Стаття, Огляд Корейського робота-пилососа iClebo Omega.

Модель знята з виробництва

Дивіться новий каталог Роботів Пилососів

Робот Пилосос iClebo Omega, представник 7-ї серії роботів прибиральників від Yujin Robot. Айклебо Омега випускається в двох кольорах і в описі можна зустріти з аббревіаторой Ycr-M07-10 Gold і Ycr-M07-10 White відповідно. Головні переваги та відмінності даного пилососа від інших, є його потужний двигун, спеціально розроблений дизайн і форма корпусу, наявність сучасної навігації і бездоганне Корейське якість. Це дозволяє йому зайняти найвищі показники швидкості і якості очищення. Крім того, робот Omega це гібрид і здатний робити суху і вологе прибирання, а також має ряд інших вагомих переваг, про які ми поговоримо в цьому огляді...

Переваги робота пилососа iClebo Omega

Ця модель відрізняється поліпшеною навігацією, робот безпомилково визначає меблі, будує карту приміщення і запам'ятовує маршрут руху! Як навігації служить модуль - оптичний гіроскоп, з кутом огляду в 130 градусів. Робот-пилосос розрахований на сухе прибирання до 120 кв. метрів при середній швидкості 1 квадратний метр в хвилину і якщо його батареї не вистачить, то він відправиться на базу і після перезарядки почне прибирання з того місця, де він зупинився. Вологе прибирання є додатковою функцією і розрахована на протирання по одній кімнаті, приблизно до 30 кв. метрів.

iClebo Omega YCR-m07

Особливо цей робот пилосос корисний при наявності домашніх вихованців, які всюди залишають свою шерсть. Завдяки новому турбо двигун, який став значно потужнішим, Ви назавжди позбавитеся від проблеми очищення килимових покриттів від шерсті. При цьому рівень шуму залишається низьким.

Варто окремо відзначити переваги щіток на роботі пилососі. Він має основну щітку V6 Blade, відразу з шістьма лопатями. Її гумові пелюстки розташовані під правильним кутом, так що щітка буде щільно прилягати до підлоги під час прибирання. Завдяки її формою і матеріалом на щітці не залишається волосся і вовни, вона не потребує очищення. А бічні щітки дозволять добре прибрати важкодоступні місця і кути. Купуючи, корейський робот-пилосос, Ви, купуєте собі надійного і безвідмовного помічника!

Дизайн iClebo Omega

Окремо варто зупинитися на зовнішньому вигляді пилососа iClebo Omega. Крім того, що дизайн сам по собі знаходиться на високому рівні і розроблений Корейської дизайнерською компанією INNODESIGN, він ще має і функціональне значення. Висота робота (87 мм) дозволить йому прибрати в таких місцях, в які не зможе потрапити звичайний пилосос.

Краплеподібна форма робота, дозволяє прибиральникові повністю вичищати кути і конструктивна особливість допомагає йому долати пороги висотою до 15 мм. Все це дозволить Вам включати робот, коли ви йдете, і при цьому бути впевненим, що вся робота буде зроблена. А зовні автоматичний пилосос забезпечений спеціальним захистом, або простіше кажучи, підпружиненим бампером, завдяки якому його зовнішній вигляд ніколи не постраждає.

Купити пилосос iClebo Omega - це означає придбати якість і надійність. На сьогоднішній день корейські пилососи мають найкращими характеристиками. Робот забезпечений поліпшеними датчиками розпізнавання перешкод: механічні пружинні датчики, датчики перепаду висоти, датчики наближення і зіткнення. А також можлива додаткова захист: якщо є місця, в які робот не повинен потрапляти, їх можна обгородити спеціальною магнітною стрічкою, яка йде в комплекті.

Відео, огляд, Тест, розпакування iclebo omega

Залишились питання? Звертайтесь за консультацією

Гаряча лінія для консультацій ROBOTYPE +38 (097) 707-47-44