Оглядова стаття про Робот з вологим прибиранням Deebot DR95

Пропонуємо до вашої уваги огляд нового робота-пилососа Ecovacs Deebot DR95 Space Gray. Робот пилосос Deebot DR95 відноситься до 2016 модельного року. Головною особливістю даного апарату є потужний двигун. Це дозволяє йому максимально ефективно прибирати практично на будь-якій поверхні. Крім того, цей пилосос відноситься до класу гібридних роботів і здатний робити сухе і вологе прибирання, а також має низку інших вагомих переваг, про які ми поговоримо в цьому огляді...

Прогрес розвитку роботів для збирання стрімко йде вгору.

Дивіться повний актуальний каталог роботів Ecovacs

Компанія Ecovacs випустила на ринок продукцію, яка може бути цікавою та корисною кожній людині. Від самоочисних сміттєвих баків і миючих систем вони перейшли до автоматичних робіт пилососів і робіт для миття підлог, які здатні зробити якісне прибирання будинку, практично без втручання людини. Робот з функцією вологого прибирання Deebot DR95 самостійно очистить Ваш будинок та єдине, що Вам потрібно буде зробити – це встановити час, у який Ви хочете, щоб він прибрав.

Управління роботом із програми на телефоні дає можливість спостерігати за ходом очищення в реальному часі, дозволяє направляти робота у певні місця, де Ви вважаєте, що потрібне додаткове очищення. А також, за допомогою програми можна зонувати прибирання, ставити бар'єри куди Дібот ДР95 не повинен ходити і для цього немає необхідності купувати додаткове обладнання та виставляти його на підлозі, як більшість інших роботів. Ви можете задати йому розклад збирання з графіком на тиждень вперед, щоб він працював автономно. Найголовніше при цьому, Ви можете знаходитися в будь-якому місці, наприклад, на роботі або в гостях і не витрачати час на прибирання та підтримання чистоти. Ecovacs Space Gray все зробить за Вас!

Навігація на базі Лідар (LDS)

Завдяки унікальній системі навігації Smart Navi очищення підлоги роботом рушником перейшло на новий рівень. За допомогою спеціального лазера Ековакс Дібот Спейс Грей будує максимально точну карту приміщення, що дозволяє йому легко оминати всі перешкоди, не пропустити жодного брудного місця та не повторюватись по вже пройдених місцях. Замість хаотичного руху, що розряджає батарею, робот для миття підлоги Deebot DR95 Space Gray рухається строго заданою траєкторією, завдяки якій прибирання будинку стає максимально ефективним. Після побудови карти робот відображає її на вашому смартфоні.

Система збору сміття

Показником хорошої якості збирання Deebot Space Gray є його п'ятиступінчаста система очищення. Бічні щітки збирають все сміття і направляють його до основного модуля, де за допомогою потужного вакуумного насоса все сміття потрапляє в контейнер, з спеціальним фільтром, що не пропускає жодної частинки пилу назовні. Потім набирає сили модуль для вологого прибирання, не залишаючи за собою можливості для існування пилу. У комплекті йде дві насадки з мікрофібри, а також спеціальний блок, дуже потрібний для власників домашніх тварин - блок прямого всмоктування без щітки. Він дозволяє максимально ефективно всмоктувати волосся та шерсть, не намотуючи його на основну щітку.

Прибирає будь-які покриття для підлоги

Робот пилосос для сухого та вологого прибирання Deebot DR95 розрахований переважно для гладких підлог: плитка, ламінат, паркет, лінолеум. Але при цьому він добре поводиться на килимах із середньою довжиною ворсу. Ековакс ДР95 має спеціальні датчики, які можуть визначати перехід робота на килим. Всі роботи від компанії Ecovacs можуть долати пороги до 18 мм..

Розумний робот Ековакс має пам'ять. У разі розряду батареї пилосос самостійно повернеться на підзарядку, а потім продовжить прибирання з місця, на якому зупинився. Він має голосові сповіщення і буде повідомляти про всі дії, які з ним відбуваються!

Гаряча лінія для консультацій Robotics +38 097 707-47-44

Дивіться завжди актуальний каталог, де відібрано найкращі моделі роботів для прибирання