Супер робот пилосос Xiaomi mi robot

Огляд початкової моделі автоматичного робота пилососа від корпорації Xiaomi та суббренду Mijia з відмінними характеристиками на 2016 рік – Xiaomi Mi Robot. Головною особливістю даного апарату є його невеликі розміри, зручність в управлінні та потужність всмоктування. Це дозволяє йому вільно заходити в важкодоступні місця, але потрібно враховувати, що висота робота пилососа 10 см., і меблі під які він зможе заїхати повинні знаходитися на рівні 11 см.. Цей робот прибиральник здатний виконувати сухе прибирання, а також має низку інших вагомих переваг, про які ми розповімо в цьому огляді...

Прогрес розвитку роботів для збирання стрімко йде вгору.

Повний каталог роботів пилососів Xiaomi

 

Відео, Огляд, Тест, Розпакування Xiaomi Mi Robot. Знято у Robotype!

Усі ми пам'ятаємо фрагмент із фільму «5 елемент», коли головний лиходій поперхнувся і раптом виїжджає багато маленьких роботів і все прибирають. Кожна домогосподарка в цей момент, напевно, мріяла про щось подібне у своєму будинку. Останні десятиліття ринок електроніки почав нас тішити подібними приладами, однак спочатку це були швидше забавні іграшки, ціна на які не завжди була по кишені середньостатистичної родини. Зараз завдяки компанії Xiaomi ми можемо дозволити собі не думати про прибирання будинку, а залишити все під опіку роботу пилососу Xiaomi Mi Robot vacuum. Ця модель поєднує у собі всі передові технології, що застосовуються у дорогих моделях її прямих конкурентів, зберігаючи при цьому доступну ціну. Це різко збільшило конкурентоспроможність робота Xiaomi на ринку та зробило цю модель коханою серед домогосподарок.

Робочий пилосос Xiaomi Vacuum Cleaner – це розумний пилосос. Давайте розглянемо, що він може!

Виходячи на роботу, в гості або їдучи надовго, Ви можете запрограмувати Сяомі робота і він прибиратиме за заданою програмою, в потрібний день і годину. При цьому він сам їде на підзарядку, а його акумулятора вистачає на 2,5 години збирання. Якщо батарея сідає під час збирання – Mi Robot їде на підзарядку і продовжує збирання з місця, на якому зупинився.

Основною перевагою Xiaomi Vacuum Cleaner є навігаційний модуль LDS (лідар) велика кількість датчиків, за допомогою яких він може малювати карту прибирання та захистити себе та меблі від зіткнень та падінь. Ну і звісно, якість прибирання. Завдяки потужному мотору, з силою всмоктування 1800 Па, а також прибиральному блоку з комбінованою нижньою щіткою, у Вашій квартирі не залишиться жодної порошинки. Робот пилосос Xiaomi mi дуже легко управляється за допомогою програми "Mi Home" і перебуваючи поза домом, Ви можете стежити за ходом виконання прибирання та отримайте повний звіт про його завершення.

У наш час не можна не зробити вигідне вкладення у свій будинок і в своє життя, оскільки він дозволить заощадити витрачений час на прибирання. Звертайтеся до наших менеджерів і допоможемо Вам підібрати хороший робот пилосос.

Всім вдалих покупок!

Дивіться завжди актуальний каталог роботів пилососів

Телефон гарячої лінії Robotype (097) 707 47 44