стіни (обмежувач небажаних зон), перевіряти результат у самого робота-пилососа. Для очищення на великій площі доступна функція перезаряджання та продовження прибирання, але пам'ятайте, що при виконанні вологого прибирання швабра розрахована на 30-40 кв.м. без заміни ганчірки або її промивання.

Deebot 610 при роботі з гладкими поверхнями не тільки слідує запланованим маршрутом, а й проводить очищення з найменшою відстанню між зазорами під час робочого руху «вперед»-«назад». Орієнтуватися у просторі йому допомагає система датчиків та сенсорів Smart Motion.

Вологе прибирання за технологією OZMO

Обидві моделі оснащені автоматично керованим водяним насосом з розумною витратою води з резервуару (300 мл) у режимі вологого прибирання. Датчики автоматичного перемикання з цього режиму в режим протирання або пом'якшення впливу на тканину (демпфування тканини) забезпечують безпеку та ретельність глибокого очищення.

Різні насадки для збирального блоку

Спосіб всмоктування або поглинання різних забруднень як моделі 610 так і в 930 власник може вибрати самостійно. Наприклад, прямий сміттєзабірник обладнаний системою антинамотування, тому чудово справляється з волоссям та вовною будь-якої довжини без спеціальної насадки. Для роботи з килимовим покриттям рекомендується застосування основної щітки. Але, якщо виникли непередбачені обставини, що потребують особливого підходу, можна сміливо використовувати призначені для цього насадки.

Віртуальні обмежувачі руху

За бажанням дії пилососа DEEBOT OZMO 930 можна обмежити опцією «віртуальна межа». Це дозволить не хвилюватися власникам, що порохотяг вторгнеться зі збиранням на несанкціоновану ділянку (наприклад, поруч із мисками для води свійських тварин) або впаде з висоти (наприклад, зі сходів).

Поряд з опцією «розумне очищення», що включає ідентифікацію килимових покриттів, модель OZMO 930 оснащена функцією автоматичного збільшення потужності в залежності від типу поверхні. Апарат працює з більшою потужністю на килимах, а на гладкій підлозі перемикається в режим вакуумного збирання та швабри.

Керування за допомогою додатку DEEBOT OZMO 930

Виявлення перешкод

Датчики наближення, якими обладнані обидва роботи пилососу DEEBOT допомагають уникнути зіткнень апарату з меблями, що уберігає і меблі та сам пилосос, а датчики перепаду висоти запобігають його падінню з висоти.

Контроль за роботами DEEBOT

Спеціальна програма ECOVACS, встановлена на ваш смарт-гаджет і підключена до домашньої мережі Wi-Fi, дозволяє керувати і однією і іншою моделлю віддалено з будь-якої точки світу. Власник може формувати та встановлювати графік та режим очисних заходів, стежити за тим, як проходить прибирання, контролювати системи пилоботу в будь-якому режимі.

Керування за допомогою додатку DEEBOT OZMO 610

Відмінності режимів очищення

Незважаючи на функціональну схожість, 610 та 930 дещо відрізняються в режимах очищення.

Режими очищення DEEBOT OZMO 610:

  • Автоматичний режим – загальне чищення;
  • Локальне прибирання невеликої ділянки (Spot – спіраль);
  • Прибирання вздовж плінтусів (Edge – стіна);
  • Максимальне прибирання (intensive) – робота пилососу на максимальній потужності;

Режими очищення DEEBOT OZMO 930:

  • режим загального очищення (автоматичний);
  • Spot режим (очищення плям);
  • Наявність навігації та автоматичного регулювання потужності у Ecovacs 930 роблять режими (Edge та intensive) марними і не застосовуються.

Автоматична підзарядка

Пилососу Ековакс 930 після автоматичного відновлення заряду батарей з перериванням процесу збирання продовжують роботу з того місця, де зупинилися. Якщо робот повинен щось повідомити власника - він повідомить, подавши сигнал.

Для наочного порівняння характеристики роботів-пилососів DEEBOT OZMO 610 та DEEBOT OZMO 930 відображені в наступній таблиці:

Параметри OZMO930 OZMO610
тип прибирання Сухе, Вологе Сухе, Вологе
Вес (нетто) 3.6 кг 3.6 кг
Навігаційний модуль Так Ні
Перезаряджання (автомат) Так Нет
Площа очищення (рекомендована) До 80м2 на одному заряді 35-50 м2
Тип акумулятора Ni-Mh 3200 mAh

Ni-Mh 3200 mAh

Дисплей Ні Ні
Подолання порожків 16 мм. 14 мм.
Малює карту прибирання Так Ні
Віртуальні обмежувачі Так Ні
Об'єм пилозбірника (мл) 450 450

Гаряча лінія для консультацій ROBOTICS +38 097 707-47-44

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для прибирання