Оглядова стаття про робот пилосос Roborock S6

Модель знята з виробництва

Повний каталог роботів пилососів Roborock

Компанія Xiaomi анонсувала випуск нового робота пилососу Xiaomi S6, одного з найочікуваніших гаджетів для автоматизованого прибирання 2019 року. Для Європейського ринку Xiaomi випустили Global Version (Глобальну Версію) нової моделі – Xiaomi Roborock S6, а для Азіатського ринку пилосос отримав назву – Xiaomi Roborock T6. Робот прибиральник Роборок S6 отримав масу покращень для комфортного та зручного використання. Розробники Сяомі 6 досягли високих результатів, включаючи підвищення якості прибирання до 20%, оновлено нижню турбощітку, доопрацьовано блок вологого прибирання, ну і як завжди смарт-робот пилосос від Xiaomi має сучасний стильний дизайн.

Відео, огляд Roborock s6. Знятий у Robotype

На додаток до нових інтелектуальних можливостей Roborock S6 додамо покращену роботу системи навігації та орієнтування у просторі LDS. Xiaomi S6 може похвалитися високою потужністю всмоктування до 2000 PA. Значно знижений рівень шуму, ніж у попередніх версіях, а завдяки новим колесам він здатний долати перешкоди з більшою маневреністю.

Roborock s6 в інтерʼєрі

Наша стаття докладно розповість Вам про всі переваги нової моделі

Смарт Roborock S6 має серйозну начинку. В основному процесор використовується флагманський чіп R16 серії ALLWINNER. Додатково серце робота становлять цифровий сигнальний процесор TI від Texas Instruments та мікропроцесор MCU від STMicroelectronics. Крім цього, 14 різних датчиків відповідають за контроль кожного окремого модуля електронного прибирача. Незважаючи на наявність такої кількості електроніки в приладі, Сяомі гарантує справну роботу свого гаджета для прибирання протягом 2-х років.

Конструкція Roborock s6

Навігація

Навігаційна система LDS (Laser Distance Sensor) у Roborock Sweep S6 представляє алгоритм лазерного картування нового покоління, який забезпечує швидші, стабільніші та точніші можливості картування приміщення. Це свого роду «око» робота, який відповідає за побудову максимально ефективної побудови маршруту переміщення.

Оновлена програма планувальника маршруту Rock Navigation, у парі із системою лазерного картування Map Management 3.0 стала розумнішою, ніж у попередніх поколіннях. Користувачеві стали доступні нові функції зонального прибирання та встановлення віртуальних обмежувачів. Автоматичний пилосос здатний запам'ятовувати до трьох різних планів очищення, наприклад, на різних поверхах Вашого будинку і Вам не доведеться щоразу витрачати час на налаштування прибирання. Оптимізована програма прибирання вузьких проходів, де Roborock Sweep S6 очищатиме швидше, що дозволило підвищити швидкість та ефект очищення до 20%.

Навігаційна система LDS Roborock s6

Рівень шуму

Roborock S6 – це перший робот пилосос, де практично повністю вирішили проблему зниження рівня шуму без втрати рівня потужності приладу. Інженери повністю переробили та оптимізували п'ять модулів, що є джерелом шуму при роботі. З новим двигуном 30,5 мм швидкість (крутний момент) знизилася в порівнянні з попереднім поколінням, що значно знизило рівень шуму при роботі. Однак на потужність всмоктування це не вплинуло. Також доступний режим "килима", в якому робот автоматично виявляє килими і збільшує потужність всмоктування. 

Додатково Roborock Sweep S6 оптимізували вібрацію двигуна та конструкцію редуктора, а також змінили шумоізоляційний повітряний екран для зниження шуму поряд із двигуном. Загалом вдалося досягти зниження звуку Roborock Sweep S6 на 50% порівняно з минулим поколінням та забезпечити при цьому високе всмоктування.

Рівень шуму Roborock s6

Усунено три основні проблеми, що виявилися на попередніх моделях:

  • Проблема намотування довгого волосся на основну щітку наважилася. Roborock Sweep S6 розробили універсальну нижню щітку з бічними знімними підшипниками, яка дозволяє власнику легко видаляти все волосся за лічені секунди. Заодно замінили і сам матеріал, з якого виготовлена щітка.
  • Вирішено проблему пов'язану з мікрофіброю для вологого прибирання. Roborock Sweep S6 розробив інноваційну та готову до використання багаторазову мікрофібру. На додаток можна використовувати одноразові серветки (10 штук в упаковці).
  • Для вирішення завдання, пов'язаних з вологим прибиранням, бак для води Roborock Sweep S6 має регулювання подачі води. Два регулювання обсягу подачі води відповідають потребам різних випадків. Наприклад, при щоденному прибиранні Ви зможете використовувати невелику кількість води. А якщо на підлозі є сильні плями (наприклад, висохлі напої), подачу води можна збільшити. Місткість резервуару для води становить 160 мл.

Усунено три основні проблеми Roborock s6

Серед інших покращень Xiaomi Roborock Sweep S6:

Робот комплектується потужним акумулятором на 5200 мАг, який може забезпечити автономний час роботи пилососа на одній зарядці до 180 хвилин. Подолання порогів висоти до 2 см, доступне керування голосовими командами.

Дивіться завжди актуальний каталог роботів для прибирання!