Огляд серії роботів пилососів iClebo Arte.

Головною особливістю даних роботів є 5-ступінчаста система очищення і низький рівень шуму. Це ідеальні помічники при вологому та сухому прибиранні, а також вони мають низку інших вагомих переваг, про які ми поговоримо в цьому огляді:

Прогрес розвитку роботів для збирання стрімко йде вгору.

Дивіться актуальний каталог Роботів Пилососів

Яскравий представник роботів пилососів Південно-Корейської компанії "Yujin Robot". Робот пилосос айклебо є однією з найпопулярніших моделей, що купуються на 2017 рік. Він зумів завоювати безліч нагород, премій та сертифікатів. Автоматичний робот Айклебо (iClebo) поєднує в собі одразу два прилади і може бути використаний просто як пилосос або як пилосос та полотер одночасно. Спеціально розроблена нижня щетиниста щітка підходить під будь-який тип поверхні, що прибирається, і сміття, включаючи шерсть наших улюблених кішок і собак. Рівень шуму пилососа дуже низький і дозволяє спокійно переглядати телевізор або навіть подрімати під час очищення. Вибравши один із трьох режимів прибирання та виставивши таймер старту на потрібний час, Ви можете спокійно вирушати у своїх справах, робот сам виконає поставлене завдання. Від Вас потрібно тільки очистити контейнер по приходу додому. Айклебо Арте (iClebo Arte) випускається у п'яти варіантах забарвлення, де кожен зможе вибрати потрібний відповідно до дизайну інтер'єру та свого смаку:

  1. Carbon (YCR M05-10) – глянсова поверхня з помаранчевою вставкою ефективно підкреслить дизайн та підійде для створення сучасної атмосфери.
  2. Silver (YCR M05-20) - матова поверхня ефективна в експлуатації, її легко доглядати, і вона більш зносостійка.
  3. Black (YCR M05-30) – чорний колір – класика дизайну. Підійде для будь-якого інтер'єру, гармонійно поєднуючись із навколишніми предметами обстановки.
  4. Red (YCR M05-50) – червоно-чорне поєднання дозволить легко знайти робота, де б він не був.
  5. Сollaboration (YCR-M05-40) - забарвлення для людей, що люблять яскраве та оригінальне.

У формуванні дизайну брав участь такий показник як висота та габарити робота. Розробники постаралися зробити його максимально низьким, зумівши помістити в нього всі необхідні функції. Це необхідно для того, щоб апарат міг легко забиратися в найзабрудненіші та важкодоступні місця Вашого будинку – під дивани, меблі та інші предмети побуту та інтер'єру. Інженери домоглися, щоб робот був лише 89 мм заввишки, що дуже хорошим показником. При цьому вони зберегли ще й малу вагу робота пилососа, він становить лише 2,8 кг. Не важко його переносити, наприклад, у випадку, якщо у вас два поверхи. iClebo Arte є першим з роботів, який вміє долати поріжки висотою до 20 мм.

Основні показники оцінки роботи робота пилососа

По-перше, це якість прибирання. Айклебо Арте має п'ятиступінчасту систему очищення приміщення. Бічні щітки збирають все сміття до центральної щітки. Турбощітка маючи швидкість обертання 860 об/хв, підхоплює все сміття, підкидає його нагору, де вакуумний насос, здатний всмоктувати навіть пісок, відправляє його в контейнер «сміттєзбірник». Там встановлений спеціальний антибактеріальний фільтр, який не дасть проникнути пилу та сміттю назовні. А в кінці робот протре за собою вологою ганчіркою, прибиваючи частинки пилу, що залишилися. Це особливо підійде для людей, які страждають на алергію. Ганчірки виготовлені зі спеціального матеріалу - мікрофібри. Вони легко стираються та їх надовго вистачає. Робот одночасно працює і в режимі пилососа, і в режимі вологого прибирання.

iclebo arte навигация

По-друге, це навігаційна система. Якість збирання залежить від того, яким чином робот пересуватиметься. iClebo Arte YCR M05 сканує приміщення по стелі, будуючи карту приміщення та вибудовуючи оптимальні маршрути пересування. Потім він проходить все приміщення зигзагоподібно, не повторюючись і не залишаючи неохоплених ділянок. Закінчивши роботу, робот Аклебо Арте YCR-M05 повертається на місце підзарядки, знаходячи при цьому найкоротший маршрут. Він здатний забрати площу до 220 кв.м. на два заходи, погодьтеся потрібний показник для великих будинків. Відповідно на одному заряді – 110 кв.м., після чого він повернеться на підзарядку, а потім продовжить забирати з того місця, на якому зупинився.

iclebo arte уборка

По-третє, це час роботи пилососу. Швидкість прибирання автоматичного пилососа складає приблизно 1 кв. Всі пилососи iClebo, включаючи Carbon, комплектуються Li-ion батареями, які максимально довго тримає заряд, не бояться перезарядки або навпаки відмінно працюють навіть на половині заряду. У поєднанні з можливостями складання оптимального маршруту прибирання робот дуже швидко може прибрати всю площу, зберігаючи при цьому заряд батареї на довше, ніж інші роботи.

Безпека iClebo Arte

Айклебо Арте оснащений 15-ма датчиками, які забезпечать збереження Ваших меблів і самого робота. Не дозволять йому впасти зі сходів або наїхати на миску з водою домашнього вихованця. Останнє рекомендується захищати за допомогою стрічки обмежувача, що йде у комплекті.

Звичайно, якість Корейської збірки говорить сама за себе. Модель iClebo Arte Collaboration добре продумана, деталі виготовлені із якісних матеріалів, які здатні витримати тривалий термін служби. Ціна Айклебо Арте є доступною в порівнянні з іншими роботами, що володіють такими ж характеристиками, тому купити iСlebo – це зробити вигідне вкладення у створення у своєму будинку чистоти та затишку.

Залишились питання? Звертайтесь за консультацією

Гаряча лінія для консультацій ROBOTYPE +38 (097) 707-47-44